10 najlepszych ofert pracy dla osób, które nienawidzą Praca w biurze

Praca w biurze nie jest dla wszystkich. Może grindujesz od dziewiątej do piątej, a może polityka biurowa to nie twoja sprawa. Niezależnie od powodu, nie ma potrzeby rezygnować z spędzania całego życia zawodowego, czując się tak, jakbyś pisał z niedominującą ręką.

Istnieje wiele miejsc pracy poza biurem, które wykorzystują mocne strony pracownika, który woli pracować zdalnie , pracować na zewnątrz lub spędzać dni robocze w drodze.

Coś tutaj musi być dla ciebie odpowiednie.

10 najlepszych ofert pracy dla osób, które nienawidzą Praca w biurze

1. Lekarz medycyny telemedycznej

Ponieważ dostawcy opieki zdrowotnej chcą obniżyć koszty, a pacjenci są przyzwyczajeni do tego, że mogą robić wszystko, poczynając od komfortu własnego domu, telemedycyna najprawdopodobniej doświadczy boomu. Dla lekarzy, którzy potrzebują przerwy w dojeżdżaniu do biura lub szpitala - lub którzy mieszkają w takich miejscach jak Alaska, gdzie dojazdy mogą obejmować małe samoloty - telemedycyna jest obiecująca.

Mediana rocznego wynagrodzenia (dla lekarzy, ogólnej praktyki): 135 936 USD (Uwaga: zarobki dla lekarzy telemedycznych różnią się w zależności od pracodawcy i stanu.) Jeden z dostawców telemedycyny informuje Medscape, że jej lekarze zarabiają aż 140 USD za godzinę - co jest porównywalne z pracownikami pełnoetatowymi, a także zobowiązanie w niepełnym wymiarze godzin.)

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 (dla wszystkich lekarzy i chirurgów): 14 procent

Jak zostać lekarzem ds. Telemedycyny: Podobnie jak wszyscy lekarze, lekarze telemedycyny potrzebują dyplomu medycznego i licencjata do wykonywania zawodu.

Muszą również być wygodne i wygodne w użyciu, w szczególności oprogramowanie do wideokonferencji.

2. Linia lotnicza lub pilot komercyjny

Chociaż nie jest tak szybko rozwijający się jak niektóre zawody na tej liście, pilot linii lotniczych to niesamowita praca, która nie wymaga spędzania czasu w biurze. Oczywiście nie dla wszystkich - jeśli nie jesteś pod dobrą presją, nie jesteś w stanie lub nie chcesz poświęcić czasu, aby stać się wykwalifikowanym i niezawodnym pilotem , nie będzie to dla ciebie właściwa praca.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 99.545 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 : 5 procent

Jak zostać pilotem lotniczym: Co najmniej komercyjni piloci potrzebują dyplomu ukończenia szkoły średniej i licencji komercyjnego pilota. Piloci linii lotniczych mają zazwyczaj tytuł licencjata i certyfikat ATP z FAA.

3. Elevator Installer / Repairer

Jeśli jesteś zorientowany na szczegóły i mechanicznie nastawiony, kariera jako instalator / warsztat windy może być odpowiednia. Ludzie w tej pracy spędzają dni naprawiając windy, przesuwając chodniki i ruchome schody.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 76 759 USD

Prognozowany wzrost, 2014 - 24 : 13 procent

Jak zostać instalatorem wind / naprawcą: Ta praca wymaga dyplomu ukończenia szkoły średniej i praktyki, a zajęcia z matematyki i rysunku mechanicznego w szkołach średnich są przydatne dla studentów, którzy chcą rywalizować o miejsca w programach stażowych. Trzydzieści pięć państw również wymaga od pracowników uzyskania licencji.

4. Menedżer przypadku pielęgniarki

Zarejestrowane pielęgniarki, które chcą pracować w domu, mogą łatwo znaleźć pracę w charakterze menedżera dla pielęgniarek dla szpitali, pracowników służby zdrowia lub firm ubezpieczeniowych. Opiekunowie przypadków pielęgniarskich pomagają ustalić odpowiednie plany leczenia dla pacjentów.

Mediana rocznego wynagrodzenia (dla pielęgniarek): 62.233 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 (dla zarejestrowanych pielęgniarek): 16 procent

Jak zostać opiekunem przypadku: Wymagane jest doświadczenie kliniczne w tej roli, a także stopień licencjata lub licencjata pielęgniarstwa. Kierownicy skrzyń pielęgniarskich powinni również czuć się komfortowo z technologią.

5. Programista internetowy

Co siódmy deweloper sieci jest samozatrudniony, zgodnie z najnowszymi danymi Bureau of Labor Statistics, co oznacza, że ​​co siódmy programista może zdecydowanie pominąć doświadczenie całego biura i pracować z domu. Wielu pracodawców pozwala również swoim pracownikom web developerów na telepracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Ta kariera jest odpowiednia dla kreatywnych, zorientowanych na szczegóły, doświadczonych technologią ludzi.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 57 758 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 : 27 procent

Jak zostać programistą internetowym: Typowa wykształcenie na poziomie podstawowym jest równorzędne, chociaż niektórzy pracodawcy mogą preferować studia licencjackie.

6. Technik turbiny wiatrowej

Jeśli nie masz nic przeciwko wysokości do 260 stóp nad ziemią i chcesz być na czele ruchu zielonej energii, ta praca może być dla ciebie idealna. Zamiast spędzać dni niewolnikami w świetle fluorescencyjnym, naprawisz i zainstalujesz turbiny wiatrowe na świeżym powietrzu.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 48 484 USD

Prognozowany wzrost, 2014 - 24 : 108 procent

Jak zostać technikiem turbiny wiatrowej: Typową edukacją na poziomie podstawowym dla tej roli jest college, no degree, według Bureau of Labor Statistics. Większość uczęszcza do szkoły technicznej i pobiera od swoich pracodawców szkolenia w miejscu pracy.

7. EMT / Sanitariusz

Jeśli chcesz kariery, w której naprawdę zmieniasz życie ludzi, EMT lub ratownik medyczny mogą być dla ciebie. Ludzie w tych zawodach reagują na nagłe przypadki medyczne, oferując opiekę ratującą życie. Chłodna głowa pod ciśnieniem jest koniecznością w tych pracach.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 36 927 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 : 24 procent

Jak zostać ratownikiem / ratownikiem medycznym : ratownicy medyczni i ratownicy medyczni muszą posiadać licencję i uczęszczać na program szkoleniowy po zakończeniu studiów.

8. Instalator linii / naprawca

Kolejna praca dla kogoś, kto nie boi się wysokości, instalator linii / naprawiający utrzymuje linie energetyczne i telekomunikacyjne. Są to ludzie, którzy widzą wspinaczkę na słupy telefoniczne, gdy przewody są wyłączone lub usługa się rozszerza.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 50 980 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 : 6 procent

Jak zostać instalatorem linii / naprawcą: Większość osób na tym stanowisku otrzymuje długoterminowe szkolenia w miejscu pracy, a wiele z nich bierze udział w programach stażowych.

9. Specjalista ds. Wsparcia komputerów

Jeśli jesteś osobą dobrze znającą komputer i dobrym komunikatorem, specjalista od obsługi komputera to świetna praca z domu. Chociaż nie każdy pracodawca pozwala na telepracę, rola ta jest uzależniona od technologii, tak naprawdę nie ma potrzeby, aby firmy wydawały pieniądze na nieruchomości.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 41,824 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014 - 24 : 12 procent

Jak zostać specjalistą ds. Wsparcia komputerowego: Niektórzy pracodawcy preferują tytuł licencjata, ale najważniejszą kwalifikacją do tej pracy jest po prostu wiedzieć, co robisz. Pomocne lub nawet dodatkowe zajęcia oprócz dyplomu ukończenia szkoły średniej mogą wystarczyć.

10. Przedstawiciel obsługi klienta

Najprawdopodobniej praca przedstawiona jako pierwsza, gdy ludzie mówią "praca z domu", przedstawiciel obsługi klienta ma wiele do zaoferowania. Nie wymaga dużego wykształcenia i szkolenia, a jak wspomniano, często pozwala na telepracę. Podczas gdy kontaktowanie się z opinią publiczną może być trochę kłopotliwe w dłuższej perspektywie, ta rola może być idealnym krótkoterminowym koncertem dla właściwej osoby.

Mediana rocznego wynagrodzenia : 36 274 USD

Prognozowana stopa wzrostu, 2014-2024 : 10 procent

Jak zostać przedstawicielem obsługi klienta: szkolenie w miejscu pracy i dyplom ukończenia szkoły średniej pozwolą Ci rozpocząć pracę w tej roli.

Więcej o ofertach pracy: 10 pierwszych miejsc pracy dla obsługi klienta | 10 najlepszych miejsc pracy dla absolwentów szkół handlowych

Prognozy dotyczące wzrostu gospodarczego przedstawione w podręczniku Bureau of Labor Statistics " Occupational Outlook Handbook" . Dane płacowe dostarczone przez PayScale.com .