Przegląd bazy marynarki wojennej Kings Bay w Gruzji

Bazą okrętów podwodnych Kings Bay jest najnowocześniejszy dom okrętów podwodnych Trident II należący do Floty Atlantyckiej. Kings Bay graniczy z historycznym miastem St. Marys w stanie Georgia w południowo-wschodnim krańcu wybrzeża Georgia, na północ od granicy Florydy.

Jako integralna część strategicznego programu odstraszania naszego narodu, Kings Bay osiągnęła i utrzymała wielokrotnie nagradzane wyniki niedoścignione w Navy Region Southeast lub innych dowództwach okrętów podwodnych i lądowych w US Navy. W 2007 roku Kings Bay została uznana za najlepszą instalację morską w Departamencie Obrony, otrzymując nagrodę doskonałości instalacyjnej dowódcy za jej zdolność do podtrzymania misji, zwiększenia wydajności i poprawy jakości życia. Nagroda doceniła także kreatywne zarządzanie bazą, nowe pomysły i przywództwo. Kings Bay otrzymał także najwyższą ocenę bezpieczeństwa w Administracji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Programie Ochotniczej Ochrony oraz Sekretarza Marynarki Wojennej i Szefa Operacyjnego Oddziałów Bezpieczeństwa na Morzu Operacyjnym na trzeci rok z rzędu.

Misją NSB Kings Bay jest zapewnienie wsparcia Flocie, Wojownikowi i Rodzinie. Baza okrętów podwodnych w Kings Bay ma trzy główne komendy: Trident Training Facility (TTF), Trident Refit Facility (TRF) i Strategic Weapons Facility, Atlantic (SWFLANT). Ponadto, ta instalacja jest portem macierzystym pięciu okrętów podwodnych TRIDENT Ohio-Ohio i dwóch okrętów podwodnych o napędzie rakietowym, USS Florida i USS Georgia.

Oficjalna strona bazy marynarki wojennej Kings Bay

 • 01 Lokalizacja / Dojazd

  Kings Bay graniczy z przytulnym historycznym miastem St. Marys w stanie Georgia w hrabstwie Camden. Hrabstwo Camden leży w południowo-wschodnim rogu Coastal Georgia, na północ od granicy Florydy. Głównymi miastami w hrabstwie Camden są St. Marys, Kingsland i Woodbine. Woodbine, osiemnaście mil na północny wschód od Bazy, jest siedzibą powiatu. Kings Bay jest około trzech mil od Georgia State Highway 40; pięć mil od Interstate 95; i 30 mil na północ od lotniska Jacksonville na Florydzie.

  Możesz dotrzeć do bazy okrętów podwodnych Marynarki Wojennej przy autostradzie międzystanowej 95. Możesz wyjść z wyjścia 1, 3 lub 6. Wyjście 1 prowadzi do ulicy St. Marys i kończy przy Bramie Franklina. Z wyjścia nr 3: kieruj się na Georgia State Route 40 na wschód do St. Marys i skręć na wschód w Kings Bay Road, która kończy się przy Stimson Gate. The 6 Exit prowadzi również do Kings Bay Road i do Stimson Gate.

  Dla podróżujących samolotem, najbliższe lotnisko to międzynarodowe lotnisko w Jacksonville, położone w Jacksonville, FL. Lotnisko znajduje się około 35 mil na południe od bazy, w dół Interstate 95. Opłata za taksówkę z lotniska wynosi około 40,00 USD. Skontaktuj się ze swoim Sponsorem poleceń, aby zorganizować transport z lotniska do instalacji.

  Dla osób podróżujących koleją, AMTRAK ma terminal położony w Jacksonville, Floryda, około 45 mil na południe od bazy, w dół Interstate 95. Opłata za taksówkę z dworca kolejowego wynosi około 50,00 USD. Skontaktuj się ze swoim sponsorem poleceń, aby zorganizować transport z dworca do instalacji.

 • 02 Główne numery telefonów

  Yeoman 2nd Class James Garrard, przydzielony do niebieskiej załogi rakiety z naprowadzanym okrętem podwodnym USS Georgia (SSGN 729), wiezie most po wynurzeniu. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy; Zdjęcie: Lt. Rebecca Rebarich

  Centrum powitania dla rodzin 573-2056

  Morale, opieka społeczna i rekreacja 573-2538

  Centrum Rozwoju Dziecka 573-3888 / 3626/8500

  Klinika Zdrowia Marynarki Wojennej (medyczna / stomatologiczna) 573-4242

  Centralne spotkania 1-800-529-4677

  Dental Nominacje 573-4212

  Apteka Napełnia 1-800-628-7427

  Tricare 1-800-444-5445

  Navy Lodge 882-6868

 • 03 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Żeglarze przydzieleni do okrętów podwodnych z naprowadzaną rakietą USS Florida (SSGN 728) ćwiczą umiejętności kontrolowania łodzi. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy; zdjęcia: Starszy technik rakietowy Nicholas Davies

  Baza NSB Kings Bay jest domem dla okrętów podwodnych grupy 10, okrętów podwodnych 16 i 20, obiektów szkoleniowych Trident, obiektów remontowych Trident, obiektów broni strategicznej Atlantic i innych poleceń wsparcia.

  Społeczność Kings Bay składa się z personelu DoD i ich rodzin, cywilów, wykonawców i gości z krajów NATO.

 • 04 Tymczasowe zakwaterowanie

  Navy Lodge Kings Bay. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy

  NAVY LODGE znajduje się w budynku 0158 1290 USS Jackson Rd i dysponuje 25 pokojami, w tym 1 dla osób niepełnosprawnych, wszystkie z kuchnią. Dostępna jest dwudziestoczterogodzinna usługa telefoniczna. Wszystkie pokoje w hotelu Navy Lodge przeznaczone są dla osób niepalących. Navy Lodge oferuje codzienne śniadanie na wynos. The Lodge jest dokładnie 2 mil od Navy Exchange Retail Complex.

  Zwierzęta są mile widziane, ale muszą zostać zarezerwowane i zatwierdzone z wyprzedzeniem przez Navy Lodge. Aby uzyskać informacje dotyczące cen w Navy Lodge skontaktuj się z Kings Bay Navy Lodge na (912) 882-6868, numer Navy Lodge na całym świecie numer 1-800-Navy Inn (1-800-628-9466)

  The Transient Visitors Quarters, teraz Navy Gateway Inns and Suites oferuje pokoje dla członków usług i ich rodzin w ramach zamówień PCS, tymczasowy personel pod zamówieniami (TDY, TAD lub TEMDUINS) i dostępne miejsce. Zwykle rodzina z zamówieniami PCS może pozostać do 10 dni w przypadku przeniesienia do obszaru i 30 dni w przypadku przeniesienia.

  Członkowie obsługi w ramach zamówień PCS Przeniesienie się do obszaru Kings Bay spoza kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, nie może pozostać w TVQ i są skierowane na pobyt w Navy Lodge.

  Pokoje wyposażone są w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, żelazko, deskę do prasowania, telewizję kablową, magnetowid lub odtwarzacz DVD, pełnowymiarowe łóżka i sofy sypialne. Apartamenty obejmują również aneks kuchenny; Kuchnia pełnowymiarowa jest dostępna dla wszystkich gości, a także mała sala konferencyjna.

  Zwierzęta nie mają autoryzacji w TVQ. Hotel TVQ znajduje się w odległości krótkiego spaceru od restauracji Galley, Navy Exchange, Commissary i centrum fitness.

  Dla każdej dodatkowej osoby do 2 dodatkowych osób wzrasta o 25%. Rezerwacje mogą być dokonywane i aktualne stawki uzyskane przez zadzwonienie do recepcji przez 24 godziny.

  Sześćdziesiąt miejsc RV znajduje się w parku MWR Kings Bay RV. W każdym zakładzie znajduje się brukowany pad 20'x40 '', woda, kanalizacja, 30 i 50-amperowe złącza elektryczne, stół piknikowy i pierścień ognia.

 • 05 Obudowa

  Sąsiedztwo Eagle Estates. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy

  Członkowie jednoosobowej służby, E4 i niżej przypisani do SUBASE lub komendy najemcy, muszą mieszkać w kwaterach licencjackich. Pojedynczy członkowie E5 i wyżsi mogą wybrać losowanie BAH, jeśli spełniają kryteria w PODZIALE 10110.1K, zasady przyznawania Jednodniowego Dodatku na Osiedlenie (SBAH). Geograficzni kawalerowie nie są zakwaterowani w kwaterach licencjackich. Egzaminowany kompleks mieszkaniowy Bachelor składa się z 1174 pokoi i może pomieścić 1684 osób zatrudnionych.

  E1-E4 dzieli pokój i prywatną łazienkę. E5 i powyżej mają prywatny pokój / wannę. Usługa telefoniczna dostępna w pokoju jest dostępna w ATT. Kabel do pokoju jest dostępny w firmie Comcast Cable Company. Pralnia jest dostępna 24 godziny na dobę tylko dla mieszkańców. Palenie jest dozwolone tylko w wyznaczonych miejscach.

  Członkowie obsługi muszą udać się do biura marynarki rodzinnej marynarki wojennej, aby ukończyć aplikację. Urząd Mieszkaniowy Marynarki Wojennej określi Twoje uprawnienia (liczba sypialni) i zostaniesz skierowany do Biura Zarządzania Wspólnotą w sprawie faktycznego zadania. Wszyscy członkowie służby, którzy przeniosą się do obszaru Kings Bay, z osobami pozostającymi na utrzymaniu lub bez nich, są proszeni o skontaktowanie się z Urzędem Mieszkaniowym Marynarki Wojennej przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań poza mieszkaniem. Baza okrętów podwodnych Kings Bay jest jedną z wielu instalacji marynarki wojennej, które mają sprywatyzowane mieszkania rodzinne. Southeast Housing LLC (Właściciel), partnerstwo pomiędzy Balfour Beatty Communities i Marynarką Wojenną, z dumą zajmuje się potrzebami mieszkaniowymi mieszkańców. 645 domów w Kings Bay są otoczone uroczymi wycieczkami i przyjazną południową atmosferą.

 • 06 Szkoły

  Specjalista ds. Logistyki II klasy William Hoffman prowadzi z uczestnikiem specjalnej igrzysk olimpijskich na 14. dorocznej Olimpiadzie Specjalnej 16 Gruzji Area at Naval Submarine Base Kings Bay. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy; zdjęcie: Specjalista ds. komunikacji masowej 1. klasy Leah Stiles

  Na bazie nie ma szkół DDOS. Lokalny okręg szkolny pracował pilnie, by pomagać rodzinom wojskowym podczas transferu do tego obszaru. System szkół hrabstwa Camden składa się z czternastu szkół. Istnieje dziewięć szkół podstawowych, które mają klasy od Pre-K do 5; dwa gimnazja z klasami 6-8; jedno liceum z klasami 9-12; szkoła specjalna; i alternatywna szkoła.

  Prawo Gruzji wymaga, aby zapisać się do szkół rejonowych w Camden: (1) Oficjalny egzemplarz świadectwa urodzenia dziecka (kopię można sporządzić z oryginału w szkole); (2) Oficjalne świadectwo szczepienia (formularz Gruzji 3032); (3) Oficjalny certyfikat badania oczu, uszu i zębów (formularz Georgia 3300); oraz (4) Karta zabezpieczenia społecznego ucznia (opcjonalnie).

  Następujące będą pomocne, ale nie od razu wymagane do zapisania się: (1) Trwałe rekordy, skumulowany folder; oraz (2) zapisy dotyczące zdrowia.

  Jeśli Twoje dziecko otrzymuje SPECJALNE USŁUGI EDUKACYJNE, powinieneś przynieść kopię: (1) Oceny psychologicznej; (2) Obecny IEP; oraz (3) Aktualne wyniki testów inne niż psychologiczne.

  Uczniowie, którzy po raz pierwszy wchodzą do szkół w Camden County, niezależnie od stopnia zaawansowania, przed przyjęciem do szpitala muszą zostać zaszczepieni przeciwko błonicy, odrze, śwince, polio, różyczce, tężcowi i krztuścowi. Rodzice są odpowiedzialni za sprawdzenie, czy ich dzieci są odpowiednio zaszczepione zgodnie z prawem.

  Wymagania dotyczące dozowania: 3 DPT - ostatnie do podania po 4. urodzinach 3 Polio - ostatnie do podania po 4. urodzinach Stan Georgia wymaga podania 2 MMR przed wejściem do 6 klasy.

 • 07 Opieka nad dziećmi

  Centrum Rozwoju Dziecka. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy

  Centrum Rozwoju Dziecka (CDC) w Kings Bay oferuje opiekę w pełnym wymiarze godzin dla dzieci w wieku od sześciu tygodni do pięciu lat.

  Wszyscy członkowie rodziny pracowników wojskowych i członków DoD są uprawnieni do rejestracji. CDC może zapisać 282 dzieci. Centrum utrzymuje listę oczekujących dla każdej grupy wiekowej. Kopię listy oczekujących można przesłać faksem lub e-mailem, dzwoniąc pod numer 912-573-9918.

  Program Centrum Rozwoju Dziecka ma trzy finansowane przez państwo klasy Pre-K, które obsługują 60 dzieci, które kończą cztery lata do 1 września każdego roku. Dniem Instruktażu dla Pre-K jest od poniedziałku do piątku: od 8 rano do 2:30 pm Przed i po opiece udzielane jest w razie potrzeby za opłatą w oparciu o całkowity dochód rodziny.

  Dom opieki nad dziećmi w zakresie morale, opieki społecznej i rekreacji (ang. Child Development Homes, CDH) to program dla całej marynarki, oferujący wysokiej jakości opiekę nad dziećmi w środowisku domowym. Dostawcy domu opieki nad dziećmi nie są opiekunami. Są to profesjonaliści zajmujący się opieką nad dziećmi, oferujący odpowiedni program dostosowany do wieku, zaprojektowany w celu zaspokojenia fizycznego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego rozwoju każdego dziecka. Dostawcy ustalają własne godziny pracy i ustalają własne czasy urlopu w ciągu roku. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 912-573-2538.

  Youth Center of Kings Bay oferuje szereg programów rekreacyjnych dla młodzieży i nastolatków, przedszkolaków do 18 roku życia. Wśród różnych oferowanych programów znajdują się: School Age Care (SAC), Day Camp i Teen Supreme.

 • 08 Opieka medyczna

  W bazie okrętów podwodnych Marynarki Wojennej w Kings Bay nie ma ważnej placówki medycznej. Jest klinika, która nie oferuje sali awaryjnej. Wszyscy pacjenci, w tym personel Active Duty, wymagający opieki w nagłych wypadkach, powinni udać się do najbliższej Izby Pogotowia lub zadzwonić pod numer 911. Pracownicy służby czynnej muszą skontaktować się z PCM następnego dnia roboczego w celu podjęcia dalszych działań i aby zapewnić prawidłowe odesłanie, w celu rachunki, które należy zapłacić poprawnie. Członkowie rodziny korzystający z Tricare Prime muszą skontaktować się z PCM w ciągu 24 godzin.

  Po godzinach kliniki najbliższym ośrodkiem wojskowym jest Naval Air Station w Jacksonville na Florydzie.