Jak badać oszustwa Work-at-Home

Praca z ofert pracy w domu jest wszędzie. Istnieją listy zadań wprowadzania danych, stanowisk badawczych, możliwości marketingu wielopoziomowego oraz wiele innych sposobów szybkiego zarobienia dużych pieniędzy. W rzeczywistości jest ich tak wiele, że praca w domach jest na liście 10 najlepszych oszustw National Consumers League.

Niestety, większość tych stanowisk nie jest tym, co większość ludzi uznałaby za "prawdziwą" pracę lub jakąkolwiek pracę.

Nie ma żadnych korzyści, nie ma stawki godzinowej ani wynagrodzenia, tylko obietnica zarobienia pieniędzy. Czasami te okazje są tak lukratywne, że opłaty są pobierane za wystawianie aukcji, dostarczanie informacji na temat rozpoczynania działalności lub zakładania firmy.

Prosta odpowiedź na pytanie, czy powinieneś zapłacić za pracę z list domowych, jednym słowem, to nie. Mimo tego, co obiecują Ci reklamy i firmy w domu , prawowici pracodawcy zapłacą ci, a nie na odwrót.

Typowe oszustwa w pracy w domu

Zapoznaj się z tymi typowymi działaniami związanymi z oszustwami w domu, aby zbadać możliwości, które są uzasadnione, zanim zaczniesz tracić czas na aplikowanie.

Za dobre by było prawdziwe

Spójrz na te przykładowe prace z reklam domowych:

1000 USD dziennie od domu
Zautomatyzowane - brak sprzedaży
Pieniądze gotówkowe każdego dnia
Otrzymuj wypłatę dziennie za pośrednictwem bankomatu

W tym przypadku nie musisz robić nic więcej, niż iść do bankomatu, aby zebrać.

Pracuj z domu w niepełnym wymiarze godzin
Zarób 10 000 $ lub więcej miesięcznie

Ta reklama miała zrzeczenie się w niewielkiej czcionce na dole strony, która mówi, że istnieje ryzyko i możesz nie zrobić tego dobrze. Część "nie można zrobić dobrze" została powtórzona co najmniej cztery razy w oświadczeniu.

Jeśli myślisz o tym logicznie, szanse na zarobienie pieniędzy przy minimalnej ilości pracy po prostu nie są wysokie - inne niż być może dla ludzi zarabiających pieniądze na innych.

Zastanów się dwa razy, zanim klikniesz na coś, co brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe - tak właśnie jest.

Znajdź informacje o firmie

Jeśli nadal nie jesteś pewien - i pamiętaj, firmy mogą być bardzo kreatywne, jeśli reklamują swoje możliwości, ponieważ chcą, abyś uznał, że stanowisko jest zgodne z prawem - są miejsca, w których można badać firmy pracujące w domu .

Wreszcie bądź ostrożny i bądź ostrożny. Pomimo najlepszych starań systemów komputerowych i personelu, trudno jest miejscom roboczym zaprzestać publikowania oszustw związanych z pracą w domu . Plakaty są kreatywne i wyrafinowane i ciągle wymyślają nowe sposoby reklamowania swoich informacji.

Zgłoś oszustwo

Czy zostałeś oszukany lub prawie oszukany? Oto jak zgłosić oszustwo , w tym, gdzie i jak zgłosić oszustwo związane z zatrudnieniem.