Siedziba główna Colorado Retail Company

Znaczna liczba największych amerykańskich sieci handlowych zdecydowała się zlokalizować siedzibę swojej firmy detalicznej i miejsca pracy w zakresie zarządzania korporacją w stanie Kolorado. Główne firmy handlowe, takie jak Crocs, QVC i Sports Authority, zlokalizowały swoją siedzibę w miastach w całym stanie Kolorado.

Jako znany ośrodek dla firm technologicznych, nie dziwi fakt, że sprzedawcy detaliczni niebędący w sprzedaży detalicznej, tacy jak QVC, Lillian Vernon i eBags.com, prowadzą swoje wirtualne operacje detaliczne z biur w Kolorado.

Znane sieci regionalne, takie jak King Scoopers Supermarkets, Aspen Skiing Company i Lamar's Doughnuts mają swoją siedzibę główną w Kolorado.

Typy stanowisk pracy na poziomie zarządzania detalicznego, które zazwyczaj mają siedzibę w centrali firmy, obejmują kadry kierowniczej wyższego szczebla C-Level, menedżerów kategorii sprzedaży detalicznej , stanowiska marketingowe, analityków ds. Konkurencji, kupujących i psychologów konsumenckich , aby wymienić tylko kilka.

Kierownicy centrali i dyrektorzy największych amerykańskich sieci restauracji, takich jak Qdoba i Red Robin, zarządzają również swoimi krajowymi i globalnymi operacjami z Kolorado. W rzeczywistości znaczna liczba najlepszych fast casualowych koncepcji w amerykańskim przemyśle restauracyjnym ma swoją siedzibę w Kolorado.

Środkowo-zachodnia lokalizacja geograficzna Kolorado sprawia, że ​​jest to atrakcyjna baza domowa dla sieci restauracji o aspiracjach ekspansji krajowej. Znane sieci restauracji takie jak Black-Eyed Pea, Boston Market oraz The Egg and I to tylko trzy krajowe i globalne sieci restauracji, które mają swoje korzenie i siedzibę w Colorado.

Ponieważ amerykańskie trendy kulinarne zmieniają się w kierunku zdrowszego odżywiania, ma sens, aby nowe i nowatorskie sieci restauracji znalazły chętnych odbiorców w przyjaznych zdrowiu miastach w Kolorado. Fanatycznie lojalni klienci Chipotle, Smashburger i Noodles and Company mają Colorado diners, aby podziękować za udane uruchomienie tych szalenie popularnych, szybko rozwijających się i relatywnie bezpiecznych sieci restauracji.

Ogólnie rzecz biorąc, niektóre z najcenniejszych marek detalicznych na świecie mają siedzibę w stanie Kolorado, co jest dobrą wiadomością dla osób poszukujących pracy na profesjonalnym poziomie w całym stanie Kolorado, oraz dla osób poszukujących stanowisk kierowniczych w określonych firmach detalicznych, które mają siedzibę w stanie Kolorado. Colorado. Łowcy zawodowi, którzy szukają profesjonalnych miejsc pracy w domowym biurze w stanie Colorado z największymi amerykańskimi firmami handlu detalicznego, będą musieli znać miasta Colorado, w których znajdują się te budynki centrów handlowych.

Ścieżka kariery detalicznej nadal pozwala pracownikom sklepów detalicznych wspiąć się po szczeblach drabiny korporacyjnej od podstawowego sklepu detalicznego do stanowiska zarządzania detalicznego. Jednak obecnie większość miejsc pracy w centrach handlowych wymaga szczególnego wykształcenia i doświadczenia, a większość menedżerów wyższego szczebla w handlu detalicznym rozpoczyna karierę w handlu detalicznym na stanowiskach kierowniczych, a nie jako kasjerka w sklepie detalicznym .

Poniżej znajduje się lista Centrali Colorado Retail Company, uporządkowana alfabetycznie, zgodnie z nazwą firmy detalicznej. Kliknij linki, aby uzyskać więcej zasobów badawczych na temat każdej sieci detalicznej w Kolorado.

Siedziba główna Colorado dla amerykańskich sieci handlowych

Więcej zasobów badawczych dla handlu detalicznego