Przykładowy list z podziękowaniem

Po wywiadzie dziękuję Uwaga

Osoby poszukujące pracy powinny myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o kreatywne podcięcie konkurencji i wygranie pracy. Strategia poszukiwania pracy Kyra Mancine zaleca następujący e-mail z podziękowaniami dla kandydatów, którzy chcą wyrazić swoje zainteresowanie pracą. Jeśli jesteś w stanie zawieszenia po rozmowie, czekając na ostateczne wezwanie lub decyzję, dobrze napisany list z podziękowaniami może pomóc w pokonaniu przewagi na twoją korzyść.

"Bądź gotów podjąć ryzyko. Niech twoje zaufanie i wieloletnie doświadczenie się przejrzą - mówi Mancine. "Mogę zagwarantować, że bardzo niewielu kandydatów jest gotowych wyjść w ten sposób, oferując cień lub pracę na krótki czas za darmo, bez konkretnej oferty pracy. Ale pytanie brzmi - jak źle chcesz pracy i co chcesz zrobić, aby ją zdobyć? "

Koniecznie zapoznaj się także z tym przewodnikiem resume i szablonem listu motywacyjnego oraz wskazówkami dotyczącymi wywiadów .

Przykładowy list z podziękowaniem

Drogi [Name of Interviewer],

Chciałem jeszcze raz podziękować za spotkanie ze mną i wyrazić moje ciągłe zainteresowanie i entuzjazm w dołączaniu do twojego zespołu. Wszystko, co widziałem, nauczyłem się i słyszałem, [Nazwa firmy], to miejsce, do którego chcę dołączyć i być częścią.

Mój szeroki wachlarz doświadczeń, od obsługi klienta i pomagania w realizacji zamówień, w poprawie komunikacji z klientem, nadzorowaniu innych i skutecznej współpracy z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów, sprawia, że ​​jestem dobrym kandydatem na to stanowisko.

Jeśli jest coś, co mogę zrobić, aby przyspieszyć mój wniosek, byłbym bardziej niż szczęśliwy. Niezależnie od tego, czy oznacza to dostarczanie referencji, zasłanianie pracownika na jeden dzień, czy nawet wypełnianie "jazdy próbnej" pewnego ranka lub popołudnia, "byłbym chętny i chętny to zrobić.

Jeszcze raz dziękuję za uwagę i czekam na wiadomość od Ciebie wkrótce.

Ze szczerym uznaniem,

[Twoje imię]