Army Job: 94E Radio i komunikacja (COMSEC)

Ci żołnierze utrzymują i działają COMSEC

(US Army / Pfc. Song Gun-woo, 210. Brygada Artylerii Polowej

Strażnik ds. Bezpieczeństwa radiowego i łączności jest niezbędnym członkiem zespołu ds. Utrzymania łączności w armii. Jeśli sprzęt komunikacyjny nie działa, może on narazić żołnierzy, szczególnie tych znajdujących się na polu, na niebezpieczeństwo. To są żołnierze, którzy zapewniają, że ten bardzo czuły sprzęt jest na miarę.

Ta praca to wojskowa specjalizacja zawodowa (MOS) 94E. Jest odpowiedni dla osób, które interesują się matematyką, są w stanie długo koncentrować się na detalach i są zainteresowane pracą z urządzeniami elektronicznymi i elektromechanicznymi.

Dział Relacji Radiowych / Bezpieczeństwa Komunikacji (COMSEC) wykonuje lub nadzoruje utrzymanie w terenie i utrzymaniu poziomu na odbiornikach radiowych, nadajnikach, sprzęcie COMSEC, kontrolowanych elementach kryptograficznych (CCI) i innych powiązanych urządzeniach.

Obowiązki MOS 94E

Żołnierze ci mają za zadanie naprawę i konserwację różnego rodzaju wyposażenia Armii Bezpieczeństwa Komunikacji (COMSEC), w tym odbiorników, nadajników i kontrolowanego sprzętu kryptograficznego. Będą wykonywać diagnostykę w celu zidentyfikowania wszelkich usterek i zapewnienia, że ​​sprzęt spełnia standardy bezpieczeństwa.

Jeśli jakiś sprzęt jest poważnie uszkodzony, to do tego MOS należy decyzja, czy go bezpiecznie wyrzucić, wymienić lub wysłać w celu naprawy na wysokim poziomie. A MOS 94E przeprowadzi kontrolę konserwacyjną wszelkich narzędzi, agregatów prądotwórczych i pojazdów używanych w połączeniu ze sprzętem COMSEC.

MOS 94E zapewnia również podwładnym wskazówki techniczne i proceduralne, wykonuje trudne naprawy i zapewnia, że ​​wszelkie wyposażenie Agencji Bezpieczeństwa Narodowego jest używane właściwie i bezpiecznie, w tym elementy kryptograficzne.

Szkolenie dla MOS 94E

Szkolenie zawodowe dla warsztatu zajmującego się zabezpieczeniami radiowymi i komunikacyjnymi obejmuje dziesięć tygodni podstawowego szkolenia bojowego (znanego również jako obóz treningowy) i 25 tygodni zaawansowanego szkolenia indywidualnego (AIT), które jest prowadzone w Fort Gordon w Gruzji.

Żołnierze dzielą swój czas między klasę a pole.

Żołnierze poznają zasady mechaniczne, elektroniczne i elektryczne; zapobiegawcze procedury konserwacji; instalacja liniowa i techniki okablowania; oraz polityka i procedura bezpieczeństwa komunikacji.

Kwalifikacja do MOS 94E

Aby kwalifikować się do tej pracy, musisz zdobyć co najmniej 102 punkty w dziale elektroniki (EL) w testach AKP (Armed Services Vocational Aptitude Battery - ASVAB ), które służą do mierzenia umiejętności i talentów wszystkich nowych rekrutów z armii . Jeśli chcesz być pracownikiem zajmującym się naprawą urządzeń radiowych i łączności, musisz również kwalifikować się do tajnego poświadczenia bezpieczeństwa od Departamentu Obrony.

Obejmuje to dochodzenie w tle, które sprawdzi twoje finanse i będzie szukało narkotyków lub alkoholu. Używanie marihuany w wieku powyżej 18 lat, a posiadanie lub sprzedaż narkotyków i innych narkotyków może być podstawą do odmowy tego zwolnienia.

Oprócz powyższych wymagań, aby służyć jako MOS 94E, musisz być obywatelem Stanów Zjednoczonych, mieć normalną wizję koloru (bez barwy świetlnej) i ukończyć rok algebry szkoły średniej i nauki ogólnej.

Podobne zawody cywilne do MOS 94E

Są pewne aspekty tej pracy, które są specyficzne dla militariów, ale będziesz kwalifikował się do pracy jako cywilny mechanik radiowy lub dyspozytor radiowy.