Opis stanowiska armii: Specjalista ds. Ładunków 88H

Ci żołnierze przenoszą ładunki i ludzi na całym świecie

Ze względu na charakter pracy specjaliści ds. Ładunku w armii mogliby zostać rozmieszczeni w dowolnym miejscu na świecie. To jedna z tych prac, których lokalizacja zależy od potrzeb armii w danym momencie.

Możesz znaleźć się w Stanach, pomagając w operacjach w dowolnej liczbie scenariuszy lub pracując za granicą w strefie walki. Bez względu na to, jakie zadanie otrzymasz jako specjalista od ładunków, szanse są dobre, nie będziesz się nudzić.

Ci żołnierze, których praca należy do wojskowych specjalności zawodowych (MOS) 88H, zapewniają, że ich koledzy mają zaopatrzenie, broń i sprzęt, którego potrzebują, i nadzorują transfer pasażerów i ładunku. Specjaliści od ładunków wojskowych używają wszelkiego rodzaju transportu lądowego, powietrznego i wodnego, aby zdobyć towary potrzebne żołnierzom tam, gdzie są żołnierze.

Obowiązki MOS 88H

Żołnierze w tej pracy potrzebują dbałości o szczegóły i cierpliwości, aby liczyć i katalogować materiały. Kontrolują, liczą i dokumentują ładunki, czasem ręcznie, a czasami za pomocą metod automatycznych. Ładują i rozładowują wszelkiego rodzaju sprzęt i materiały z doków, wagonów, magazynów, samolotów i pojazdów mechanicznych.

MOS 88H jest również odpowiedzialny za utrzymanie i obsługę wyciągarek, dźwigów i wózków widłowych. I ładują przesyłki lotnicze i morskie, w tym sprzęt w oceanicznych liniowcach.

Informacje szkoleniowe dla Specjalistów ds. Cargo Armii

Szkolenie zawodowe dla tego MOS obejmuje standardowe dziesięć tygodni podstawowego szkolenia bojowego i dodatkowe osiem tygodni zaawansowanego szkolenia indywidualnego z instruktażem w miejscu pracy.

Żołnierze dzielą swój czas między terenem a środowiskiem klasowym.

Twój trening nauczy Cię obsługiwać i konserwować urządzenia używane do obsługi ładunków, takie jak wózki widłowe, dźwigi i kołowroty, a także techniki niezbędne do obsługi sprzętu. Dowiesz się, jak planować i planować ładunki oraz najważniejsze procedury bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas obsługi ładunków niebezpiecznych.

Kwalifikacja do MOS 88H

Aby kwalifikować się do tego zadania, musisz uzyskać co najmniej 88 punktów w ogólnym obszarze umiejętności mechanicznych (GM) testów umiejętności zawodowych baterii uzbrojenia zawodowego ( ASVAB ). Nie wymaga się żadnych wydziałów bezpieczeństwa Departamentu Obrony, ale musisz mieć normalne widzenie kolorów (zabarwienie kolorów jest niedozwolone).

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze urządzeń takich jak wózki widłowe, ta praca powinna być dobrze dopasowana. Zainteresowanie pracą w środowiskach podróżniczych, takich jak stacje kolejowe, porty i stacje kolejowe, dobrze ci się przysłuży w MOS 88H, a powinowactwo do matematyki biznesu byłoby zdecydowanym plusem. Jeśli lubisz trudną fizycznie pracę, jeszcze lepiej.

MOS 88H Podobne zawody cywilne

Ta praca ma tak szeroką gamę umiejętności, że przygotuje cię na niezliczone stanowiska w cywilnej sile roboczej . Prawdopodobnie będziesz w stanie łatwo znaleźć pracę w firmach przewozowych, firmach cargo i liniach żeglugowych.

Po otrzymaniu cywilnej licencji wymaganej w stanie, w którym mieszkasz, możesz kontynuować pracę jako operator ciężarówki przemysłowej, pracownik służby transportu, strażnik długodystansowy, kierownik ds. Materiałów lub kontroler ładunków.