Army Job: MOS 19D Scout kawalerii

Żołnierze ci udzielają informacji o pozycjach wroga

IDF Infantry / Flickr

W armii kawaleria harcerstwa działa jak oczy i uszy, zbierając informacje z pola walki o wrogu. Być może w walce nie ma ważniejszego żołnierza niż zwiadowcy, którzy zbierają informacje na temat pozycji wroga, pojazdów, broni i aktywności.

Dzięki informacjom, które gromadzą zwiadowcy, dowódcy mogą podejmować świadome decyzje dotyczące przemieszczania żołnierzy oraz miejsca i czasu ataku.

Mogą oceniać liczby wroga i decydować, czy wezwać posiłki i kiedy zamówić odwrót.

Ta praca jest sklasyfikowana jako wojskowa specjalizacja zawodowa (MOS) 19D. To praca, która była zamknięta dla kobiet, ze względu na obowiązujące w wojsku restrykcje kobiet w walce. Ale pierwsze żeńskie żołnierze ukończyły szkolenie harcerstwa kawalerii armii w 2017 r., Część działań armii zmierzających do integracji jej jednostek bojowych i innych jednostek.

Obowiązki kawalerii armii

Ci żołnierze są dosłownie pierwszą linią obrony jednostek armii. Nie tylko badają pozycje wroga, naprawiają i konserwują pojazdy używane do tej pracy. Podobnie jak inne oddziały walczące, ładują i podpalają broń, zabezpieczają i amunicją oraz zbierają informacje o terenie i wyposażeniu przeciwnika.

Do ich zadań związanych z harcerstwem należy prowadzenie zamontowanej i zsuniętej nawigacji, zbieranie danych o tunelach i mostach oraz służenie jako obserwatorzy i obserwatorzy.

Zwiadowcy kawalerii pomagają także w układaniu i usuwaniu min, oraz stosują protokoły ukrywania i kamuflażu.

Szkolenie dla MOS 19G

Wstępne szkolenie w tym MOS odbywa się przede wszystkim w ramach szkolenia w jednostce One Station Unit Training (OSUT), które łączy podstawowe szkolenie i szkolenie zawodowe w jeden kurs instruktażowy.

OSUT na 19D, Calvary Scout ma 16 tygodni w Fort Knox, Kentucky .

Oprócz podstawowych umiejętności żołnierskich, zwiadowcy nauczą się zabezpieczyć i przygotować amunicję na pojazdach harcerskich, załadować, oczyścić i wystrzelić broń obsługiwaną przez członków załogi, wykonać nawigację podczas walki i zbierać dane, aby klasyfikować trasy, tunele i mosty. I szkolą i nadzorują członków załogi pojazdów zwiadowczych.

Kwalifikacje do MOS 19G

Jeśli jesteś przygotowany na niebezpieczeństwo, jesteś w doskonałej kondycji fizycznej i możesz dobrze pracować jako członek zespołu, szczególnie pod silną presją, możesz być przystosowany do pracy jako zwiadowca armii.

Aby kwalifikować się do bycia harcerzem, potrzebna jest co najmniej 87 punktów w segmencie walki (CO) w testach ASVAB (Arped Services Vocational Aptitude Battery) . W przypadku tego MOS nie jest wymagane zezwolenie Departamentu Obrony na bezpieczeństwo. Wymagane jest jednak prawidłowe widzenie kolorów i poprawne widzenie 20/20 w jednym oku i 20/100 w drugim oku.

Praca cywilna Podobne do 19G

Ponieważ jest to praca zorientowana na walkę, nie ma prawdziwego odpowiednika cywilnego. Ale nauczysz się wielu umiejętności w zakresie szkoleń, które zostaną przeniesione na stanowiska cywilne, takie jak wózki widłowe, sprzęt radiowy i pomiary geodezyjne.

Możesz również zostać zakwalifikowany do pracy w charakterze ochroniarza lub policjanta, ponieważ będziesz miał doświadczenie z bronią.