Przygotowuję Twoje dziecko do przesłuchania Disneya

W przeciwieństwie do wielu teoretyków spiskowych, dzieci z Disney Channel (Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato, itp.) Nie są uprawiane gdzieś w laboratorium. Są dziećmi podobnymi do twoich dzieci, ale mają wymarzoną pracę jako członek obsady Disney Channel. Ale musieli przejść przez długi, przeciągły proces przesłuchiwania w kółko, zanim zostali wybrani tak jak wszyscy inni.

Disney jest bardzo szczególny, gdy próbuje zidentyfikować swój talent.

Głównie dlatego, że The Walt Disney Company uświadomił sobie, że dzieciaki, które rzucają, są o wiele ważniejsze niż po prostu inne twarze w programie telewizyjnym, są ambasadorami marki Disney. Staje się to o wiele ważniejsze, gdy zdajesz sobie sprawę, jak natychmiast rozpoznawalna i daleko idąca jest marka Disneya na całym świecie.

A więc, jeśli twoje dziecko jakoś udało się wylądować wyjątkową okazję przesłuchania na jedno z tych programów? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

Wskazówki

Istnieje wiele sposobów, w jakie Twoje dziecko mogło skorzystać z tej możliwości. Być może pochodził od agenta, menedżera, reżysera castingu lub jednego z producentów jednego z programów Disney Channel, a nawet od samego Disney Channel.

Ostrzeżenie: istnieje wielu pozbawionych skrupułów ludzi, którzy są gotowi wziąć cię za swoje pieniądze, aw niektórych przypadkach nawet więcej. Jeśli musisz zapłacić za przesłuchanie, prawdopodobnie nie zbliżysz się do pokazu dla Disney Channel, niż gdybyś po prostu wysłał swoje dziecko na przesłuchanie do YouTube i masz nadzieję, że ktoś to zobaczy.

Disney od czasu do czasu próbuje odszukać kraj szukając nowych talentów, ale nigdy nie będzie pobierał opłaty za tę usługę.

Dodatkowo należy pamiętać o agentach i menedżerach, którzy składają dziwaczne oświadczenia lub obietnice, że sprawią, że Twoje dziecko stanie się "następną gwiazdą Disney Channel". On / ona może z pewnością mieć nadzieję, że tak się stanie, ale ostatecznie sprowadzi się do tego, czy twoje dziecko jest odpowiednie dla tej roli.

Najważniejszą rzeczą, którą twój agent lub menedżer może ci powiedzieć, jest to, że mogą cię wprowadzić w prawą stronę dyrektora odlewu lub właściwego kierownika. To znaczy ci, którzy mają bezpośredni dostęp do Disney Channel.

Disney Audition Process

Proces ten może być dość długi i przeciągnięty. Odbywa się wiele sesji castingowych , które zwykle rozpoczynają się od asystenta castingu, który próbuje zidentyfikować nowy talent, aby pokazać go reżyserowi castingów. Zakładając, że reżyser castingu lubi to, co widzą, zrobią to, co nazywa się "sesją producentów". To tutaj producenci / scenarzyści spektaklu widzą wybór castingu wskazany przez reżysera castingu.

Pamiętaj, że dopiero po tych wszystkich sesjach zostaniesz wysłany na spotkanie z zespołem Disneya. W tym momencie odbędzie się wstępna sesja castingowa (czasami określana jako "sesja sieciowa" lub "sesja studyjna"), po której następuje tyle sesji dodatkowych, ile potrzeba, aby upewnić się, że twoje dziecko jest właściwym wyborem do roli.

Gdy zespół Disneya, producenci i reżyserzy castingu ograniczyli wybór do 3 lub 4 opcji, zrobią to, co jest znane jako "sesja testowa". To będzie pierwszy raz, kiedy zostanie ci przedstawiona jakaś papierkowa robota, która umownie zatrzyma twoje dziecko na czas produkcji (aby uniknąć ich pójścia gdzieś indziej, gdy Disney podejmie decyzję).

Sesja testowa jest tam, gdzie dokonywane są ostateczne wybory.

Pamiętaj, że WSZYSTKIE audycje Twojego dziecka będą nagrywane na wideo. Te taśmy są udostępniane wielu osobom i często są przechowywane w aktach w biurze odlewniczym, które można wykorzystać jako punkt odniesienia.

UWAGA: Twoje dziecko może również spotkać się z Disney Channel na tzw. "Spotkaniu Ogólnym". To tylko szansa, aby zostać postawionym przed zespołem castingowym Disneya, aby mogli zobaczyć, spotkać się i usłyszeć twoje dziecko . Najprawdopodobniej nie będzie to dotyczyło konkretnego projektu, ale tylko sposób, w jaki dzieci będą pamiętać, jeśli nadarzy się odpowiednia okazja.