Zatrudnienie w armii: 68G Specjalista ds. Administracji pacjentów

Żołnierze ci nie leczą bezpośrednio pacjentów, ale są kluczową częścią ich opieki

Pacific Air Forces

Specjaliści ds. Administracji pacjentów w armii działają jako asystenci duchowni w placówkach medycznych. To są żołnierze, którzy sprawiają, że szpitale armii i biura lekarskie działają sprawnie i są odpowiedzialne za większość obowiązków administracyjnych pacjenta. Ta praca armii jest sklasyfikowana jako wojskowa specjalizacja zawodowa ( MOS ) 68G. Jeśli interesuje Cię kariera, w której będziesz pomagać pacjentom, ale bez udziału w procedurach medycznych, może to być MOS dla Ciebie.

MOS 68G Ogólne obowiązki

Wiele obowiązków związanych z tą pracą jest podobnych do jej cywilnego odpowiednika. Ci żołnierze będą gromadzić dane i przygotowywać raporty na temat wizyt ambulatoryjnych, wizyt szpitalnych, przyjęć i dyspozycji. Obejmuje to raporty o urodzeniach, zgonach i wszelkich innych zgłoszonych warunkach, które należy przedłożyć władzom wojskowym i cywilnym.

Do innych obowiązków MOS 68G należy inicjowanie korespondencji dotyczącej dokumentacji medycznej, która może być potrzebna w postępowaniu zarządu medycznego lub dochodzeniu w sprawie obowiązków służbowych. Będą potrzebować praktycznej wiedzy na temat medycznych programów kwalifikujących pacjentów, takich jak system rejestracji zgłoszeń do systemu obronnego (DEERS) i powinny być dobrze zorientowane w terminologii medycznej, szczególnie w zakresie anatomii i fizjologii.

Dokumentacja medyczna to kolejna kluczowa część specjalistycznej pracy z zakresu administracji pacjentów, podobnie jak utrzymanie systemu śledzenia dokumentacji medycznej.

MOS 68G pomaga pacjentom w wypełnieniu formalności związanych z przyjęciem do placówek medycznych i informuje o wszystkich ciężko chorych żołnierzach. Nadzorują wszelkie fundusze zdeponowane na kontach usług medycznych, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i przygotować dokumentację pacjentów w przypadku ewakuacji medycznej.

Szkolenie dla MOS 68G

Aby wyszkolić się na stanowisko specjalisty ds. Administracji pacjentów, musisz wziąć dziesięć tygodni podstawowego szkolenia bojowego (znanego również jako obóz bootowy) i siedem tygodni zaawansowanego szkolenia indywidualnego (AIT) w Fort Sam Houston w San Antonio w Teksasie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich stanowisk pracy w armii, będziesz dzielił czas pomiędzy zajęciami w klasie i szkoleniem w miejscu pracy.

Aby być przygotowanym na karierę jako MOS 68G, poznasz podstawy przygotowywania formularzy i korespondencji zgodnie z wojskowymi protokołami i stylem oraz uzyskasz odświeżenie gramatyki, ortografii i interpunkcji. Przed podjęciem pracy w tej pracy pomocne będzie posiadanie niektórych z tych umiejętności.

Pisanie, umiejętności pisarskie, archiwizowanie i utrzymywanie systemów publikacji są również częścią instrukcji AIT dla MOS 68G.

Kwalifikacje jako specjalista ds. Administracji pancernej

Nic dziwnego, że będziesz potrzebował wysokiego wyniku w klerykalnym (CL) obszarze umiejętności w testach AKP (Armed Services Vocational Aptitude Battery - ASVAB ); wymagane jest 90. W przypadku tego MOS nie jest wymagane zezwolenie Departamentu Obrony na bezpieczeństwo, ale musisz mieć możliwość wpisania co najmniej 20 słów na minutę.

Podobne zawody cywilne do MOS 68G

Jest to praca wojskowa, która przygotuje cię do różnych cywilnych karier. Będziesz dobrze wykwalifikowany do pracy jako dokumentacja medyczna i technik informacji zdrowotnej, i prawdopodobnie będziesz mógł znaleźć pracę jako asystent medyczny. To może być pierwszy krok do kariery w medycynie, jeśli chcesz kontynuować wyższe szkolenie