Kodeksy szkół technicznych Sił Powietrznych

Historyczna tablica na temat Aberdeen Proving Ground na medianie US Route 40 w Aberdeen w stanie Maryland. DanTD / Wikimedia Commons

Po zatrudnieniu personelu Sił Powietrznych ukończyli podstawowe szkolenie wojskowe, kwalifikują się oni do udziału w szkoleniu technicznym, aby podążać ścieżką kariery zawodowej. Jest to coś innego niż prowadzenie szkolenia oficerskiego, które jest osobnym torem całkowicie.

Lokalizacja szkoły technicznej będzie się różnić w zależności od tego, jaką karierę lotniczą prowadzi lotnik. Czas trwania szkolenia technicznego również będzie się różnić w zależności od programu, zazwyczaj od czterech tygodni do roku (lub więcej).

Kody specjalne sił powietrznych (AFSC)

Kody specjalne Sił Powietrznych lub AFSC są zarejestrowanymi pracami podzielonymi na kilka ogólnych kategorii. Obejmują one operacje, konserwację i logistykę, pomoc techniczną, medyczną i stomatologiczną, prawną i kapelana, finanse i kontrakty oraz specjalne dochodzenia.

W ramach tych kategorii, pola AFSC są dalej przypisywane do pól kariery, które mogą mieć przypisany jeden lub więcej AFSC, w zależności od funkcji każdego z nich.

Tak więc dla kogoś, kto chce rozpocząć karierę w lotnictwie jako specjalista ds. Konserwacji pojazdów, który pracuje na takich pojazdach, jak ciężarówki i wózki widłowe, powinien najpierw ukończyć 7,5 tygodnia podstawowego szkolenia, a następnie 79 dni szkolenia technicznego w Port Hueneme w Kalifornii, a także jako spełniające inne wymagania stanowiska.

Lokalizacje i kody szkoleniowe techniczne sił powietrznych

Poniżej przedstawiono kody używane do opisania lokalizacji szkoleń technicznych Sił Powietrznych.

Alt - Altus AFB, Altus, Oklahoma

Home of the 97th Air Mobility Wing, Baza Sił Powietrznych Altus została po raz pierwszy uruchomiona jako szkoła szkolenia w locie z kilkoma silnikami w 1943 roku.

Bea - Beale AFB, Marysville, Kalifornia

Otwarty w 1942 r. Jako Camp Beale, baza ta była miejscem szkoleniowym dla dywizji pancernych i piechoty, aw czasie II wojny światowej znajdowało się tam 60 000 żołnierzy, szpital o powierzchni 1000 łóżek i był obozem jenieckim.

Jest domem dla 9. Skrzydła Rozpoznawczego.

Chr - Charleston, Karolina Południowa

Oprócz bycia domem dla 628. Bazy Skrzydła Lotu, Wspólna Baza Charleston gości ponad 60 Departamentów Obrony i agencje federalne.

DM - Davis Mothan, Arizona

Davis-Monthan, w pobliżu Phoenix w Arizonie, to instalacja Air Combat Command, w której znajduje się 355th Fighter Wing.

Dov - Dover, Delaware

Dover AFB jest domem dla dwóch skrzydeł, które tworzą drużynę Dover: aktywne skrzydło 436th Airlift (zwane także skrzydłem Eagle) i 512. skrzydło Airlift Reserve sił powietrznych (znane jako skrzydło Liberty). Dover jest także domem Charles C. Carson Center for Mortuary Affairs, który jest największym zakładem pogrzebowym w Departamencie Obrony.

Egl - Eglin, Floryda

Aktywowany w 1935 roku pod nazwą Valparaiso Bombing and Gunnery Base, Eglin jest domem dla 96. Skrzydła Testowego. Został przemianowany w 1937 roku na ppłk Frederick Eglin, lotnik zabity w katastrofie lotniczej.

Ell - Ellsworth AFB, South Dakota

Dom do 28. Skrzydła Bomb, Ellsworth został zbudowany w 1942 roku.

Fc - Fairchild, Waszyngton

Zbudowany w 1942 roku, Fairchild jest domem dla 92. Skrzydła Powietrznego Uzupełniania, które jest przypisane do osiemnastej armii lotniczej Sił Powietrznych.

FB - Fort Bragg, Karolina Północna

Była baza sił powietrznych Papieży została zaabsorbowana w Fort Bragga w armii w 2011 roku. Szkoła Kontroli Bojowej Sił Powietrznych trenuje tam w Pope Field.

FE - Fort Eustis, Wirginia

W 2010 r. Baza Sił Powietrznych Langley została wchłonięta przez wojskowy Fort Eustis w celu utworzenia Joint Base Langley-Eustis. Znajduje się tu 362. Techniczna Szkoła Śmigłowców TRS Detachment 1 Air Force.

FG - Fort Gordon , Georgia

Agencja Wywiadu, Nadzoru i Rozpoznania Sił Powietrznych stacjonuje w Forcie Wojskowym Gordona, zbudowanym w 1917 roku.

FGM - Fort George Meade, Maryland

Pierwotnie nazywane Camp Annapolis Junction, obiekt ten, otwarty w 1917 roku, jest siedzibą Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Ta wspólna baza służy wszystkim oddziałom armii amerykańskiej i jest także domem dla 70. Sfery Wywiadu, Nadzoru i Rozpoznania Sił Powietrznych.

FL - Fort Leonard Wood , Missouri

Ta baza wojskowa jest domem dla Szwadronu Szkoleniowego Sił Powietrznych nr 364, Detachment 1.

G - Goodfellow AFB, San Angelo, Teksas

Ta baza, zbudowana w 1940 roku, jest domem dla 17. Skrzydła Szkolenia Sił Powietrznych, które szkoli lotników w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a także rozpoznania i wywiadu.

Hu - Hurlburt Field, Floryda

Ta instalacja w centralnej Florydzie jest domem dla Dowództwa Operacji Specjalnych Sił Powietrznych (AFSOC), Pierwszego Skrzydła Operacji Specjalnych, Szkoły Operacyjnej Sił Specjalnych Sił Powietrznych oraz Dowództwa Dowodzenia i Kontroli Lotniczego Dowództwa Sił Powietrznych 505.

Ho - Holloman AFB, New Mexico

Pierwotnie nazywane Alamogordo Airfield, ta baza zbudowana w 1942 roku jest domem dla 49. Skrzydła.

K - Keesler AFB, Biloxi, Mississippi

Ta baza jest domem dla 81. Skrzydła Szkoleniowego i jest centrum szkoleniowym elektroniki sił powietrznych Sił Powietrznych. Jest także domem dla 2. Sił Powietrznych, 403. Skrzydła i 85. Inżynieryjnej Eskadry Instalacyjnej. Jako wspólny ośrodek szkoleniowy ćwiczą tu wojsko, marynarka wojenna, piechota morska, straż przybrzeżna oraz personel Sił Powietrznych.

Kir - Kirtland AFB Albuquerque, New Mexico

Ta baza została zbudowana w 1942 roku w 377. bazie bazy lotniczej.

L - Lackland AFB, Texas

Ta baza jest częścią Joint Base San Antonio, która obejmuje wojskowy Fort Sam Houston i Bazę Sił Powietrznych Randolph. Lackland jest jedyną stacją obróbki wstępnej dla Sił Powietrznych, która zgłosiła się do podstawowego szkolenia wojskowego.

LR - Little Rock, Arkansas

Ta baza jest domem dla 19. Skrzydła Airlift, które jest przypisane do Dowództwa Ruchu Powietrznego 21. Grupy Ekspedycyjnej ds. Mobilności. Jest to także podstawowa baza szkoleniowa Departamentu Obrony dla samolotów C-130 Hercules.

Luk - Luke AFB, Arizona

Ta baza została zbudowana w 1941 roku i nosi nazwę latającego asa z czasów I wojny światowej, Franka Łukasza, pochodzącego z Phoenix, który został pośmiertnie odznaczony Medalem Honoru za odwagę.

Max - Maxwell AFB Montgomery, Alabama

Baza ta jest domem dla 908. Skrzydła Airlift i Air University, które zapewniają szkolenie dla wszystkich pracowników Sił Powietrznych, w tym profesjonalne wykształcenie wojskowe i stopnie naukowe.

MC - McChord Field, Tacoma, Waszyngton

McChord, zbudowany w 1940 roku, jest siedzibą 62. skrzydła Airlift, Air Mobility Command.

McG - McGuire AFB, New Jersey

Część Joint Base McGuire-Dix-Lakehurst, która obejmuje jednostki marynarki wojennej i armii, McGuire jest siedzibą 87. skrzydła bazy lotniczej.

P - Patrick AFB, Floryda

Ta baza, kiedyś znana jako Naval Air Station Banana River, jest domem 45. Kosmicznego Skrzydła i kontroluje pobliską stację lotniczą Cape Canaveral.

Po - Pope Field, South Carolina

Była Pope Air Force Base jest obecnie znana jako Pope Field i jest kontrolowana przez armię jako część Fort Bragg.

S - Sheppard AFB, Texas

Zbudowana w 1941 r. Baza lotnicza Sheppard jest siedzibą 82. skrzydła treningowego. Znajduje się tu także 80. Skrzydło Szkolenia Latającego.

Sct - Scott AFB, Illinois

Założona w 1917 roku, Scott jest siedzibą Dowództwa Transportu USA i jest domem dla 375. Skrzydła Misji Lotniczej, Skrzydła Lotniczego 126 Gwardii Narodowej i Rezerwy Powietrznej 932. Skrzydła Airlift.

Ti - Tinker AFB, Oklahoma

Siedząc w 72. Skrzydle Bazy Lotniczej, Tinker jest także domem dla Strategicznego Komunikowania Marynarki Wojennej Wing One i innych misji Departamentu Obrony.

Trv - Travis AFB, Kalifornia

Garnizon przyjmujący w tej bazie, zbudowany w 1942 roku, jest 60. Skrzydłem Mocy Lotniczej

Tyn - Tyndall AFB, Floryda

Zbudowany w 1941 roku Tyndall jest domem 325. Skrzydła Myśliwców.

V - Vandenberg AFB, Kalifornia

Vandenburg jest domem 30. Skrzydła Kosmicznego Sił Powietrznych i został zbudowany w 1941 roku. Jest to baza testów kosmicznych i rakietowych dla Departamentu Obrony.

Whi - Whiteman AFB, Missouri

Whiteman jest domem 509. Bomb Wing, który obsługuje B-2 Stealth Bomber. Baza powstała jako baza lotnicza w 1942 roku.