Jak obsługiwać zajęte telefony służbowe i zarządzać dużą liczbą połączeń

Wskazówki, które pomogą kobietom prowadzącym działalność gospodarczą wydajniej pracować z domu

Czy Twój telefon biznesowy zadzwoni z haka? Jeśli rozmowy są związane z biznesem i pomagają w generowaniu dochodu, może to oznaczać, że Twoja firma rośnie szybciej niż sam możesz sobie poradzić. Jednak wiele małych firm publikuje obecnie informacje o telefonach na stronach internetowych i blogach, a w rezultacie wiele z nich jest po prostu stratą czasu.

Prowadzenie udanego biznesu wymaga korzystania z telefonu, aby pozostać w kontakcie z klientami, klientami i innymi ważnymi kontaktami biznesowymi.

Jeśli przez cały dzień czujesz się w telefonie i nie możesz przejść do innych ważnych zadań, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci lepiej zarządzać czasem telefonu.

Wskazówka dotycząca zarządzania czasem: Pracuj dla siebie - ale to wciąż praca!

Jeśli pracowałeś poza domem, twój pracodawca prawdopodobnie ograniczyłby lub zabronił osobistych połączeń telefonicznych w czasie pracy firmy. Kiedy pracujesz w domu, godziny pracy powinny być poświęcone na rozmowy związane z pracą tak często, jak to możliwe.

Bycie własnym szefem nie powinno być postrzegane jako licencja do wyznaczania sobie niskich standardów pracy. Trzeba traktować samozatrudnienie jako pracę z prawdziwymi obowiązkami i ustanowić podstawowe zasady niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Wskazówki, które pomogą Ci lepiej zarządzać czasem poświęcanym na rozmowy telefoniczne, obejmują:

Korzystaj z zaawansowanych funkcji zarządzania połączeniami i urządzeń

Telefoniczne porady prawne dla kobiet i innych właścicieli małych firm