Gdzie znaleźć oferty pracy online

Nie wszystkie witryny zadań są sobie równe

Znalezienie pracy w sprzedaży może być wyzwaniem. Im więcej ludzi zdaje sobie sprawę z ogromnego potencjału zarobkowego związanego z pozycjami sprzedażowymi, coraz więcej osób wchodzi w poszukiwania pracy sprzedażowej.

Dopóki pukanie do drzwi i wydawanie życiorysów nie jest twoim planem poszukiwania pracy, będziesz korzystał z Internetu w celu znalezienia potencjalnych zleceń sprzedaży. Istnieje wiele miejsc zamieszczania ofert pracy, ale niektóre są bardziej skoncentrowane na zleceniach sprzedaży i powinny znajdować się wysoko na liście witryn do odwiedzenia.

 • 01 SalesJobs.com

  SalesJobs.com koncentruje się wyłącznie na sprzedaży. Witryna jest przeznaczona zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla firm, które chcą zatrudnić sprzedawcę. Dla osób poszukujących pracy, SalesJobs.com pozwala założyć darmowe konto. Po skonfigurowaniu konta możesz przesłać swoje CV, zapisać niestandardowe poszukiwania pracy, złożyć wniosek o pracę sprzedażową, a także przeprowadzić wyszukiwanie według słów kluczowych lub lokalizacji.

  Witryna zawiera także centrum kariery, w którym można znaleźć wskazówki dotyczące pisania CV, wywiadów, ubierania się i przydatnych linków dla wielu różnych branż.

 • 02 Drabiny

  Obiecując najwięcej 100 000 miejsc pracy, TheLadders ma wiele ogłoszeń o sprzedaży. Podczas tworzenia konta w TheLadders jest bezpłatne, aby skorzystać z tej strony, potrzebujesz płatnego członkostwa. Poziomy członkostwa wahają się od miesięcznego członkostwa za 35 $ do 12-miesięcznego członkostwa, dzięki któremu otrzymasz 180 $.

  Wiele zleceń sprzedażowych zamieszczonych na TheLadders.com może mieć wartość 100 000 USD + pozycje, ale jest dużo bardziej prawdopodobne, że będą to stanowiska, które płacą znacznie mniej, zanim przejdą do struktury prowizji.

 • 03 SalesTrax.com

  Kolejna platforma pracy, która koncentruje się wyłącznie na sprzedaży, SalesTrax.com wykorzystuje podejście sieci społecznościowej. Ich sloganem jest "łączenie specjalistów ds. Sprzedaży z możliwościami sprzedaży". Robią to, tworząc sieć specjalistów ds. Sprzedaży oferujących doradztwo w zakresie poszukiwania pracy oraz ogólne porady dotyczące sprzedaży.

  Założenie konta jest bezpłatne, podobnie jak publikowanie CV, wyszukiwanie pozycji i uzyskiwanie dostępu do biblioteki porad dotyczących sprzedaży.

 • 04 Monster, Hot Jobs i CareerBuilder

  Te trzy są najbardziej popularnymi i znanymi miejscami wyszukiwania ofert pracy, a wszystkie mają wiele ofert pracy sprzedażowej. Chociaż nie koncentrują się wyłącznie na zadaniach sprzedażowych, możesz przeprowadzić wyszukiwanie według słów kluczowych, aby znaleźć tylko zlecenia sprzedaży.

  Niektóre zalety tych witryn:

  • Bezpłatnie założyć konto
  • Darmowe, aby opublikować CV
  • Wyszukiwanie zadań według słów kluczowych i lokalizacji
  • Dostęp do tysięcy postów
  • Zapisane wyszukiwania
  • Możliwość wyszukiwania konkretnego pracodawcy

  Dzięki tym wspólnym cechom mają również wspólne braki, które mogą sprawić, że te witryny będą mniej cenne dla osób poszukujących pracy:

  • Wiele stanowisk oferowanych przez firmy "o wysokiej rotacji"
  • Liczne posty dla pozycji oszustwa
 • 05 LinkedIn

  Chociaż nie jest to wyłącznym zadaniem sprzedaży, jeśli nie masz profilu LinkedIn, tracisz poważne możliwości nawiązywania kontaktów. Istnieją tysiące miejsc pracy i firm poszukujących przedstawicieli handlowych na LinkedIn.

  Możesz zrobić to dobrze, korzystając z bezpłatnej wersji, ale aby uzyskać dostęp do takich informacji, jak "kto oglądał Twój profil", musisz uaktualnić swoje usługi Premium. Uważnie się zastanowić, czy jest to warte inwestycji, ponieważ jest po drogiej stronie (możesz odpisać ten koszt, skonsultuj się ze swoim księgowym, aby się upewnić, że się kwalifikuje). Posiadanie wiedzy na temat tego, kto jest zainteresowany twoją pracą zawodową, może okazać się cenne podczas poszukiwania pracy.