Dowiedz się, jak zostać oficerem z marynarki

Uzyskaj opisy stanowisk pracy, kwalifikacje i więcej

US Navy 030413-N-4441P-001 US Navy Flight Officer (NFO) dostosowuje swój radar podczas swojej listy kontrolnej przed lotem do misji Tank and Contact (SSC) na pokładzie USS Nimitz (CVN 68). Zdjęcie marynarki amerykańskiej autorstwa Mateusza fotografa II klasy Michael J. Pusnik, Jr. [domena publiczna], na podstawie Wikimedia Commons

Poniżej znajduje się opis opisów stanowisk i współczynników kwalifikacji dla nazw zleceń oficerów marynarki wojennej . Dowiedz się o pracy w Naval Aviation jako oficer lotnictwa morskiego (NFOC).

Wiek

Co najmniej 19 i mniej niż 30 w czasie prowizji . Rezygnacja do 24 miesięcy za poprzednią usługę AD.

Edukacja

Trening

Wizja / Med

LASIK nie jest dostępny dla lotnictwa, SPECWAR lub SPECOPS. PRK i LASIK nie są dostępne dla żadnej społeczności, jeśli refrakcja przedoperacyjna przekracza powyższe specyfikacje.

Obowiązek służby

6 lat Aktywnego Obowiązku od daty wyznaczenia jako NFO.

Informacje specjalne

Pomiary antropometryczne

Aby obniżyć wskaźniki ścieranie i zapewnić lepszą jakość kandydatów na kandydatkę na stanowisko oficera kandydatów na studia i kontynuować szkolenie na temat rurociągów, CNRC ściśle współpracuje z przedstawicielami społeczności lotniczych we wszystkich dziedzinach.

Szczególnym obszarem zainteresowania są pomiary antropometryczne pilotów i oficerów lotnictwa morskiego.

W Pensacola stosuje się rygorystyczny proces mierzenia wnioskodawców w celu określenia, do których ram lotniczych mogą zakwalifikować się do lotu. Pomiary te są oparte na kilku czynnikach, takich jak wzrost, waga, zasięg czynnościowy, pośladki na kolanach i wysokość siedziska, które są używane, aby zapewnić bezpieczeństwo lotnikowi siedzącemu w kokpicie, jak również awaryjne wyrzucenia.

Pomiary te obejmują wszystko, co zmierziliśmy wcześniej, z wyjątkiem długości nóg pośladka. Po przeanalizowaniu danych, społeczność lotnicza przedstawiła dokładniejsze wytyczne dotyczące stosowania zakresów pomiarowych.

Poniżej przedstawiono zaakceptowane wytyczne, które powinny zapewnić zgodność ze wszystkimi potokami. Dla kandydatów, którzy mogą być blisko limitów, mam dostęp do strony antropometrycznej, aby wprowadzić dane bezpośrednio w celu sprawdzenia pomiarów. Dla kwalifikujących się kandydatów, którzy są możliwymi wyborami, którzy są blisko limitów, możemy również zbadać opcję wysłania ich do Pensacola, aby sprawdzić swoje pomiary z pierwszej ręki.

Dla Male SNA

 1. Thumb-tip Reach FR: 29,5 cala lub więcej
 2. Długość kolana pośladków: większa niż 22 cale, ale mniejsza niż 26,5 cala
 3. Wysokość siedząca: większa niż 34 cale, ale mniejsza niż 38,8 cala

Dla kobiet SNA

 1. Thumb-tip Reach FR: 29,5 cala lub więcej
 2. Długość kolana pośladków: większa niż 22 cale, ale mniejsza niż 26,5 cala
 3. Wysokość siedząca: większa niż 33,5 cala, ale mniejsza niż 38,8 cala

Dla SNFO (mężczyzna lub kobieta)

 1. Thumb-tip Reach FR: 27,5 cala lub więcej
 2. Długość kolana pośladków: 20,5 cala lub więcej
 3. Wysokość siedzenia: 32 cale lub więcej

Poniższe wskazówki podają wskazówki dotyczące wysokości.

Ogólnie wnioskodawca pomiędzy 66 "a 74" będzie kompatybilny dla wszystkich rurociągów.

Dla SNA

 1. Jeśli między 64 cali a 78 cali: Najprawdopodobniej antropometrycznie zgodny z dwoma rurociągami (prop i jet), ale możliwe ograniczenia dla statków powietrznych, takie jak EA-6B dla osób o wysokości siedzącej większej niż 37,4 cala.
 2. Jeśli między 60 cali a 64 cali: Najprawdopodobniej antropometrycznie zgodny z dwoma rurociągami (prop i jet), ale możliwe ograniczenia dotyczące statków powietrznych, takie jak T-2, F / A-18 i EA-6B dla osób z funkcjami, osiąga mniej niż 27,5 cale (ramiona T-rex).

Dla SNFO

 1. Jeśli między 64 cali a 78 cali: Najprawdopodobniej antropometrycznie zgodny z dwoma rurociągami (prop i jet), ale możliwe ograniczenia dla statków powietrznych, takie jak ea-6b dla osób o wysokości siedzącej większej niż 37,4 cala.
 1. Jeśli między 60 cali a 64 cali: Najprawdopodobniej antropometrycznie zgodny z dwoma rurociągami (prop i jet), ale możliwe ograniczenia dotyczące statków powietrznych, takie jak T-2, F / A-18 i EA-6B dla osób z funkcjami, osiąga mniej niż 27,5 cale (ramiona t-rex).

Wreszcie, ograniczenia wagi zakazują jakiegokolwiek szkolenia dla osób powyżej 235 kg. Wynika to z obaw związanych z bezpieczeństwem foteli wyrzucanych. Żaden kandydat nie zostanie dopuszczony do udziału w szkoleniu powyżej 235 funtów.

opis programu

Przegląd społeczności. Oficerowie lotnictwa morskiego (NFO) są członkami wybitnego, wysoko wykwalifikowanego zespołu marynarki wojennej. NFO mogą być oficerami przechwytującymi radary, koordynatorami taktycznymi lub specjalistami od walki w powietrzu. Marynarka wojenna utrzymuje i obsługuje ponad 4 000 samolotów, w tym odrzutowce bazujące na lotniskach, patrol lądowy i samoloty rozpoznawcze, samoloty transportowe oraz śmigłowce morskie i lądowe.

Marynarka Wojenna oferuje najbardziej zaawansowane i wszechstronne szkolenia dla kandydatów, którzy kwalifikują się jako wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie lotnictwa w wysokiej jakości organizacji. Przystąpienie cywilów do oficerów lotnictwa podczas 13 tygodni intensywnego szkolenia akademickiego i wojskowego w Oficerskiej Szkole Kandydatów (OCS), Naval Air Station (NAS) Pensacola, Fla. NAS Pensacola jest znana jako miejsce narodzin Naval Aviation.

Założona w 1914 roku, jest często nazywana "Annapolis of the Air". Szkolenie lotnicze jest prowadzone w Naachem Schools Command (NASC) w Pensacola. OCS to wyzwanie, wymagające ciężkiej pracy i długie dni na budowanie zaufania i dumy. Po pomyślnym ukończeniu wstępnego szkolenia w OCS, przyszli piloci Navy, NFO i AMDO zostają powołani jako Ensigns. Wszyscy chorąży wchodzący do programów lotniczych zakończą sześciotygodniowy kurs indoktrynacji powietrznej w NASC w Pensacola.

Konkretne elementy pracy podczas pierwszej trasy. Lotnictwo Marynarki Wojennej znane jest z wymagań stawianych lotnikom. Umiejętności i koncentracja wymagane do lądowania wysoko wydajnego odrzutowca na pokładach statków powietrznych rzucających się w ciemność nocy lub do śledzenia łodzi podwodnej podczas lotu na wysokości zaledwie kilkuset stóp nad wzburzonymi morzami, nie są związane z solidnym zapleczem akademickim i najlepsze warunki fizyczne. Jest w tym coś więcej; wymaga połączenia talentów i poświęcenia, które ma wielu ludzi, ale tylko nieliczni są wezwani do pełnego wykorzystania.

W każdym z tych statków powietrznych jesteś kluczem do udanego wykonania misji. Natychmiast przeanalizujesz wszystkie zebrane informacje i skierujesz akcję przeciwko wrogim okrętom podwodnym, okrętom nawodnym lub samolotom. Otrzymasz swoje "Wings of Gold" po ukończeniu specjalistycznego szkolenia, dzięki czemu uzyskasz tytuł Oficera Lotów Marynarki Wojennej.

Zgłosić się do eskadry zastępującej floty (FRS) w celu przeszkolenia w swoim statku powietrznym, a następnie zgłosić się do swojej pierwszej eskadry operacyjnej. W swojej eskadrze dołączycie do nowych i doświadczonych oficerów i pilotów lotnictwa marynarki wojennej. Będziecie pracować razem, aby doskonalić swoje umiejętności, stając się częścią wysoko wykwalifikowanego, profesjonalnego zespołu, który jest pierwszą linią obrony naszego kraju.

Lokalizacje początkowych przypisań floty. Początkowe zadania są zwykle wykonywane na statkach powietrznych, w tym na samolotach liniowych i turbo-rekwizytach wielosilnikowych, naziemnych samolotach patrolowych i rozpoznawczych, a także samolotach strategicznych i transportowych.

Specjalne wynagrodzenie / premie. Oficerowie lotnictwa morskiego otrzymują dodatek motywacyjny na karierę lotniczą oprócz regularnego wynagrodzenia. Studenci lotnictwa studenckiego otrzymują 125 USD miesięcznego wynagrodzenia za lot podczas szkolenia w locie. Miesięczna kwota otrzymywanych zarobków zależy od czasu pracy i wzrasta o setki dolarów w ciągu kilku lat do obecnego maksimum 840,00 USD miesięcznie. Dodatkowo, możesz być uprawniony do premii za zatrzymanie na koniec początkowego zobowiązania, obecnie wartego do 195,000 $ w ciągu 25-letniej kariery.

Podstawowe wymagania kwalifikacyjne. Wnioskodawcy muszą być obywatelami Stanów Zjednoczonych. Wnioskodawcy muszą mieć co najmniej 19 lat i nie ukończyli 30 lat po uruchomieniu. Maksymalny limit wiekowy może zostać skorygowany w górę do swoich 32. urodzin w miesiącu za miesiąc dla aktywnej służby i wcześniejszych kandydatów do służby wojskowej.

Kandydaci muszą mieć tytuł Bachelor of Arts lub Bachelor of Science z akredytowanego College'u lub University. Musi mieć skumulowaną średnią ocen co najmniej 2,0 w ​​skali 4.0. Major: Bez ograniczeń, ale preferowane są stopnie w dyscyplinach technicznych. Mental: AQR 3 / PFAR 4 / PBI 3. Dowódca, Dowództwo Rekrutacji Marynarki (CNRC) dołoży wszelkich starań, aby wybrać kandydatów o najwyższych kwalifikacjach umysłowych, akceptując minimalne wyniki tylko wtedy, gdy uzasadniają to warunki rynkowe lub wyjątkowe przypadki.

Fizyczne: musi być wykwalifikowany fizycznie i być przystosowany do lotu zgodnie z fizycznymi standardami ustanowionymi przez szefa, biuro medycyny i chirurgii (CHBUMED). Członkowie wojskowi czynnie zatrudnieni przyjmowani jako kandydaci muszą uzyskać fizyczny egzamin lotnictwa od wykwalifikowanego chirurga pokładowego w celu określenia zdolności lotniczej.