Zarejestruj etykiety 101

Dowiedz się o branży nagraniowej zanim przejdziesz

Niezależnie od tego, czy masz duże aspiracje wytwórni, czy chcesz dowiedzieć się, jak założyć własną wytwórnię, ten przewodnik 101 Cię obejmuje. Jak muzycy rozpoczynają wytwórnie płytowe? Jakie są wyzwania? Jakie są plusy i minusy głównych marek w porównaniu z niezależnymi wytwórniami? Być może najważniejsze, w jaki sposób można zebrać potrzebne pieniądze, aby założyć własną wytwórnię płytową?

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie te pytania i więcej, klikając linki.

 • 01 Zanim zaczniesz etykietę nagrania

  Zastanawiasz się nad założeniem wytwórni, ale nie masz pewności, czy to właściwy wybór. Uzyskaj pomoc w przełamywaniu argumentów za i przeciw idei i dowiedz się, czy życie w wytwórni płytowej jest dla ciebie. Dowiedz się, co powinieneś wiedzieć, zanim się zanurzysz. Będziesz chciał wziąć pod uwagę kapitał, dystrybucję i promocję. Czy wykonujesz te zadania? Czy możesz zatrudnić kogoś, kto poradzi sobie z tymi rzeczami, jeśli nie będziesz na nich celować?
 • 02 Jak rozpocząć etykietę nagrania

  Jeśli zdecydujesz, że chcesz założyć wytwórnię płytową - niezależnie od tego, czy planujesz rozpocząć wydawanie własnej muzyki, czy zamierzasz polować na nowych artystów, aby przedstawić światu - krok po kroku przewodnik nauczy Cię, jak przygotować i uruchomić swoją małą indie etykietę. Zdobądź to pierwsze wydanie tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe.

 • 03 Definicja: Wytwórnia niezależna

  Czy jesteście trochę zdezorientowani przez całą tę terminologię indie label / major? Dowiedz się, co sprawia, że ​​indie, a także zalety i wady podpisywania z jednym.

 • 04 Finansowanie przemysłu muzycznego 101

  Tak, założenie wytwórni zajmie trochę pieniędzy i prawdopodobnie sporo. Jeśli zdecydujesz, że to jest twój cel, teraz jest czas, aby dowiedzieć się, jak masz zamiar za to zapłacić. Odwiedź Music Industry Funding 101, aby dowiedzieć się o swoich opcjach, takich jak praca z inwestorem i pewne środki oszczędnościowe, które możesz podjąć, aby poprawić wyniki finansowe w tych krytycznych pierwszych latach.

 • 05 Czy potrzebuję etykiety zapisu?

  Jak ważne są obecnie te wytwórnie płytowe? Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem, który waży opcje, czy też zastanawiasz się nad tym, czy sam chcesz założyć własną wytwórnię płytową, dowiedz się, w jaki sposób wytwórcy nagrań odnoszą się do dzisiejszego klimatu muzycznego.

 • 06 Major Label Deal Plusy i minusy

  Każdy rodzaj etykiety przynosi coś innego do stołu. Dowiedz się o zaletach i wadach pracy z dużą wytwórnią płytową, od połączeń, które zdobędziesz, a także z dostępnych dla ciebie pieniędzy - korzyści - po to, aby zdać sobie sprawę, że jesteś tylko rybą w dużym stawie i jak sobie z tym poradzić z tym.

 • 07 Wytwórnia niezależnych marek - zalety i wady

  Co mają do zaoferowania niezależne wytwórnie, których nie mają główne wytwórnie? Gdzie wygrywają główne firmy? Oto kilka wskazówek dotyczących twoich roboczych związków z przedstawicielem firmy brokerskiej w zakresie możliwości zdezorganizowania firmy, która ma niewiele do zaoferowania w postaci pieniędzy.

 • 08 Wywiady z Label Record

  Czy jest lepszy sposób na sprawdzenie, jak przebiega etykieta, niż wyciągnięcie go prosto z ust konia? Te wywiady z wytwórniami płyt dają ci wewnętrzną wiedzę na temat branży.