8 najlepszych farb według książek do naklejek, które można kupić w 2018 r

Stwórz arcydzieło i uwolnij stres w tym samym czasie

Czasami wszyscy musimy dać naszym mózgom trochę przestojów, ale przestój niekoniecznie oznacza przejście w stan wegetatywny. Pomocne może być skoncentrowanie się na czymś innym, czymś nieco twórczym, ale nie wymagającym zbyt wiele, gdy chcesz przełamać głowę. To jest idea stojąca za koncepcją "malowania przez naklejki".

Workman Publishing prawie ma monopol na obecnie dostępne książki "Paint by Sticker", a jego produkty są oznaczone tą marką. Ale istnieje kilka innych istotnych zmian na rynku. Następnym razem, gdy praca będzie cię stresowała, weź oddech, złap książkę i zacznij odrywać naklejki po kolei, aby stworzyć arcydzieło.

 • Najlepszy zestaw: arcydzieła

  Malowanie za pomocą naklejek było początkowo pomyślane jako nowa działalność artystyczna i rzemieślnicza dla dzieci, a następnie dorośli. Workman Publishing natychmiast zareagował, produkując książki bardziej odpowiednie dla dorosłych, niektóre z nawet 400 naklejkami. Jednym z nich jest książka Arcydzieła. Zawiera 12 różnych szablonów i oto, jak działają.

  Każdy szablon zawiera liczne małe sekcje - dosłownie dziesiątki i dziesiątki - a każda sekcja ma numer. Znajdź naklejkę z odpowiednim numerem. Czasami wymaga to trochę polowania, ale to dobrze, gdy próbujesz przekierować swój umysł ze stresu w pracy lub z nudów.

  Teraz odklej naklejkę i przyklej ją do wyznaczonej sekcji. Nie tylko powtarza się działanie repelentnego peel-stick, ale będziesz obserwować arcydzieło, które pojawi się na Twoich oczach. Kolekcja Arcydzieła obejmuje łodzie, hummingbird i kwiaty, a naklejki tworzą efekt 3D po ich zastosowaniu. Wystarczy odłączyć stronę, kiedy skończysz i oprawić ją, jeśli jesteś naprawdę dumny ze swojej pracy. Wszystkie strony są perforowane w celu łatwego usunięcia.

 • Najlepsze dla początkujących: Naklejka gier mózgu według numeru - Natura

  Game Brains wymyślił podobną książkę, która działa na tej samej koncepcji, ale jej wersja Nature oferuje 28 różnych obrazów. Ta jest odpowiednia dla początkujących, ponieważ zdjęcia są podzielone na kategorie od "łatwych" do "trudnych". Nawet jeśli jesteś już ekspertem od malowania za pomocą naklejek, możesz nie chcieć zająć się "twardym", gdy jesteś w środku biuro z wieloma rozrywkami.

  Książka jest spiralnie oprawiona i zawiera zdjęcia wyrywane z natury. Brain Games oferuje także książeczkę z obrazkami z rysunkami po liczbie zwierząt.

 • Najlepsze dla miłośników ptaków: pomaluj według naklejki Ptaki

  Ta edycja oferowana przez Workman Publishing zawiera naszych pięknych, pierzastych przyjaciół - od koliberu po dzięcioła do wilga. Kolory są wystarczająco żywe, aby ... cóż, odlecieć od strony po naklejeniu naklejek. Ta książka zawiera także 12 "obrazów" i wykorzystuje grafikę komputerową oraz kształty wielokątów, aby stworzyć efekt 3D na każdym z nich.

  W sumie książka ma 56 stron, w tym naklejki. Jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Efekt jest taki sam: skórka, kij, relaks.

 • Najlepsze za darmowe alkohole: Wytnij i utwórz mozaiki papierowe

  Jest to raczej zestaw niż książka, ale osiąga ten sam rezultat i zawiera te same podstawowe komponenty: szablony, instrukcje i naklejki. Ale możesz zrobić własne naklejki z arkuszy misternie szczegółowych mozaik w szerokiej gamie kolorów.

  Zestaw zawiera małe nożyczki, dzięki czemu można samemu dobrać rozmiar i stworzyć naklejki. Bardziej innowacyjni artyści nie ograniczają się do podążania za wzorcem liczb, jeśli nie chcą tego robić, chociaż liczby są tam, jeśli czujesz, że potrzebujesz małego przewodnika. W przeciwnym razie możesz zaprojektować własne prace lub przynajmniej nadać szablonom osobisty charakter. Zestaw obejmuje pięć projektów, od prostych do złożonych.

 • Najlepsze dla miłośników podróży: Paint by Sticker Travel Vintage Posters

  Jest to jedna z najpopularniejszych książek Paint by Sticker autorstwa Workman Publishing. Podobnie jak pozostałe, zawiera 12 szablonów, ale tworzą one stare plakaty w stylu art deco z odległych miejsc. Pomyśl o Kairu, Monako, Taj Mahal i Japonii, by wymienić tylko kilka. Ta książka wyprowadzi cię z biurka do odległej, przyjemnej krainy. Jest odpowiedni również dla dzieci, w wieku 10 lat i więcej. Mogą dowiedzieć się czegoś o świecie w tym procesie.

 • Najlepsze do oprawy: Animetrics Color-By-Sticker Challenge

  Animetrics nazywa swoją farbę za pomocą naklejki "kolor według naklejki". Książka zawiera 12 portretów zwierząt i 10 stron ponumerowanych naklejek. Twój gotowy produkt będzie mierzył około 10 x 14 cali, trochę większy niż szablony zawarte w większości innych książek, dzięki czemu idealnie nadają się do kadrowania, jeśli chcesz pochwalić się swoją pracą. Są również trzymane razem za pomocą wiązania ciągów, więc nie musisz odrywać gotowych stron.

  Animetrics jest również nieco bardziej wybaczający błędy niż inne książki. Krawędzie każdej sekcji są oznaczone kolorami, aby Cię poprowadzić. To powinno zmniejszyć nieco proces "poluj za właściwą liczbę", jeśli nie jest to rodzaj aktywności, która cię odpręża. A jeśli nie umieścisz naklejki dokładnie w porządku, to nic wielkiego. Taśmy z białego tła nie pokażą się przez obraz.

 • Najlepsze dla miłośników muzyki: maluj na naklejce Ikony muzyki

  Śmiało i uruchom Spotify podczas pracy nad tym, jeśli twoi współpracownicy nie mają nic przeciwko. Dobrze pasuje do atmosfery małego rock'n'rolla.

  Szablony tej książki obejmują obraz Elvisa i jednego z Beatlesów, ale reprezentowane są także gwiazdy innych gatunków muzycznych: Kurt Cobain, Madonna, Dolly Parton, Prince - nawet "Weird Al" Yankovic dostaje stronę. Zawiera kolejny znak towarowy Paint by Sticker firmy Workman Publishing: książkę wykonaną z trwałych materiałów o wysokiej jakości, która nie zgina się ani nie wypacza z dużą ilością manipulacji. Możesz go schować na kolanach, aby nad nim popracować, jeśli nie chcesz reklamować tego, co robisz.

 • Najlepsza terapia: Paragon Sticker Therapy Nature

  Paragon nie rozdrabnia słów - Terapia naklejki ma na celu zapewnić ulgę. Jeśli chodzi o składnik przyrodniczy tej książki, jest to hybryda wielu innych, w tym szablonów kwiatów i gór. Oddzielna edycja oferuje zwierzęta. Szablony i zdjęcia są mniejsze niż te oferowane przez inne książki, ale to oznacza, że ​​są mniej czasochłonne, jeśli nie możesz poświęcić godzin na zrywanie i naklejanie. Gotowe obrazy mają być medytacyjne i kojące.

 • Ujawnienie

  W The Balance Careers, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej pracy. Jeśli podoba ci się to, co robimy, możesz nas wspierać, korzystając z wybranych linków, które przynoszą nam prowizję. Dowiedz się więcej o naszym procesie oceny .