Yahoo Jobs and Employment Information

Wieśniak! Holdings Inc. Jest światowym liderem w mediach internetowych. Oferują wyszukiwanie, produkty multimedialne, urządzenia mobilne, zintegrowane doświadczenia konsumenckie i aplikacje w ponad 30 językach. Ich siedziba znajduje się w Sunnyvale, w Kalifornii, z biurami na całym świecie.

Yahoo Job Search

Szukaj możliwości na Yahoo! Według pozycji i lokalizacji utwórz profil, pobierz swoje CV i zgłoś się do pracy na całym świecie online.

Możesz także opisać zadania, które Ci odpowiadają, lub przesłać życiorys, a oni dopasują cię do otwartej pozycji.

Aplikacje Yahoo Job

Gdy znajdziesz pozycję interesującą w Yahoo !, stwórz swój profil, pobierz swoje CV i możesz złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymasz powiadomienie e-mailem. Jeśli Dział Personalny myśli, że możesz być dopasowany, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub osobiście. Istnieje również ostrzeżenie o poszukiwaniu pracy, w którym można przesłać swoje CV i słowa kluczowe, które zostaną ostrzeżone, gdy będzie dostępna praca pasująca do Twoich zainteresowań. Dział HR skanuje również dostępne życiorysy dla odpowiednich kandydatów.

Uczniowie ze szkół, w których Yahoo! Rekruci mogą przesyłać swoje CV za pośrednictwem swojego centrum kariery. Kandydaci uczęszczający do innych szkół mogą składać wnioski bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej, wyszukując możliwości, tworząc profil i przesyłając CV.

Korzyści Yahoo

Wieśniak! Oferuje wiele korzyści, w tym ubezpieczenie medyczne, dentystyczne i wizjonerskie, konkurencyjne wynagrodzenie, opcje na akcje, 401K z dopasowaniem firmy, szkolenie i rozwój kariery oraz zwrot kosztów za naukę. Oferują również opiekę nad dziećmi, klub zdrowia i darmowe latte