Najlepsze kariery w Equine

Istnieje kilka opcji kariery dla koni, które oferują przeciętne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 50 000 $ rocznie.

Kowal

Farrierowie (znani również jako kowale) zapewniają kompleksową opiekę dla stopy koni, w tym regularną konserwację i rozwiązywanie wszelkich problemów, które się rozwijają. Do zwykłych obowiązków dla kowala należą przycinanie, kształtowanie i stosowanie butów oraz ocena potencjalnych przyczyn kulawizny.

Pułap kowali różni się w zależności od liczby koni, w których pracuje dziennie.

W ankiecie przeprowadzonej w 2011 roku przez American Farriers Journal podano, że średnia pensja dla doświadczonych zawodowców pracujących w pełnym wymiarze czasu wyniosła 92.600 USD (znacznie więcej niż średnia 2008 r. 80 000 USD).

Weterynarz koni

Weterynarze Equine zapewniają kompleksową opiekę zdrowotną. Usługi te obejmują zwykle rutynowe przeprowadzanie egzaminów zdrowotnych, udzielanie szczepień, udzielanie pomocy w nagłych wypadkach i przeprowadzanie egzaminów przed zakupem.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynaryjnych średnia pensja dla nowo ukończonych dużych weterynarzy zwierząt wynosi 64 744 USD. Średnia pensja dla praktykujących koni wynosi 85 000 $. Specjaliści od koni mogliby uzyskać znacznie wyższe wynagrodzenie, z łatwością wypłacając pensje w sześciocyfrowym zasięgu.

Equine Pharmaceutical Sales Representative

Sprzedawcy leków Equine wprowadzają na rynek leki i pokrewne produkty lecznicze dla kliniki weterynaryjnej i kliniki weterynaryjnej.

Przedstawiciele handlowi mogą pracować w biurze ("sprzedaż" wewnątrz) lub podróżować, aby osobiście skontaktować się z potencjalnymi klientami ("poza" sprzedażą).

Wynagrodzenie przedstawicieli branży farmaceutycznej zwykle obejmuje pewną kombinację wynagrodzenia podstawowego, prowizji od sprzedaży, korzystania z samochodu służbowego, premii i świadczeń. Według Payscale.com, rekompensaty dla przedstawicieli handlowych w dziedzinie farmacji weterynaryjnej wahają się od 59 000 do 120 000 USD w zależności od wielkości sprzedaży i poziomu doświadczenia.

Equine Dental Technician

Technicy dentystyczni firmy Equine są przede wszystkim odpowiedzialni za unoszenie się zębów (usuwanie ostrych punktów szkliwa) podczas corocznych egzaminów stomatologicznych. Muszą również być w stanie zidentyfikować pojawiające się problemy stomatologiczne i podjąć działania, aby zapobiec dalszemu rozwojowi tych problemów.

Wynagrodzenie, które zarabia technik z kliniki dentystycznej, może się różnić w zależności od tego, ile koni traktuje technika dziennie. Większość szkół dentystycznych koni stwierdza, że ​​ich absolwenci zarabiają więcej niż 50 000 $ rocznie. We wrześniu 2011 r. Firma SimplyHired.com poinformowała o wynagrodzeniu technika dentystycznego z kliniki w zakresie od 69 000 do 76 000 USD.

Mounted Police Officer

Zmontowani policjanci patrolują tereny konne, aby egzekwować prawa i zapewniać kontrolę nad tłumem.

Biuro Statystyki Pracy nie podaje szczegółów na temat zarobków funkcjonariuszy policji konnej, ale średnia pensja dla wszystkich funkcjonariuszy policji wynosiła 53 540 USD w badaniu z 2010 r. Członkowie montowanej jednostki mogą zarabiać nieco wyższe pensje, ponieważ do tej pracy potrzebne są specjalistyczne umiejętności.

Przedstawiciel handlowy pasz

Przedstawiciele handlowi pasz żywieniowych wprowadzają produkty paszowe do ośrodków jeździeckich, gospodarstw hodowlanych i torów wyścigowych . Większość stanowisk wymaga znacznych podróży, ponieważ przedstawiciel odwiedza te firmy, aby ocenić ich potrzeby i negocjować sprzedaż.

Wynagrodzenie dla przedstawicieli handlowych żywienia zwierząt często obejmuje kombinację wynagrodzenia podstawowego, prowizji, premii i korzystania z samochodu służbowego. Według Bureau of Labor Statistics, mediana wynagrodzeń dla przedstawicieli handlowych w zakresie pasz dla zwierząt wyniosła 70 200 USD w maju 2010 r. Dokładne wynagrodzenie, które otrzymuje rep., Może się znacznie różnić w zależności od wielkości ich sprzedaży.

Przedstawiciel handlowy produktów Equine

Przedstawiciele ds. Sprzedaży produktów sprzedają różne produkty z rodziny koniowatych detalistom i przedsiębiorstwom zajmującym się końmi. Firmy wytwarzające produkty z rodziny koniowatych, takie jak suplementy, siodła, specjalne ogrodzenia, stabilny sprzęt, produkty pielęgnacyjne, bity, przysmaki lub koce, mogą mieć przedstawicieli handlowych reprezentujących ich interesy. Stanowiska sprzedaży produktów występują zarówno w "sprzedaży wewnętrznej", jak i "sprzedaży zewnętrznej", ale większość pozycji wiąże się z przynajmniej niektórymi podróżami do odwiedzenia klientów lub uczestnictwa w targach.

Rekompensata za przedstawiciela handlowego produktu składa się zazwyczaj z kombinacji wynagrodzenia podstawowego, prowizji, samochodu służbowego i premii. Według ankiety Bureau of Labor Statistics mediana wynagrodzenia wyniosła 70 200 $ w maju 2010 roku. Oczywiście wynagrodzenie może się różnić w zależności od wielkości sprzedaży i doświadczenia.

Equine Insurance Agent

Agenci sprzedaży ubezpieczeń Equine oferują ubezpieczenia właścicielom koni. Podczas gdy niektórzy agenci ubezpieczeniowi oferują wyłącznie ubezpieczenia koni, większość agentów sprzedaje również inne rodzaje ubezpieczeń majątkowych i osobowych w ramach swojego portfela.

Rekompensata dla agentów sprzedaży ubezpieczeń z końmi może być kombinacją wynagrodzenia podstawowego, prowizji i premii. Podczas gdy Biuro Statystyki Pracy nie oddziela agentów ubezpieczeń koni od osobnej kategorii wynagrodzenia, bardziej ogólna kategoria wszystkich agentów ubezpieczeniowych miała średnią pensję w wysokości 62.520 USD w najnowszym (maj 2010 r.) Sondażu.