Brak zawiadomienia Litera rezygnacji Przykład i wskazówki dotyczące pisania

Kiedy rezygnujesz z pracy, normalną praktyką jest zwrócenie pracodawcy dwóch tygodni . Daje to trochę czasu na zawarcie wszelkich projektów i pozwala Twojemu pracodawcy na zaplanowanie wymiany. Jednakże, należy dołożyć wszelkich starań, aby jak najszybciej powiadomić swojego przełożonego o swojej rezygnacji, czasami okoliczności wymagają natychmiastowego opuszczenia .

Jaki jest najlepszy sposób na rezygnację bez uprzedniego powiadomienia pracodawcy?

Jak radzić sobie z sytuacją, która może być trudna, kiedy trzeba odejść od razu lub jeśli potrzebujesz krótszego okresu wypowiedzenia niż standardowe dwa tygodnie oczekiwania większości pracodawców? Przed podjęciem decyzji przejrzyj te informacje, czy powinieneś, czy nie, zakończyć bez uprzedzenia .

Po podjęciu decyzji o odejściu z pracy bez ostrzeżenia, skorzystaj z tego przykładu z listem rezygnacji, aby poinformować swojego pracodawcę, że musisz natychmiast zrezygnować i nie możesz dać dwutygodniowego wypowiedzenia. Przeczytaj także poniżej wskazówki dotyczące pisania listu rezygnacji lub e-maila bez powiadomienia.

Wskazówki dotyczące pisania listu rezygnacji bez powiadomienia

Oto kilka wskazówek, jak napisać list rezygnując z pracy bez uprzedzenia.

Rezygnacja bez listu z ostrzeżeniem Przykład

Twoje imię
Twój adres
Twoje miasto, województwo, kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój email

Data

Nazwa
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Szanowny Panie / Pani. Nazwisko:

Przyjmij ten list jako powiadomienie, że rezygnuję z mojej pracy w firmie ABCD 15 września. Przepraszam, że nie mogłem dostarczyć powiadomienia z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Żałuję, że z powodu okoliczności pozostających poza moją kontrolą, muszę natychmiast zrezygnować.

Proszę dać mi znać, jaki będzie proces otrzymywania ostatniej wypłaty i pozostałych świadczeń.

Cieszę się, że mogę odebrać pensję za pośrednictwem działu kadr, lub wysłać ją na mój adres domowy.

Dziękuję bardzo za wsparcie, które mi zapewniłeś podczas mojej kadencji w firmie. Bardzo doceniam twoje lata przewodnictwa.

Z poważaniem,

Odręczny podpis (list w wersji papierowej)

Twoja nazwa wpisana

Wysyłanie wiadomości o rezygnacji z poczty e-mail

Jeśli wysyłasz list e-mailem, tutaj znajdziesz informacje o tym , jak wysłać wiadomość e-mail, w tym informacje o tym, co należy dołączyć, sprawdzić, sprawdzić, czy masz wszystkie potrzebne informacje i wysłać wiadomość testową.

Podaj swoje imię i nazwisko oraz fakt, że opuszczasz temat w temacie: Twoje imię - Rezygnacja. Umieść swoje dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu i adres korespondencyjny) w swoim podpisie pod swoim wpisanym imieniem i nazwiskiem zamiast w nagłówku listu.

Przeczytaj więcej: Powody, dla których nie należy podawać dwóch tygodni Przesłane wiadomości e-mail Przykłady | Porady dotyczące pisania listów rezygnacyjnych | Rezygnacja Do i zakazów