Prywatne ubezpieczenie na wypadek bezrobocia: co jest dostępne i czy warto?

Jakie rodzaje ochrony mogą pomóc w finansach, jeśli stracisz pracę

Według amerykańskiego Departamentu Pracy Biura Statystyki Pracy, 6,7 milionów Amerykanów jest bezrobotnych. Utrata pracy i bezrobocie są poważnym problemem dla wielu osób, zwłaszcza gdy nie masz oszczędności, które pomogą ci w razie utraty pracy. Zasiłki dla bezrobotnych mają na celu zapewnienie pomocy finansowej osobom, które znalazły się w stanie bezrobocia w pewnych kwalifikujących się okolicznościach , jednak świadczenia te nie zastępują całkowicie utraconego dochodu z powodu utraty pracy.

Trudno jest związać koniec z końcem na pieniądze, które otrzymujesz Ubezpieczenie na wypadek bezrobocia. Istnieją jednak inne opcje ochrony finansów i stylu życia, jeśli stracisz pracę. Prywatne ubezpieczenie na wypadek bezrobocia i inne uzupełniające polisy ubezpieczeniowe to dobra opcja, aby chronić swoje finanse, gdy stracisz pracę, a niektóre z nich kosztują zaledwie 5 USD miesięcznie.

Co to jest prywatne ubezpieczenie na wypadek bezrobocia?

Prywatne ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, znane również jako uzupełniające ubezpieczenie od bezrobocia, to polisa ubezpieczeniowa, którą sam kupujesz, aby uzupełnić swoje dochody, jeśli jesteś bezrobotny. Prywatne ubezpieczenie na wypadek bezrobocia zapewni dodatkowe płatności oprócz podstawowego bezrobocia, które otrzymujesz od bezrobocia federalnego i stanowego. Ponieważ ubezpieczenie na wypadek bezrobocia jest ograniczone, utrzymywanie stylu życia, jeśli nagle stajesz się bezrobotnym, jest prawie niemożliwe z powodu samego bezrobocia, więc prywatne ubezpieczenie na wypadek bezrobocia daje ci możliwość uzupełnienia dochodów z zasiłku dla bezrobotnych i pomaga wypełnić lukę.

Dlaczego warto kupić dodatkowe ubezpieczenie od bezrobocia?

Wysokość federalnego / stanowego ubezpieczenia na wypadek bezrobocia różni się w zależności od państwa, więc w zależności od tego, w jakim kraju mieszkasz i jaki był twój pierwotny dochód, zanim straciłeś pracę, opcje Prywatnego Ubezpieczenia na wypadek bezrobocia mogą być mniej lub bardziej atrakcyjne. To naprawdę zależy od twoich osobistych potrzeb finansowych.

Czapki z państwowe i federalne zasiłki z tytułu ubezpieczenia od bezrobocia mogą nie pozwolić ci zachować swojego stylu życia.

Jakie są opcje prywatnego ubezpieczenia od bezrobocia?

Nie ma wielu opcji prywatnego ubezpieczenia na wypadek bezrobocia, ale kilka firm wymyśliło kilka interesujących polis.

Oto kilka przykładów z opisem tego, co mogą zaoferować.

Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie od bezrobocia?

W zależności od stanu, w którym żyjesz i lokalnej stopy bezrobocia, polityka IncomeAssure będzie Cię kosztowała od 0,5% do 2% twojego dochodu.

Możesz uzyskać dokładną cenę i kwotę tygodniowych świadczeń tutaj. Będą również płacić do 50 procent swojej poprzedniej tygodniowej pensji.

Czy naprawdę możesz otrzymać prywatne ubezpieczenie od bezrobocia za 5 USD miesięcznie?

Za 5 USD miesięcznie SatefyNet może wypłacać ryczałt w kwocie 1500 USD, a za 30 USD miesięcznie, płatność ryczałtowa wzrasta do 9 000 USD. Kolejną zaletą jest to, że obejmuje to utratę pracy z powodu:

Raport na temat ekonomicznego dobrobytu amerykańskich gospodarstw domowych przez Rezerwę Federalną z 2016 r. (Opublikowany w maju 2017 r.) Koncentruje się na sytuacji finansowej amerykańskich rodzin. W raporcie tym 44% respondentów wskazało, że nie będą w stanie zapłacić kosztów awaryjnych w wysokości 400 USD lub będą musieli pożyczyć lub sprzedać coś, aby to zrobić. Takie dane sprawiają, że innowacyjne strategie, takie jak niedawno wprowadzone przez SafetyNet, są tak interesujące, jak "uzupełniający" uzupełniający plan ubezpieczenia od bezrobocia lub niepełnosprawności.

SafetyNet jest obecnie oferowany tylko w kilku stanach, takich jak Iowa, Karolina Południowa i Wisconsin, z planami rozszerzenia. Chociaż nie jest on zbudowany w taki sam sposób, jak ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, jest to sprawiedliwa możliwość stworzenia "siatki bezpieczeństwa" dla siebie i swojej rodziny, zwłaszcza jeśli koszt ubezpieczenia IncomeAssure lub innych prywatnych opcji ubezpieczenia od bezrobocia wydaje się drogi.