Przegląd usług email marketingu stałego kontaktu

Zalety, wady funkcji zarządzania listą e-mail

Odwiedź ich stronę internetową

Aktualizacja : 31 grudnia 2015 r .: Firma Constant Contact nadal oferuje bezpłatny 60-dniowy okres próbny, a ich ceny są obecnie uważane za konkurencyjne na rynku. Ich reputacja nadal zachęca wielu właścicieli firm do bezpośredniego łączenia się z ich rynkami poprzez kampanie e-mailowe. Dodatkowo, ich funkcje szablonu zostały zaktualizowane i są teraz łatwiejsze w obsłudze.

Podstawowe usługi

Constant Contact to internetowa usługa zarządzania listami e-mail.

Oferują ponad 400 darmowych szablonów do tworzenia biuletynów i list mailingowych.

Constant Contact oferuje również narzędzia do tworzenia ankiet online (nie zawarte w cenach zarządzania listami).

Ceny:

Ceny od 06/26/09. Rabaty są dostępne w przypadku dużych wysyłek, organizacji non-profit i kont opłacanych z góry, ale nie obejmują archiwów poczty e-mail ani biblioteki obrazów (archiwa i biblioteka obrazów "premium" i hosting każdego kosztują dodatkowo 5,00 USD miesięcznie).

Stałych profesjonalistów

Bezpłatny okres próbny: 60-dniowy okres próbny ciągłego kontaktu z firmą Constant Contact jest korzystniejszy niż wielu innych dostawców. Daje to czas, aby naprawdę zdecydować, czy Constant Contact jest właściwym dostawcą usług listy e-mail dla Twojej firmy.

Podoba mi się możliwość zapisania się na okres próbny bez żadnych umów, zobowiązań, a nawet konieczności zarejestrowania karty kredytowej w pliku (stan na 06/26/09).

Świetna biblioteka szablonów: z ponad 400 szablonami, stały kontakt wydaje się mieć jedną z największych dostępnych darmowych bibliotek szablonów.

Dobry dla początkujących: Jeśli nie jesteś zainteresowany nauką projektowania własnych biuletynów HTML, dostosowywanie ich szablonów nie jest trudne. (Jeśli szukasz zaawansowanego narzędzia do tworzenia własnych projektów, wybierz inną usługę).

Importuj / eksportuj listy: Łatwe importowanie istniejących adresów z Microsoft Outlook®, Outlook Express® i ACT! ® od Sage®.

Bezpieczeństwo: korzystają z aplikacji SafeUnsubscribe ™ i SafeSubscribeSM, aby zapewnić lepszą ochronę adresów e-mail.

Zasady antyspamowe: Standardy użytkownika stałego kontaktu są zgodne z ustawą CAN-SPAM z 2003 roku .

Monitorują dużą aktywność importowanych list, aby pomóc spamerom wyłączyć ich serwery (plus dla legalnych posiadaczy kont) i nie mają żadnej tolerancji dla spamerów. Nie możesz korzystać z funkcji stałego kontaktu w przypadku kupionych, wypożyczonych lub nielegalnie uzyskanych list e-mailingowych (jest to również plus, o ile nie jesteś spammerem).

Stały kontakt przeciw

Zbyt drogie: Stały kontakt jest droższy od innych podobnych usługodawców. Archiwa wiadomości e-mail i przechowywanie zdjęć kosztują dodatkowo 5,00 USD miesięcznie. Są to obie usługi, które należy uwzględnić w cenie podstawowej. (Możesz przechowywać tylko pięć zdjęć za darmo.)

Trudne do anulowania usług: Nie możesz anulować swojego konta online lub e-mailem. Musisz zadzwonić, aby anulować. Jest to zaskakująca ułaskawienie i niedogodności dla klientów, zwłaszcza pochodzące od dostawcy usług online.

Skargi dotyczące obsługi klienta: Istnieje wiele raportów od klientów, którzy skarżyli się na trudności w anulowaniu kont i nadal naliczają opłaty po anulowaniu.

Ważne jest, aby pamiętać, że ludzie często zamieszczają skargi bez wahania (bez względu na to, czy skargi są uzasadnione czy nie), a nie na pochwałę, dlatego trudno jest ocenić ogólną satysfakcję klienta wyłącznie na podstawie opublikowanych skarg.

Ograniczona personalizacja: podczas dostosowywania darmowych szablonów można używać tylko edytora WYSIWYG (Co widzisz jest tym, co dostajesz). Nie ma WYSIWYG do pracy nad własnymi projektami HTML. Stały kontakt najwyraźniej jest przeznaczony dla początkujących deweloperów kampanii e-mailowych na poziomie umiejętności.

Autorespondery: nie pozwala na automatyczne odpowiedzi.

Ograniczenia zarządzania listami : brak funkcji segmentacji list i gorzej - możesz utworzyć i używać tylko jednego formularza rejestracji dla swojej witryny dla jednego konta. Jeśli oferujesz więcej niż jeden newsletter, aby subskrybować i chcesz mieć różne formularze rejestracji, jest to poważna wada.

Jeśli masz więcej niż jedną witrynę, potrzebujesz więcej niż jednego konta.

Odwiedź ich stronę internetową