Rozpoczęcie działalności w Wirginii

Co musisz wiedzieć o rozpoczęciu działalności w Wirginii

Marzyłeś o tym od lat i teraz jesteś gotowy to zrobić - zaczniesz własny biznes. Ale najpierw musisz zająć się kilkoma sprawami. Prawdopodobnie będziesz chciał zarejestrować nazwę firmy, a w niektórych przypadkach i w zależności od działalności prawnej firmy może to być wymagane. Będziesz musiał zarejestrować się w swoim stanie, aby płacić podatki, a być może będziesz musiał uzyskać licencje i pozwolenia.

Oto lista kontrolna, która pomoże Ci zacząć w Wirginii.

Informacje licencjonowania firmy Virginia

Skontaktuj się z Departamentem Zarządzania Zawodowego i Zawodowym w Wirginii pod numerem 804-367-8500 w sprawie wymagań licencyjnych. Virginia nie ma jednej licencji zbiorczej, która dotyczy wszystkich firm - zależy to od usługi lub produktu, który oferujesz. Niektóre przykłady firm, które wymagają licencjonowania, to sklepy fryzjerskie, agencje nieruchomości i inżynierowie.

Uzyskaj federacyjny numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN)

Ta liczba będzie identyfikować twoją firmę z Internal Revenue Service. Będziesz potrzebował jednego do płacenia podatków federalnych, otwierania kont bankowych lub płacenia pracownikom. Zwykle możesz pominąć ten krok, jeśli jesteś jedynym właścicielem i nie masz pracowników. W takim przypadku prowadziłbyś działalność pod własnym numerem ubezpieczenia społecznego.

Możesz ubiegać się o EIN online za darmo na stronie IRS.

Zarejestruj swoją firmę

Virginia oferuje Przewodnik rejestracji działalności gospodarczej, który zawiera wiele przydatnych informacji od Państwowej Komisji Korporacyjnej dla różnych podmiotów gospodarczych. Większość firm może również zająć się rejestracją online. Rozpocznij od wyszukiwania online, aby upewnić się, że nazwa Twojej firmy nie jest już zajęta. W większości przypadków witryna przeprowadzi Cię przez dodatkowe kroki, o ile twoja struktura biznesowa nie będzie skomplikowana.

Informacje o podatkach dla przedsiębiorców w stanie Wirginia

Prawie wszystkie firmy muszą złożyć zeznanie dotyczące podatku dochodowego od osób prawnych w Wirginii, jeśli są zarejestrowane zgodnie z prawem stanu Wirginia, zarejestrowały się w Państwowej Komisji Korporacyjnej na przywilej prowadzenia działalności gospodarczej w Wirginii lub otrzymują dochody ze źródeł w stanie Virginia. Federalne organizacje non-profit zwolnione z podatku muszą składać deklaracje podatku dochodowego od osób prawnych tylko wtedy, gdy uzyskały niepodlegający opodatkowaniu dochód podlegający opodatkowaniu na poziomie federalnym.

Virginia pozwala firmom składać zwroty i płacić podatek u źródła i sprzedaży online, a także składać i płacić firmowe rozszerzenia, wysyłać bezpieczne wiadomości, płacić podatki i rejestrować się w przypadku zwolnień dla organizacji non-profit.

Jeśli wybierzesz status korporacji S dla federalnego zeznania podatkowego, automatycznie zostaniesz uznany za korporację S w Wirginii.

Virginia's Small Business Administration Center

Biuro Okręgowe Biura Administracji Małych Firm w Wirginii znajduje się w budynku federalnym przy 400 North 8th Street, Suite 1150, Richmond, VA 23219-4829. Możesz zadzwonić pod numer 804-771-2400 z pytaniami lub w celu uzyskania dalszych informacji. Numer faksu to 804-772-2764 lub możesz wysłać wiadomość e-mail na adres richmond.va@sba.gov. Biuro to obejmuje całą Virginię z wyjątkiem okręgów Arlington, Fairfax i Loudoun oraz miast Alexandria, Fairfax i Falls Church.

SBA może dostarczyć informacji kontaktowych dla tych obszarów.

Pomocny może być także Przewodnik po założeniu firmy przez Virginię . Podsumowuje najważniejsze krajowe i lokalne przepisy dotyczące podatków, pracy, pracy i środowiska, które mogą mieć wpływ na różne firmy w Wirginii.