Prawidłowe adresowanie poczty dla wdrożonych użytkowników usług

Według Spc. Blanka Stratford

FORT McPHERSON, GA - Coś tak prostego jak dodanie nazwy kraju docelowego do adresu może opóźnić dostarczanie poczty do członków usługi za granicą.

Problem polega na tym, że militarny system pocztowy napotyka na co dzień - powiedział dowódca działów pocztowych kpt. Faye Slater, trzeciej armii i sił zbrojnych.

Aby złagodzić tę sytuację, Slater powiedział, że potrzebna jest pomoc od rodziny i przyjaciół rozmieszczonych członków służby.

Nadawca wysyłający w rzeczywistości spowalnia dostarczanie poczty przez niewłaściwe adresowanie listów i paczek. Nadawca musi znać nazwę kraju i nazwę obozu bazowego, w którym znajduje się członek obsługi, nie jest zgodny z regulowanymi adresami wojskowymi.

Uwaga przewodnika: Mówiąc prosto, oznacza to, że nie należy umieszczać kraju lub bazy w adresie podczas wysyłania poczty do wdrożonych członków usług lub członków usług przydzielonych za granicą.

byłby poprawny.

byłoby niepoprawne i może spowodować, że list zostanie błędnie przekierowany przez cywilne międzynarodowe kanały pocztowe, powodując ogromne opóźnienie w dostawie.

"Amerykański system pocztowy posiada zautomatyzowane maszyny sortujące, które odczytują adres i określają, czy list lub paczka przechodzi przez wojskowe kanały pocztowe, regularne kanały USPS lub międzynarodowe kanały pocztowe" - powiedział Slater.

Pisząc Kuwejt lub Irak na liście lub paczce, jest kierowany przez kanały poczty cywilnej, a nie wojskowej. Gdy tak się stanie, poczta może zostać znacznie opóźniona. Jest to spowodowane niezdolnością maszyny sortującej do rozróżnienia, czy list ma dotrzeć do adresu Armii lub Urzędu Pocztowego Floty.

Niedawny przypadek tego powszechnego błędu miał miejsce, gdy pocztę Żołnierzy znaleziono na poczcie w centrum Bagdadu, zamiast wysyłać ją do miejsca, gdzie rozmieszczono żołnierzy.

"Przywieźli nam 21 tac listowych wypełnionych pocztą z okresu od grudnia do lutego" - powiedział ppłk Edward Passineau, dowódca wspólnego terminalu poczty wojskowej na lotnisku w Bagdadzie. "Na podstawie załączonych tagów (śledzenia), ta poczta nigdy nie przechodziła przez kanały poczty wojskowej, ale została wysłana bezpośrednio z lotniska Johna F. Kennedy'ego i przeszła przez Kuwejt albo Jordanię."

Ponadto, odnotowano szereg zgłoszonych przypadków otwierania, przeszukiwania i / lub ingerowania w międzynarodową pocztę wojskową, co może potencjalnie zostać zidentyfikowane jako zagrożenie zarówno dla jednostki, jak i jednostki, powiedział Slater.

Slater powiedział, że dla bliskich, którzy pozostają w domu, ważne jest zrozumienie procedur krok po kroku, które kształtują cały wojskowy system wysyłkowy i aktualne informacje o wszelkich zmianach dokonanych w wojskowych usługach pocztowych. Znajomość najnowszych reguł może pomóc w skróceniu czasu potrzebnego na przetworzenie poczty.

"Naprawdę uważam, że brakuje informacji i zrozumienia wojskowego systemu pocztowego" - powiedziała.

Slater ma nadzieję rozwinąć świadomość, przedstawiając ogółowi społeczeństwa pomysł środków i kroków podejmowanych pomiędzy czasem, w którym list lub paczka początkowo opuszcza ręce nadawcy, a czasem, gdy odbiorca go ostatecznie odbierze.

Szczególnie w strefie działań wojennych mogą wystąpić sytuacje, w których należy wziąć pod uwagę kilka środków krytycznych.

"Na przykład dostawa może być skierowana do odległej witryny, która nie znajduje się w pobliżu głównego centrum logistycznego, i nie jest łatwo dostępna", powiedział Slater. "W takim przypadku mogą pojawić się inne kwestie, takie jak zorganizowanie konwoju i utrzymanie pewnych procedur bezpieczeństwa, a problemy te mogą opóźnić spodziewany czas przybycia paczki."

Ochrona sił w konwojach pocztowych jest zawsze aktualna, a warunki powodujące opóźnienia zmieniają się codziennie - powiedziała.

Przed wysłaniem listu lub paczki nawet do miejsca docelowego, musi przejść serię przelewów, zaczynając od skrzynki pocztowej lub urzędu pocztowego, z którego jest po raz pierwszy wysyłany.

"Poczta lokalna miasta wysyła pocztę do ogólnej placówki pocztowej, w której poczta jest następnie przetwarzana w jednej z międzynarodowych bram USPS" - powiedział Slater.

Obiekty USPS obsługują nie tylko pocztę międzynarodową, ale także całą międzynarodową pocztę uzbrojonych służb.

"Mały kontyngent wojskowy współpracuje z USPS w tych bramach, aby pomóc USPS w kierowaniu poczty do zagranicznych punktów" - powiedziała. "Są one nazywane Połączonymi Wojskowymi Działaniami Pocztowymi, a JMPA starają się zapewnić, że USPS organizuje, montuje i utrwala listy i paczki do właściwych miejsc, a następnie poprawnie wysyła reklamy do komercyjnych linii lotniczych, zarówno personel wojskowy, jak i cywilni pracownicy USPS ciężko pracują, aby otrzymać pocztę do jego właściwe miejsca przeznaczenia. "

W tym momencie poczta jest ładowana do samolotu w celu dostarczenia do obszaru operacji w południowo-zachodniej Azji. Te listy są wysyłane na loty łączone, które trwają średnio mniej niż 29 godzin od momentu rozpoczęcia do dostawy w pierwszym punkcie rozładunku na Bliskim Wschodzie.

"US Postal Service, zwrócona przez Departament Obrony, zleciła Kalitta Airlines świadczenie usług dostaw lotniczych do i z południowo-zachodniej Azji", powiedział Slater. "Obecnie Kalitta nie leci do Bagdadu, ponieważ komercyjne lotnisko nie jest jeszcze w pełni sprawne i nie upoważnia Kalitty do lotu."

Zamiast tego Kalitta leci do alternatywnej lokalizacji, gdzie ładuje ładunki do innego przewoźnika lotniczego, który leci z dostawami do Iraku. Dostawy do Iraku były tylko przez Bagdad, ale teraz jest również bezpośrednia usługa z punktu transferu do trzech innych lokalizacji w Iraku.

Po przybyciu przesyłek do głównych węzłów komunikacyjnych w Iraku, kierowcy Kellogg Brown i Root zawarci z wyprzedzeniem przez armię, są gotowi do wysłania poczty na główny posterunek obozu przyjmującego. Odloty zależą od lokalnych niebezpieczeństw naziemnych, problemów z autostradami i ochrony sił, które muszą towarzyszyć konwojom.

"W obozie pracownicy poczty przyjmują pocztę i sortują ją według różnych jednostek, które obsługuje" - powiedziała.

W dniu dostarczenia poczty na główny urząd pocztowy niekoniecznie musi to być dzień, w którym wszystkie jednostki nadejdą, aby odebrać pocztę.

"Istnieją dosłownie dziesiątki, jeśli nie setki jednostek położonych w dużej odległości od głównych baz lub obozów, które nie są w stanie codziennie zdobyć ich poczty, z (ważnych) powodów, takich jak bezpieczeństwo operacyjne" - powiedziała.

Slater powiedział, że przeszkody, takie jak opóźnienia misji lub dodatkowe środki ostrożności, mogą czasami spowalniać końcowe dostawy. Na tej samej zasadzie opóźnienia misji lub dodatkowe środki ostrożności mogą uratować życie.

"To nie jest tak, jak USPS w Stanach Zjednoczonych, gdzie możesz wejść do swojej skrytki i odebrać pocztę," powiedziała. "To jest strefa wojny, to zupełnie inny świat".

Niemniej obecny system mailingowy jest ogromną poprawą w stosunku do metody stosowanej podczas operacji Desert Shield i Desert Storm.

"Ciągle usuwamy cebulę z operacji pocztowych, terminowości i ruchu" - powiedział płk Alan Dodson, zastępca szefa sztabu trzeciej armii / CFLCC ds. Personelu (C-1).

Zarówno Dodson, jak i Slater powiedzieli, że rutynowa procedura przygotowywania, organizowania i dostarczania poczty członkom służby rozmieszczonym na Bliskim Wschodzie jest metodą, którą militarna poczta pocztowa Stanów Zjednoczonych ocenia i podejmuje kroki w celu jej usprawnienia na co dzień.

W odpowiedzi na trwające zapytania dotyczące dostarczania poczty za pośrednictwem Wojskowego Systemu Usług Pocztowych agenci urzędu stwierdzili, że ponad 65 milionów funtów listów i paczek dostarczono do centralnego obszaru dowodzenia USA w roku kalendarzowym 2003, kosztem prawie 150 USD. milion.

"Codziennie, tylko w Iraku, otrzymujemy do 300 000 funtów przesyłek", powiedział Slater. "To są dwa ogromne samoloty o wielkości 747. Nawet w dni, kiedy nie dostajemy tak dużo, jest wystarczająco dużo dla co najmniej jednego 747 z Newark, NJ, a kontrakty US Postal Service dla samolotów, których jedynym celem jest transport codziennie wysyłać i odbierać pocztę z teatru. "