Korpusy piechoty zgłosiły opisy stanowisk

Śledzenie dostaw samolotów pomaga utrzymać Marines w powietrzu

Podobnie jak wszystkie oddziały armii amerykańskiej, marines polegają głównie na samolotach. Dlatego ważne jest, aby wszystkie samoloty morskie, duże i małe, były tak bezpieczne i jak najbardziej aktualne.

Tytuł nie brzmi tak ekscytująco, ale specjaliści ds. Zaopatrzenia statków morskich mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo samolotów, nadzorując wszystkie części, które są używane do napraw i aktualizacji. W skrócie, ci Marines zapewniają cenne wsparcie logistyczne dla działań lotniczych.

Jest to podstawowa specjalistyczna specjalizacja wojskowa (MOS) i jest klasyfikowana jako PMOS 6672. Jest otwarta na ranking Marines od prywatnego po mistrza sierżanta artylerii.

Obowiązki PMOS 6672

Specjaliści od dostaw lotniczych są jak cywilni urzędnicy lub kontrolerzy inwentaryzacji. Zapewniają wsparcie w zakresie zaopatrzenia w lotnictwo, które obejmuje zarządzanie finansami, zapasami, materiałami i urządzeniami oraz magazynowaniem. Nadzorują również obsadę personelu w magazynach zaopatrzenia w lotnictwie morskim i obsługują procedury rekwizycji części. I oni są odpowiedzialni za przetwarzanie i dostarczanie części.

Oczekuje się, że marines będą rozumieć procedury nabywania, ustalania i określania wymagań, procedur obsługi materiałów oraz rachunkowości fiskalnej i procedur zakupowych zgodnie z federalnymi przepisami dotyczącymi nabywania.

Kwalifikacja do MOS 6672

Aby kwalifikować się do tej pracy, musisz uzyskać wynik 100 lub wyższy w ogólnym segmencie technicznym (GT) testów Arped Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB).

Powinieneś mieć podstawową wiedzę na temat obsługi komputera i aplikacji oraz posiadać licencję państwa lub spełniać wymagania, aby je uzyskać.

Szkolenie jako specjalista ds. Zaopatrzenia statków morskich

Podobnie jak wszyscy marines, będziesz uczestniczyć w szkoleniu podstawowym w Marine Corps (niesławnym obozie startowym) na Parris Island w Południowej Karolinie lub w bazie Marines Corps Recruit Depot w San Diego w Kalifornii.

Jeśli jesteś przydzielony do PMOS 6672, następnie spędzasz 50 dni na szkoleniu technicznym w Naval Air Station w Meridian, Mississippi.

Przed zakończeniem szkolenia technicznego ukończysz kurs żeglarstwa morskiego.

Po zakończeniu treningu możesz zostać wysłany w dowolne miejsce na świecie, w którym Korpus Piechoty Morskiej ma samoloty (które są praktycznie wszędzie tam, gdzie są Marines). Chociaż praca ta może nie mieć najbardziej ekscytującej listy obowiązków, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz wykonać rozległą podróż, w zależności od potrzeb Marine Corps.

Cywilne zawody podobne do MOS 6672

Istnieje wiele cywilnych zadań biurowych podobnych do tego MOS. Będziesz kwalifikował się do pracy w charakterze magazyniera, kontrolera zapasów, urzędnika ds. Budżetu lub kontrolera zapasów.