Ulubione gry TI w AFBMT

Podstawowe szkolenie dla żołnierzy sił powietrznych

US Air Force Public Affairs / Starszy sierżant Cecilio Ricardo / Public Domain

Przy odrobinie szczęścia dotrzesz do szkolenia wojskowego Air Force Basic (AFBMT) wieczorem lub w nocy, a ten "pierwszy dzień" nie potrwa długo. W zależności od tego, ile czasu TI musi zabić, zanim zgasną światła, możesz skończyć naukę nowych zabawnych gier, takich jak straż pożarna . Ta ekscytująca rozrywka jest świetnym zabójcą czasu. Polega ona na przetestowaniu zdolności do szybkiego noszenia toreb (nie ciesz się, że zapakowałeś światło?) Z podkładki wiertarki na pryczę, a następnie szybko z powrotem w dół do podkładki wiertniczej, tworząc kolejną linię.

(Pamiętaj, kim byłeś obok?).

Kiedy jesteś zajęty graniem w ognie, pamiętaj, że powiedziałem ci, że każda osoba, którą kiedykolwiek spotkałem, która przeszła szkolenie podstawowe , żałowała, że ​​nie pakuje ona MNIEJ niż to, co zrobiła.

Nie możesz grać w ćwiczenia przeciwpożarowe, ponieważ (z wielu raportów) ta gra wydaje się być zastąpiona przez nową grę - "Podnieś ich i umieść". Szybkość jest "nazwą gry" i wygląda na to, że TI są zadowoleni, że mogą grać w tę grę z nowymi rekrutami przez wiele godzin.

Kolejną ulubioną grą, którą TI lubi grać podczas tego pierwszego spotkania, jest "Oświadczenie o raporcie". To tutaj wszyscy stają w formacji, trzymając cywilne bagaże, wyrzucając oświadczenie , dopóki wszyscy nie zrobią tego dobrze (ku zadowoleniu TI, nie twojemu). " Sir, proszę pani, Trainee Jones zgłasza jak zamówiono! " Często nowi kursanci chcą umieścić sir lub madame na końcu raportu.

Nie rób tego. Raport sprawozdawczy to " Sir (lub Ma'am), Trainee Jones Reports, jako Zamówione! " , "Nie Sir, Trainee Jones Reports as Zamówione, Sir! ", Ani nie jest " Trainee Jones Reports, as Order, Ma'am ! "(Uwaga: nie jesteś jeszcze lotnikiem , jesteś praktykantem .)

Mój dobry przyjaciel, Pete Tabury, wyjaśnia inną ulubioną TI

Gra:

Kiedy TI mówi za mną i startuje po schodach do akademików, nie idź za nim biegiem !!!! Byłem o czwartej osobie z autobusu i TI powiedział ludziom, gdzie stanąć, kiedy wysiedli z autobusu. Pierwsza para chłopaków spięła się z zagubionymi twarzami. Po usłyszeniu i zrozumieniu instrukcji TI, podeszłam do przodu i poleciłam pozostałym, by poszli za tym przykładem. Kiedy przyszło TI i zapytałem, skąd ja, Piekło, wiem, co robię, wyrzuciłem moje oświadczenie, a potem wyjaśniłem, że przez trzy lata znajdowałem się w poszukiwaczu policji i miałem wiedzę o marszu i formacjach! Był oszołomiony i powiedział mi, że może uczynić mnie swoim szefem akademika, a ja dałem mu dziwne uczucie w jego pachwinie! lol

Oczywiście wszystko to poszło na marne, po tym jak wykonał Pick and up i Put down game. Popatrzył na mnie i oznajmił, tworząc kolumnę, by za nim podążać! Potem rzucił się do drzwi i otworzył je, ponieważ torby leżały na ziemi, kilka kroków za mną. Ale byłbym przeklęty, gdybym pozwolił mu zniknąć z pola widzenia i miałem rację, biegnąc po piętach sprintem. Kiedy go doganiałem, już wchodził po schodach, dwa i trzy na raz. Zrobiłem to samo i zamykałem tę lukę, aż do momentu, gdy uderzył w pierwsze lądowanie, uderzył w hamulce i zrobił coś o twarzy! Teraz był prawie dwa metry ode mnie wyższy, gdy byłem dwa kroki niżej od niego i krzyczał mi z góry!

"CZY MOŻNA CZYTAĆ?" on zapytał.

- Sir, Trainee Tabury zgłasza się zgodnie z rozkazem, tak, sir! Odpowiedziałem.

Następnie wskazał na swoje lewe ramię na żółte pomalowane ściany bloków żużlowych i zapytał: "Więc co to, do diabła, mówi? !!!" I dużymi czarnymi literami powiedział: "Chodź, nie biegnij, używaj poręczy!"

"Dokładnie," odpowiedział i przez następne 6,5 tygodnia, za każdym razem, kiedy wchodziliśmy i wychodziliśmy z akademików, musiałem stanąć u dołu schodów i wypowiedzieć to zdanie każdemu, kto wszedł do akademika z naszego pokoju. lot. Nigdy nie zapomnę tego zwrotu, dopóki żyję !.

Chcesz wiedzieć więcej na temat szkolenia podstawowego sił powietrznych ?