Fort Irwin, Kalifornia

 • 01 Przegląd Fort Irwin

  Fort Irwin jest światowej klasy centrum szkoleniowym dla amerykańskich żołnierzy, znanym z doskonałego treningu pustynnego. Oficjalna fotografia wojskowa

  Położony na pustyni Mojave w północnym hrabstwie San Bernardino w Kalifornii, Fort Irwin służy jako główne centrum szkoleniowe armii. Dzięki około 1000 mil kwadratowych na manewr i zakresy, Fort Irwin jest idealnym miejscem dla National Training Center.

  Prezydent Franklin Roosevelt ustanowił Mojave Anti-Aircraft Range jako rezerwat wojskowy w 1940 roku. W 1942 roku został przemianowany na Camp Irwin, na cześć generała majora George'a Irwina, dowódcy 57. Brygady Artylerii Polowej podczas I wojny światowej.

  Podstawową misją Fort Irwin jest dziś zapewnienie realistycznego wspólnego i połączonego treningu zbrojeń skoncentrowanego na rozwijaniu żołnierzy, przywódców i jednostek armii amerykańskiej. Osiąga się to przez wbijanie żołnierzy w surowe środowisko i dodawanie zdecydowanej i groźnej siły przeciwnej. Ponadto NTC zapewnia kluczowe źródło opartych na doświadczeniu informacji i danych niezbędnych dla doktryny, wyposażenia, szkolenia i rozwoju sił, aby przygotować się na sukces w globalnej wojnie z terroryzmem i przyszłych wspólnych polach bitew.

  Oficjalna strona internetowa : Fort Irwin

 • 02 Lokalizacja / Dojazd

  Fort Irwin znajduje się około 37 mil na północny wschód od Barstow w Kalifornii na pustyni High Mojave w połowie drogi między Las Vegas, Nevada i Los Angeles w Kalifornii.

  Instalacja jest otoczona pustynnymi wzgórzami i górami. Tereny pustynne wspierają niewielką roślinność, która składa się głównie z mesquite, kreozotu, juk i innych roślin o niskiej wartości wzrostu. Pustynia przynosi piękne zachody słońca, błękitne niebo, słoneczne dni i szeroko otwarte widoki, które dają poczucie wolności wielu. Big Bear i Lake Arrowhead znajdują się dwie godziny drogi od tych, którzy chcą zobaczyć wysokie drzewa i jeziora.

  Do Fort Irwin można dojechać autostradami międzystanowymi nr 40 i 15 oraz autostradami państwowymi nr 58 i 247. Jeśli to możliwe, należy zaplanować swój przyjazd w ciągu dnia, szczególnie jeśli masz rezerwacje w Landmark Inn na stanowisku, ponieważ pustynia może być bardzo ciemna w nocy i drogi nie są dobrze oświetlone. Nie ma żadnych stacji benzynowych między Barstow i Fort Irwin.

  Przyjeżdżając autostradą 58: Ostatnio ukończona konstrukcja (które mapy nie odzwierciedlają) teraz zasila autostradę 58 w I-15. Weź I-15 North w kierunku Barstow / Las Vegas.
  Dla osób udających się bezpośrednio do Fort Irwin, zjazd I-15 na Fort Irwin Road. Jadąc ze wschodu (I-15 na południe), zakręt przed przybyciem do Barstow. Jadąc z zachodu (I-15 na północ), wyłączenie znajduje się około 6 mil za Barstow. Po obróceniu znacznik przebiegu odczyta 31 mil do Fortu Irwin.

 • 03 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Fort Irwin świętuje 233. urodziny US Army. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army; Źródło zdjęcia: Etric Smith,

  Ludność : 4 960 aktywnych obowiązków, 5 103 członków rodziny, 3 469 pracowników cywilnych. 4 000 do 6000 personelu rotacyjnego w danym momencie.

  Wyznaczone główne jednostki : 11. Pułk Ułanów Pancernych; 1. Eskadra, 11. ACR "Ironhorse"; 2. Eskadra, 11. ACR "Eaglehorse"; C Det, 203. wywiad wojskowy; DENTAC; Det 6, 57. WG Det "Ravens Air Warriors"; MEDDAC; Batalion wsparcia NTC; Grupa Operacyjna; Support Squadron, 11. ACR; Garnizon Armii USA; USACIDC

 • 04 Główne numery telefonów

  Miejsce treningów wojskowych w Urbanistyce w Fort Irwin. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army; Źródło zdjęcia: John Wagstaffe

  Operator podstawowy: (760) 380-1111
  Housing Officer: (760) 380-3220
  Tymczasowe zakwaterowanie: (760) 380-4040
  Przeniesienie pomocy: (760) 380-3598
  Lokalizator personelu: (760) 380-3369
  Centrum opieki nad dziećmi: (760) 380-1253
  Centrum Medyczne: (760) 380-3124
  Komisarz: (760) 380-3422
  Wymiana: (760) 386-2060

 • 05 Tymczasowe zakwaterowanie

  Główne wejście do Landmark Inn (zakwaterowanie na czas). Oficjalna fotografia wojskowa

  Jedyny hotel w promieniu 35 mil od Fort Irwin to Landmark Inn (760) 386-4040. Ceny zaczynają się od 81,00 USD plus 7% podatku za noc, a stawki obniżone oferowane są dla żołnierzy PCSing i pobytów długoterminowych. Aby otrzymać zwolnienie podatkowe, kopia zamówienia musi zostać przedstawiona przy odprawie lub płatność za pokój wykonany przez rząd, który wystawił czek. Żadne kontrole osobiste nie są akceptowane. Zwierzęta są akceptowane za cotygodniową opłatę za zwierzęta domowe. Ponieważ opłaty za szkody wyrządzone przez zwierzę domowe są poważne, kierownictwo zachęca do korzystania z hodowli Paws n 'Claws jako alternatywy. Wszystkie rezerwacje muszą mieć zaliczkę, aby potwierdzić rezerwację. Stała zmiana personelu stacji może dokonywać rezerwacji z wyprzedzeniem 60 dni.

  Landmark ma 180 pokoi, w tym apartamenty i pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na dziedzińcu środkowym znajduje się pralnia dla gości i plac zabaw dla dzieci.

  Nie ma tymczasowych noclegów między Fortem Irwin i Barstow. Barstow ma wiele tymczasowych obiektów noclegowych, które są w rozsądnej cenie, więc może wolisz pozostać w Barstow.

 • 06 Obudowa

  Obudowa mieszkalna na bazie w Fort Irwin w Kalifornii. Oficjalna fotografia wojskowa

  Po przybyciu do Fort Irwin większość rodzin i kilku pojedynczych żołnierzy może przewidzieć mieszkanie w pobliskim mieście Barstow na tydzień przez kilka miesięcy, czekając na udostępnienie lokali na pocztę.

  Ze względu na dodatkowe koszty utrzymania i przejechania pomiędzy Fort Irwin i Barstow, większość rodzin woli mieszkać na pocztę, ale apartamenty są dość łatwe do znalezienia w Barstow do wynajęcia na miesiąc, jeśli spodziewasz się poczekać kilka miesięcy. Wiele z apartamentów znajdujących się w Barstow są dość nowoczesne, zostały zbudowane w ciągu ostatnich 15 lat. Jednak domy do wynajęcia są często znacznie starsze.

  Jeśli spodziewasz się pójść na bazową obudowę w ciągu 30 do 45 dni, a koszt depozytów użyteczności publicznej / zabezpieczeń i przyłączeń wydaje się dość ekstrawagancki, możesz wynająć pokój w motelu, który ma ograniczone możliwości gotowania i chłodzenia. Pokoje te są łatwo dostępne za 450- 900 USD miesięcznie.

  Fort Irwin ma w sumie 2052 zestawów kwater rodzinnych dostępnych dla życia na post. Większość z tych jednorodzinnych mieszkań, dwupoziomów, tripleksów i czterokołowców, zarówno pojedynczych, jak i dwupiętrowych, powstało w ciągu ostatnich 15 lat. Wszystkie pokoje wyposażone są w centralną klimatyzację i mają rolety w oknach. Większość z nich ma pojedyncze garaże samochodowe. Niedawno ukończone mieszkania są wyłożone wykładzinami z sufitowymi wentylatorami w głównej sypialni i jadalni oraz na ogrodzonych podwórkach. Przód domów jest zagospodarowany rodzimymi roślinami pustynnymi. 242 nowe domy zostały niedawno zbudowane w Crackerjack Flats. Te nowe domy mają 2 garaże samochodowe, pokoje błotne, wykładziny dywanowe, podłogi z płytek, urządzenia energetyczne 5-gwiazdkowe, granitowe blaty i wiele innych nowych udogodnień

 • 07 Szkoły

  Fort Irwin / National Training Center Commander Brig. Gen. Robert "Abe" Abrams czyta przedszkolakowi Matthew Rivery. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army; Źródło zdjęcia: Charles Melton

  System szkolny w Kalifornii wymaga, aby dzieci zapisujące się do przedszkola miały 5 lat przed 2 grudnia i musiały ukończyć szkołę w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Studenci uczęszczający do pierwszej klasy są również zobowiązani do posiadania fizycznej.

  Aby dziecko mogło zostać przyjęte do kalifornijskiego systemu szkolnego, rodzic musi być w stanie udokumentować, że jego dziecko jest szczepione przeciwko błonicy, krztuścowi (kokluszowi), tężcowi, poliomyelitis, ospie wietrznej, odrze, śwince i różyczce (MMR). Uczniowie w przedszkolu muszą również mieć serię zapalenia wątroby i drugą dawkę MMR. Siódme równiarki również muszą mieć serię zapalenia wątroby.

  Aby się zarejestrować, uczniowie potrzebują kopii świadectwa urodzenia, dokumentacji szczepień, numeru ubezpieczenia społecznego i ostatniej karty raportu. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w szkolnych programach sportowych i cheerleadach, uczeń musi mieć fizyczną dokumentację sportową.

 • 08 Opieka nad dziećmi

  Członkowie rodziny armii z Centrum Rozwoju Dziecka w dziale Dzieci dołączyli do Bryg. Gen. Dana JH Pittard, dowódca generalny na obchody rocznicy armii. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army Photo Credit: Vickey Mouze

  Program Full Day Care jest dostępny dla dzieci w wieku od 6 tygodni do 5 lat w bazie. Dostępny jest program Przed i po Przedszkolu, a Opieka godzinowa jest dostępna dla osób w wieku od 6 tygodni do 5 lat. Aby wziąć udział w tych programach, dzieci muszą być zarejestrowane przed uczestnictwem.

  Family Child Care (FCC) jest oferowany w certyfikowanych domach na poczcie. W tych domach dzieci są objęte opieką w ograniczonej liczbie, a godziny są bardziej elastyczne, a rodzeństwo trzyma się razem. Dostawca FCC zapewnia atmosferę najbliższą dziecku w domu. Cały dzień, część dnia, godzina, weekend i dodatkowa opieka są dostępne w razie potrzeby. Te w domu Opiekunowie dzieci są często samozatrudnionymi małżonkami, mieszkającymi w domach na postach. Zajęcia certyfikujące odbywają się co miesiąc na stanowisku, aby zostać opiekunem dziecka w domu. Osoby, które regularnie opiekują się dziećmi w swoich domach przez ponad 10 godzin tygodniowo, muszą być certyfikowane.

 • 09 Opieka medyczna

  Biegacze w pierwszych dwóch kilometrach biegu dla poległych. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Army; Źródło zdjęcia: Kenneth Drylie

  Szpital w Fort Irwin jest Szpitalem Społeczności Weed Army (WACH) i ma pojemność łóżka szpitalnego równą 27. W tym obiekcie nie ma jednostki intensywnej terapii, więc wszyscy pacjenci wymagający intensywnej opieki są ustabilizowani i przetransportowani do pobliskich szpitali cywilnych lub wojskowych. WACH przeprowadza planową ambulatoryjną i drobną operację w trybie nagłym. Usługi apteczne, laboratoryjne i rentgenowskie są dostępne w szpitalu. Dostępna jest również całodobowa pomoc doraźna i pilna. Wojskowy personel medyczny składa się z trzech lekarzy rodzinnych, jednego lekarza pielęgniarskiego, dwóch pediatrów, dwóch internistów, dwóch ogólnych lekarzy (jeden znajduje się w MCLB), dwóch lekarzy położnych, jednego lekarza ogólnego, dwóch chirurgów ortopedów, jednego lekarza ortopedycznego, jednego lekarza Chirurg i jeden psycholog. Cywilny optometrysta przychodzi do Ft Irwin dwa razy w tygodniu, aby zobaczyć pacjentów na podstawie.