Nadchodzące warsztaty beletrystyki z New York Writers

Czas zacząć pisać ponownie! Oto trzy warsztaty z fikcją, które uznają, że wszystko zaczyna się wkrótce!

 • 01 Jak napisać powieść kryminalną (lub krótką historię) z Charlesem Salzbergiem w NYPL

  Jak napisać powieść kryminalną (lub krótką historię) z Charlesem Salzbergiem

  Poniedziałek, 20 kwietnia 2015 r., Godz. 19.00

  Jak się zarejestrować: Online - Limited Space. Wymagamy rejestracji.
  Rejestracja rozpoczyna się w poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r. - 18:00

  Biblioteka Mid-Manhattan
  455 Piąta Aleja
  Nowy Jork, NY, 10016
  (212) 340-0863

  W tej klasie nauczymy się elementów niezbędnych do stworzenia dobrej powieści kryminalnej lub opowiadania. Jak stworzyć tajemnicę i napięcie oraz konflikt. Jak wybrać właściwego protagonistę, właściwego antagonistę, atmosferę i głos. Wykorzystamy próbki przestępczości zarówno od innych pisarzy, jak i instruktorów. Dla klasy będzie krótkie zadanie pisemne.

  Charles Salzberg napisał cztery powieści kryminalne i kończy piątą. Jego pierwsze, Jezioro Rozpaczy Swanna, było nominowane do nagrody Shamus za najlepszą pierwszą powieść PI. Napisał dwie inne z serii, Swann Dives In i Jezioro Rozpaczy Swanna. Jego powieść "Diabeł w otworze" została uznana przez magazyn "Suspense" za jedną z najlepszych powieści kryminalnych roku. Uczy pisania w New York Writers Workshop, gdzie jest jednym z członków założycieli.

  Warsztat New York Writers to przymierze doświadczonych, profesjonalnych pisarzy poezji, beletrystyki, literatury faktu, sztuk teatralnych i scenariuszy, którzy żyją i uczą w Nowym Jorku. Jest to organizacja non-profit, której misją jest służenie rosnącej społeczności początkujących pisarzy warsztatami, które uczą rzemiosła, wspierają kreatywność i umożliwiają pisarzom, niezależnie od ich pochodzenia i doświadczenia, osiągnięcie pełnego potencjału pisarskiego.

 • 02 Rozpoczęcie pierwszej powieści z Sally Koslow na JCC Manhattan

  Rozpoczynanie pierwszej powieści

  Sally Koslow dla New York Writers Workshop

  na JCC Manhattan

  8 poniedziałków (z wyjątkiem 25 maja)

  • Pon., 20 kwietnia - pon. 15 cze
  • 19:00 - 21:00
  • 320 członków / 368 osób niebędących członkami

  Nie bój się pisać powieści. Dołącz do innych początkujących autorów w warsztatach poświęconych fabule, rozwojowi postaci, dialogowi i strukturze zdań. Ciesz się żywą dyskusją na temat sztuki opowiadania historii.

  Sally Koslow jest autorką czterech powieści czołowych wydawców The Widow Waltz; Z przyjaciółmi takimi jak oni; The Late Lamented Molly Marx i Little Pink Slips oraz powszechnie publikowany dziennikarz / eseista. Była redaktor naczelna McCall's należy do New York Writers Workshop. www.sallykoslow.com

 • 03 Fiction Workshop z Rachel Sherman

  Warsztat pisania powieści SPRING
  na Brooklynie
  Prowadzone przez autorkę Rachel Sherman

  Od wtorku, 28 kwietnia, 7: 30-9: 30 wieczorem
  450 USD za 10 tygodni (425 USD dla powracających studentów)

  W oparciu o dyskusje na temat twojej pracy skupimy się na konspekcie, strukturze, fabule, narracji, dialogu, tempie i treści. Otrzymasz pisemną krytykę i edycję zarówno od mnie, jak i od twoich rówieśników. Jest to otwarta klasa zarówno dla początkujących pisarzy, jak i pisarzy, którzy obecnie mają opowiadanie lub opowiadanie. Zajęcia zakończą się (opcjonalnie) lekturą.

  Wyślij e-mail na adres rachel@rachelsherman.net, aby się zarejestrować!

  Rachel Sherman ma tytuł magistra z fikcji na Uniwersytecie Columbia. Jej opowiadania pojawiły się między innymi w McSweeney's , Fence , Open City , Conjunctions i n + 1 . Jej pierwsza książka, The First Hurt , znalazła się na liście nagród Story Prize i Międzynarodowej Krótkiej Opowieści Franka O'Connora. Została uznana za jedną z 25 książek do zapamiętania w 2006 roku przez New York Public Library. Jej pierwsza powieść, Living Room , została wydana w 2009 roku. Uczy pisania na uniwersytetach Rutgers i Columbia oraz blogów dla sekcji dla rodziców w The Huffington Post. Rachel jest członkiem New York Writers Workshop.