Ograniczenia Szkoły Techniki Powietrznej

Inspekcje w akademikach i standardy życia

W większości szkół technicznych Sił Powietrznych studenci zakwaterowani są w dwóch pokojach na pokój, z łazienką / prysznicem dzieloną przez dwa pokoje. W kilku lokalizacjach pokoje mogą być dzielone przez trzech, a nawet czterech studentów. Starsi studenci (PS) (tacy jak ci, którzy przechodzą szkolenie ) nie są zakwaterowani w rekrutach niepublicznych (NPS). Uczniowie PS zazwyczaj mają status TDY (tymczasowy obowiązek) i są umieszczani za pośrednictwem podstawowych operacji rozliczeniowych.

W większości baz wojskowych (bez treningu) mężczyźni i kobiety są mieszani w pokojach wieloosobowych (koedukacyjne akademiki). Nie jest tak w przypadku szkół technicznych Sił Powietrznych . Domy studenckie NPS segregowane według płci. Mężczyźni i kobiety mają oddzielne budynki, oddzielne piętra lub oddzielne zatoki (w zależności od budowy budynku i liczby studentek).

Pokoje są kontrolowane przez MTL, aby zapewnić, że lotnicy NPS spełniają określone standardy czystości. Standardy są opracowywane lokalnie przez dowódców eskadr. Uczniowie w I fazie szkolenia będą kontrolować swoje pokoje co najmniej raz w tygodniu, ale nie w tym samym dniu każdego tygodnia. W drugim etapie studenci II etapu będą kontrolować swoje pomieszczenia przynajmniej raz. Częstotliwość kontroli pokoju dla studentów III fazy zależy od lokalnego dowódcy.

Poniższe ogólne zasady odnoszą się do akademików Studentów Air Force NPS, niezależnie od fazy: