Podstawowe szkolenie dla żołnierzy sił powietrznych

Początkowy jednolity problem

Dwa lub trzy dni po przybyciu do podstawowego szkolenia wojskowego sił powietrznych (AFBMT) zostaniesz skierowany do strefy zaopatrzenia wojsk, gdzie otrzymasz wstępny, jednolity numer. Słyszałem od kilku niedawnych absolwentów szkół podstawowych, że to wcale nie jest zabawa. Wygląda na to, że ludzie, którzy tu pracują, nie są zbyt dobrzy. W rzeczywistości, ostatni absolwenci opisują tych ludzi jako "podły jak piekło". W każdym razie będziesz mieć rozmiar za pomocą metody naukowej (będą patrzeć na ciebie i powiedzieć: "nosisz medium". Jednak zanim wszystko skończysz, musisz spróbować wszystkiego.

Oto, co zostanie wydane podczas tej sesji:

Gals, kupisz biustonosze i majtki w centrum handlowym Troop w tym samym dniu, co ubranie jednolite.

Gdy zdobędziesz swój problem, wrzucisz wszystko do worka, a opuścisz go. Można by pomyśleć, że ma to sens, by maszerować prosto z powrotem do sypialni i odłożyć wszystko w porządku kontroli . Nie, to nie sprawiłoby, że TI byłyby szczęśliwe. Zamiast tego, masz zamiar maszerować do następnego spotkania, maszerując w formacji podczas noszenia ciężkiego worka. W rzeczywistości będziesz nosić ze sobą tę torbę na kawę (lub popołudniu, jeśli masz problem z popołudniowym mundurem).

Kiedy w końcu dostaniesz swoje nowe rzeczy z powrotem do sypialni, nie jesteś jeszcze gotowy ich odłożyć. Wszystko musi być uzupełnione danymi (nazwisko i numer rekruta). W ten sposób nie ma walki o to, kto należy do kogo, a rzeczy nie gubią się, gdy są myte (cóż, rzeczy zawsze giną, kiedy są myte).

To kolejna wskazówka: będziesz chciał upewnić się, że rekruci, którzy są w pralni, tak jak ty.

Więcej informacji o szkoleniu podstawowym sił powietrznych?