Wymagania US Military Fitness Test

Jeśli myślisz o wstąpieniu do wojska Stanów Zjednoczonych, będziesz musiał zdać test sprawnościowy, aby wejść, a także co sześć miesięcy po ukończeniu podstawowego szkolenia i służeniu w swojej pracy wojskowej. Istnieje pięć oddziałów wojskowych - każdy z podobnymi, lecz odmiennymi testami sprawności i standardami. Istnieje również wiele sposobów na dołączenie jako oficer lub personel zatrudniony. Poniżej znajduje się lista regularnych testów sprawności wojskowych oraz podstawowe wymagania dla nowych rekrutów i oficerów ubiegających się o wejście do wojska.

Korpus Piechoty Morskiej

Marines mają prawdopodobnie najtrudniejszy test sprawnościowy, ponieważ wymaga od Marines dodatkowej mili i wykonywania podciągnięć. Wymagania testu sprawności fizycznej USMC to chrupnięcia trwające 2 minuty, podciągnięcia do maksymalnego powtórzenia i bieg o długości 3 mil. Testy kondycyjne Marines przechodzą zmiany i zaczynają dodawać pompki jako część PFT. Marine może zrezygnować z podciągania i wybrać pompki, ale otrzymuje tylko 70 procent maksymalnego wyniku, zastępując imprezę pull-up push-upami. Na przykład, jeśli nowy marine zmaksymalizuje podciągnięcia (23), otrzyma 100 punktów. Jeśli Marine zmaksymalizuje pompki (87), Marine otrzymuje tylko 70 punktów. Maksymalny wynik dla USMC PFT wynosi 300.

Armia

Kolejną pozycją na liście testów sprawności fizycznej jest Army PFT . Army PFT składa się z następujących ćwiczeń: 2-minutowe push-upy, 2-minutowe przysiady i 2-kilometrowy bieg w czasie.

Zgodnie z AR 350-1, żołnierze muszą zdać APFT, zdobywając co najmniej 60 punktów za każde zdarzenie i ogólny wynik co najmniej 180 punktów. Żołnierze w podstawowym szkoleniu bojowym (BCT) muszą osiągnąć 50 punktów w każdym wydarzeniu i ogólny wynik 150 punktów. Maksymalny wynik, jaki Żołnierz może osiągnąć na APFT to 300 punktów.

Marynarka wojenna

Marynarka wojenna pozwala marynarzom, którzy aktywnie pełnią służbę, na wybór między biegiem 1,5 mili lub 500 lub 450 m pływania w testach gotowości fizycznej marynarki wojennej. Jednakże, jeśli uczestniczysz w obozie startowym lub Akademii marynarki wojennej lub w dowolnym programie Navy ROTC, musisz biegać, ponieważ pływanie nie jest możliwe, dopóki nie ukończysz podstawowego szkolenia lub programów szkoleniowych dla oficerów. Navy Physical Fitness Test składa się z 2-minutowych pompek, 2-minutowych przysiadów i 1,5-kilometrowego biegu lub 500-krotnego pływania.

Siły Powietrzne

Niedawno dokonując przeglądu swoich standardów sprawności (2013), test fizyczny sił powietrznych wymaga następujących ćwiczeń: push-up 1 min, przysiady 1 min i 1,5 mili przebieg w czasie. Choć siły powietrzne nazywają swoje brzuszne ćwiczenia przysiadów, to są to po prostu brzuszki, jeśli definiujesz przysiady jako kładące zamknięte ręce za głową. Siły powietrzne sił powietrznych są tym samym ćwiczeniem co chrupnięcie marynarki wojennej.

Coast Guard

Ocena kondycji Coast Guard Fitness wymaga, aby członek został przetestowany w następujących przypadkach: 1 minuta pompek, 1 minuta zwijania się lub przysiadów, bieg 1,5 mil. Jednominutowy test jest jedną z różnic, ale możliwość robienia zwinięć (chrupnięć) i przysiadów (z rękami złożonymi za uszami) to inna różnica w ćwiczeniach testowanych w straży przybrzeżnej.

Service Academy Fitness Assessment (CFA)

Akademie Służby Sił Powietrznych (USAFA), Marynarka Wojenna (USNA), Wojsko (USMA) i Akademia Morskich Merchantów (USMMA) używają Kandydata Oceny Fitness jako egzaminu wstępnego, aby dostać się do tych akademii usług. Test bardzo różni się od testów wojskowych sprawności fizycznej i składa się z:

Główną różnicą między tym testem sprawnościowym a innymi PRT w wojsku jest wykorzystanie biegu wahadłowego i rzucania koszykówki na kolana. Dobrą wiadomością dla kandydata na wiele ośrodków akademickich jest to, że musisz zdawać test tylko na jedną z akademii, które używają tego testu.

Akademie usług są bardzo konkurencyjne, a kandydatowi zależy na uzyskaniu maksymalnej możliwej liczby tych testów.

Przysiady, zwijanie i różnice między crunches

Zobaczysz terminy przysiady i brzuszki. Są to podobne podstawowe ćwiczenia testowe, ale różnią się sposobem ich wykonywania i liczenia. Przysiady wymagają, aby żołnierz armii zablokował ręce za głową i usiadł, aby łokcie dotykały kolan zgiętych nóg. Crunch wymaga od marynarza lub lotnika skrzyżowania ramion nad klatką piersiową i siedzenia, aby dotknąć łokci do nóg (między kolanami / udami). Zwinięcia są synonimem brzuszków. Opcja sitastu Coast Guard wymaga trzymania rąk za uszami, zamiast blokowania za głową, tak jak w armii.