Zdobądź informacje na temat kariery i zatrudnienia Lowe'a

Lowe zatrudnia ponad 265 000 pracowników w swoich sklepach, centrach korporacyjnych i centrach dystrybucyjnych. Firma ma wiele możliwości zatrudnienia w każdym dziale. Firma rozpoczęła swoją działalność po drugiej wojnie światowej, kiedy Carl Buchan i jego szwagier James Lowe otworzyli mały sklep z narzędziami w Północnej Karolinie, aby zaspokoić potrzeby powracających weteranów gotowych do budowy domów i rodzin.

Kiedy Carl Buchan wykupił swojego szwagra, ponownie skupił się na sprzedaży tylko materiałów budowlanych i urządzeń. Jego sukces pozwolił mu się rozwinąć, otwierając sklepy w sąsiednich stanach. Firma pojawiła się na giełdzie w 1961 roku i rozpoczęła handel na giełdzie w Nowym Jorku w 1979 roku. Ruch DIY przyczynił się do napędzania ekspansji, a sklepy Lowe można teraz znaleźć w całym kraju oraz w Kanadzie i Meksyku.

Rodzaje prac dostępnych w Lowe's

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów stanowisk, w tym zarządzanie , obsługa klienta , specjaliści ds. Sprzedaży i zapobieganie stratom. W dziale korporacyjnym są możliwości rozwoju biznesowego, centrum kontaktowe, sprawy i infrastruktura korporacyjna, doświadczenie klienta, finanse, księgowość, zasoby ludzkie, technologie informacyjne, legalne, marketing, merchandising, nieruchomości, inżynieria, sprzedaż specjalistyczna, wsparcie operacji sklepowych , łańcuch dostaw i transport.

Dział dystrybucji obejmuje zarówno zarządzanie, jak i prace magazynowe .

Informacje na temat zatrudnienia i kariery Lowe, możliwości dla weteranów i ich rodzin, programów rekrutacji na studia, staży, świadczeń i programów różnorodności są dostępne na ich stronie internetowej.

Lowe's Careers

Na stronie karier możesz dostosować swoje poszukiwania pracy, wybierając: Kto (jesteś na początku, doświadczony, niepełny / pełny, student / absolwent, weteran wojenny?), Co (firmy, sklepy, dystrybucja?) I Gdzie (wybierz stan), aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości, które Cię interesują.

Tutaj znajdziesz ogólne opisy typów pozycji, których szukasz, oraz kilka polecanych otworów.

Lowe's Job Search

Wyszukaj online dla otwartych pozycji w każdym dziale. Po utworzeniu loginu możesz utworzyć i zapisać profil i użyć go do złożenia wniosku o pozycje Lowe. Możesz również zarejestrować się w powiadomieniach o pracę w określonej kategorii i lokalizacji.

Lowe's College Recruiting

Informacje dla studentów i absolwentów szkół wyższych, w tym ścieżki rekrutacji dla absolwentów szkół wyższych, harmonogram rekrutacji studentów w college'ach, staże i podstawowe pozycje korporacyjne, sklepowe i dystrybucyjne.

Korzyści Lowe'a

Lowe's angażuje się w tworzenie zróżnicowanej siły roboczej napędzanej przez "The Power of We". Firma angażuje się w społeczności, którym służy, i wspiera swoich pracowników również w ich działaniach charytatywnych.

Korzyści Lowe obejmują ubezpieczenie medyczne, dentystyczne, wizowe, na życie, wypadkowe i rentowe, elastyczne rachunki wydatków, zasiłek chorobowy, wakacje, płatne urlopy, plan leków na receptę, usługi skierowania na opiekę nad dzieckiem i starszą osobą, plan medyczny na część etatu, 401 (k) , plan zakupu zapasów, rabaty na towary, elastyczność w miejscu pracy i więcej.

Mają także zobowiązanie do rozwoju kariery swoich pracowników i oferują wewnętrzne kształcenie ustawiczne, a także bogaty program zwrotu czesnego.