Najlepsze szkoły muzyczne na Środkowym Zachodzie

 • 01 Pięć najlepszych szkół muzycznych na Środkowym Zachodzie

  Masz poważnego basistę? Perkusista? Mezzosopran? Niektóre dzieci grające na instrumentach muzycznych grają w kierunku dużych uniwersytetów z marszowymi zespołami. To dla nich sposób na kontynuowanie grania i cieszenie się z koleżeństwa dużego zespołu. Ale poważni muzycy, którzy zmierzają do kariery w muzyce klasycznej lub jazzowej, kompozycji lub podobnych karier muzycznych, szukają czegoś zupełnie innego: konserwatoriów muzycznych lub wysoko ocenionych szkół muzycznych w środowisku uniwersyteckim.

  Nie ma wątpliwości, że uczelnie mają dziobiące zamówienia, a Harvard i Yale są w czołówce, a mniej konkurencyjne szkoły w głębi piramidy. Ale rozwarstwienie szkół muzycznych jest jeszcze bardziej ekstremalne. Na szczycie znajdziesz najlepsze oranżerie w kraju.

  Ogrody zimowe nie są jednak dla wszystkich. Konserwatorium w kampusie uniwersyteckim lub szkoła wyższa z doskonałym działem muzycznym może być lepszym rozwiązaniem dla niektórych dzieci (ten artykuł na temat collegów kontra konserwatoriów wyjaśni ci dlaczego.) Najlepsze szkoły muzyczne, niezależnie od tego, czy jest to niezależna oranżeria, czy uniwersytet , wymagają przesłuchania, wznowienia działania i bardzo odmiennego procesu aplikacyjnego w college'u od tego, czego oczekuje rodzina. Jeśli masz starsze dzieci, które zgłosiły się do szkół nie-muzycznych, proces ten będzie zupełnie inny.

  Pierwszym krokiem jest jednak znalezienie programu muzycznego, który pasuje do umiejętności, talentu i poziomu pasji Twojego dziecka. Wszyscy chcielibyśmy myśleć, że nasze dzieci są materiałem Juilliarda. Prawda jest taka, że ​​bardzo niewielu muzyków występuje na tym poziomie - a im ważniejsza jest prawda, jeśli twoje dziecko dostanie się tam i nie osiągnie takiego kalibru, jego życie będzie piekielne. Znalezienie dobrego dopasowania jest kluczowe. Na kolejnych stronach znajdziesz najlepsze programy muzyczne w Midwestern. Każda duża uczelnia ma program muzyczny, ale te pięć szkół oferuje więcej.

 • 02 Oberlin, Michigan i Northwestern

  Mroźne zimy na uboczu, Midwest oferuje piękne krajobrazy, błyszczące miasta i kilka naprawdę doskonałych uniwersytetów. Wiele z tych szkół - w tym University of Wisconsin w Madison, University of Illinois w Urbana-Champaign i University of Kansas - ma wspaniałe programy muzyczne, ale jeśli twój ulubiony muzyk szuka prawdziwej oranżerii na uniwersytecie doświadczenie, upewnij się, że sprawdza te najlepiej oceniane szkoły. (Jeśli on lub ona szuka samodzielnego oranżerii na Środkowym Zachodzie i w sąsiednich stanach, upewnij się, że sprawdza także Curtisa i Instytut Cleveland.)
  • Oberlin College & Conservatory: Jedna z najlepszych szkół muzycznych w kraju, Oberlin Conservatory znajduje się w kampusie Oberlin College na obrzeżach Cleveland w stanie Ohio. 615 uczniów tej oranżerii, która w 2009 r. Została nagrodzona National Medal of Arts, może wypożyczyć z biblioteki 1500 instrumentów muzycznych i ćwiczyć na jednym ze szkolnych 207 Steinways. Studenci, którzy się o to zgłoszą, będą występować przeciwko muzykom, którzy ubiegają się również o Curtisa, Mannesa, Juilliarda i inne główne oranżerie.
  • University of Michigan: 130-letnia szkoła sztuk performatywnych na tym prestiżowym uniwersytecie Ann Arbor oferuje stopnie muzyczne, teatr muzyczny, teatr i taniec oraz zalicza się do najlepszych szkół w kraju. Skupiamy się tutaj na równowadze wyników i akademickich, a 1090 uczniów szkoły musi być najpierw zaakceptowanych przez uniwersytet, a następnie przez szkołę sztuk scenicznych. Innymi słowy, GPA i wyniki testów mają znaczenie. Niektórzy studenci kończą studia w Juilliard, University of London i innych ważnych instytucjach, w tym oczywiście w tym. Inni udają się bezpośrednio do swoich pól, nagrywając kontrakty, występy na Broadwayu lub stanowiska w głównych orkiestrach.
  • Northwestern University: Northwestern's Bienen School of Music zawsze cieszył się godną pozazdroszczenia reputacją. Teraz szkoła znajduje się na krawędzi ekscytującej ekspansji z przełomowym w maju 2012 r. Dla szklistego, futurystycznego budynku o wartości 117 000 stóp kwadratowych i wysokości 152 000 stóp kwadratowych z widokiem na jezioro Michigan i panoramę Chicago. Juilliard's Victor Goines jest nowym reżyserem studiów jazzowych, a na wydziale muzyki klasycznej zasiada wielu członków Chicago Symphony Orchestra. Podobnie jak Michigan, Northwestern wymaga silnej pozycji akademickiej, aby ubiegać się, i oferuje zarówno studia licencjackie i magisterskie.
 • 03 Cincinnati i Indiana

  Te dwie szkoły uzupełniają listę pięciu najlepszych programów muzycznych Midwest:
  • University of Cincinnati Conservatory: konserwatorium otrzymuje stale wysokie pozycje w rankingu US News and World Report na studia muzyczne (szósty), głos (trzeci), dyrygent (piąty) i teatr muzyczny. Posiada również silne działy mediów elektronicznych i tańca. Cincinnati oferuje studia licencjackie i magisterskie oraz programy, których często nie ma się gdzie indziej, takie jak klawesyn, organy, akompaniament fortepianowy i dyrygentura z akcentem chóru lub akcentem orkiestrowym.
  • Indiana University: 1600 muzyków, którzy studiują w IU Jacobs School of Music, wybiera spośród szerokiej gamy muzycznych kierunków muzycznych, w tym wszystkie typowe, plus harfa, organy, gitarę, dyrygenturę chóralną i muzykę dawną, studia nad muzyką sprzed 1800 roku na oryginalnych instrumentach. Wydajność, z której korzystają 44 zespoły występujące na uniwersytecie, obejmuje 1,460-miejscowe Muzyczne Centrum Sztuki, które, jak twierdzą urzędnicy uniwersyteccy, zostało porównane do Metropolitan Opera w Nowym Jorku, nie tylko pod względem miejsc siedzących, ale także pod względem wielkości sceny, zaplecza sceny i zaplecza technicznego udogodnienia. Jak duża jest to umowa? Uniwersytet prezentuje siedem pełnometrażowych oper rocznie.

  To, że zaczynasz poszukiwania szkół muzycznych na Środkowym Zachodzie, nie oznacza, że ​​nie powinieneś poszerzać pola. Koniecznie spójrz na wspaniałe oranżerie i szkoły muzyczne na Zachodzie i na Wschodnim Wybrzeżu.