School Just Start of Sports Career Preparation

Zajęcia pozalekcyjne mogą pomóc włamać się do branży sportowej

Doskonalenie w szkole średniej i na studiach to dopiero początek przygotowań do kariery sportowej.

Więcej niż wiele zawodów, pozaszkolne zajęcia mogą odegrać kluczową rolę w budowaniu silnej kariery zawodowej. Staże, zajęcia pozalekcyjne, praca w niepełnym wymiarze godzin, projekty i ogólna pasja dla branży sportowej mogą znacznie przyczynić się do znalezienia pracy w konkurencyjnym obszarze kariery sportowej.

Poświęć trochę czasu, aby przeczytać o różnych programach zarządzania sportem profilowanych na stronach uczelni i uniwersytetów.

Jeśli nie możesz znaleźć programu do zarządzania sportem, który jest odpowiedni, możesz być w stanie ukończyć bardziej tradycyjny kierunek nauki, zbierając doświadczenie poza szkołą.

Podejmując decyzję w college'u, dowiedz się, jakie rodzaje staży i zajęć pozalekcyjnych są dostępne, abyś mógł rozpocząć karierę sportową. Należy również skontaktować się z wydziałem sportowym na temat ról dla studentów, takich jak menedżer studentów dla określonego sportu .

Kiedy nadejdzie czas rozpoczęcia kariery sportowej, doświadczenie to będzie bardzo pomocne. Kiedy usiądziesz z ankietera, te wysiłki pomogą ci oddzielić cię od innych. Poza tym, te doświadczenia pomogą ci dowiedzieć się więcej o twoich mocnych stronach, upodobaniach i antypatiach oraz motywacjach. Pod wieloma względami są one być może tak samo ważne jak twoje wykształcenie.

To powiedziawszy, ważne jest, aby nie przesadzać z tymi działaniami. Nie chcesz poświęcać tak dużo swojego czasu, abyś nie dopuścił do tego w szkole lub włożył niewielki wysiłek w te inne dziedziny.

Różne osoby mają różne optymalne obciążenia. Dokonaj samooceny, jeśli uważasz, że nie robisz wszystkiego, co w jej mocy, i jeśli to konieczne, zdecyduj się na ograniczenie aktywności.

Zajęcia dodatkowe

Wielu studentów zainteresowanych karierą sportową uprawia sport w szkole średniej i na studiach.

Oczywiście doświadczenie na polu może być cennym przygotowaniem dla przyszłych trenerów, trenerów sportowych, reżyserów sportowych i innych. W rzeczywistości praca zespołowa uczona w uprawianiu sportów i wymagane zaangażowanie może pomóc osobie przejść w wielu karierach.

Ale jeśli nie masz skłonności do uprawiania sportu, wciąż jest wiele możliwości na poziomie szkoły średniej i na pewno możliwości na poziomie college'u. Zespoły wymagają menedżerów, trenerów i absolwentów asystentów trenerów. Dział informacji sportowych zazwyczaj potrzebuje studentów, aby pomóc w utrzymywaniu statystyk i pisaniu komunikatów prasowych. W szkolnej gazecie może być potrzebny pisarz sportowy. To tylko niektóre z dostępnych możliwości.

Dowiedz się o możliwościach w college'u poprzez wydział lekkiej atletyki. Jeśli nadal jesteś w szkole średniej, zapytaj nauczyciela lub trenera, jakie możliwości są dostępne. Poinformuj nauczyciela lub trenera o swoich zainteresowaniach i powinni oni znaleźć kilka obszarów, w których możesz pomóc.

Praktyki

Wiele programów do zarządzania sportem oferuje doskonałe możliwości odbycia stażu, ale jeśli nie uczestniczysz w programie zarządzania sportem, wiele zespołów i lig oferuje staże, o których możesz dowiedzieć się za pośrednictwem takich witryn, jak TeamworkOnline.com, witryny zespołów lub rozmowy telefoniczne.

Jeśli jesteś głównym biznesem, który ma nadzieję, że pewnego dnia poprowadzi drugorzędną drużynę baseballową, być może twój lokalny zespół ma możliwość odbycia stażu w lecie.

Twój uniwersytecki program lekkoatletyczny może również oferować możliwości odbycia stażu.

Oferty pracy

Podczas gdy praca nie przyniesie Ci kredytu uniwersyteckiego, dostarczy ci trochę pieniędzy. Co ważniejsze, zapewni to doświadczenie. Wymieniam to jako oddzielną kategorię od staży, ponieważ profesjonalne zespoły sportowe często potrzebują dużo pomocy w niepełnym wymiarze godzin lub sezonowej.

Dowiedz się o dostępnych możliwościach. Świetne dopasowanie da wyobrażenie o radościach z pracy w karierze sportowej. Jeśli zdarza się, że nie pasuje ci świetnie, przynajmniej odkryjesz więcej informacji na temat typów prac, które lubisz.

Twój uniwersytecki program lekkoatletyczny, wydział rekreacji w mieście lub szkoła średnia może oferować pracę w niepełnym wymiarze godzin lub sezonową, która pasuje do twojego harmonogramu.

Wykonywanie gier może być wspaniałym doświadczeniem i zapewniać dodatkowe pieniądze.

Pamiętaj też, że zaczniesz od początku. Niektóre z tych prac mogą być przyziemne, ale są dumne z tego. Któregoś dnia, gdy prowadzisz zespół, możesz wymyślić nowy pomysł, który pojawił się tylko z perspektywy pracy w dolnej części drabiny.

Projektowanie

Niech twoja pasja do sportu świeci w twoich własnych pomysłach. Za pośrednictwem blogów, stron poświęconych sportom fantasy, a nawet własnej firmie. Blogi dają możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na temat sportu. Gdy byli jeszcze w liceum i college'u, moi znajomi zaczęli sprzedawać ciężki nietoperz, aby gracze baseballa mogli się rozgrzać. Jeśli masz świetny pomysł, w który wierzysz, idź z nim.

Jedną z rzeczy, które doradziłbym w tej dziedzinie, jest profesjonalne podejście. Część szkoły popełnia błędy, ale po dołączeniu swojego nazwiska do projektu twoja reputacja zaczyna być już na linii. Na pewno chcesz zejść na prawą stopę.

Baw się dobrze!

To nie powinno być trudne zadanie. Czytaj książki o swoim ulubionym sporcie. Weź udział w grach. Wykonaj analizę statystyczną. Rób to, co lubisz. Wszystko to może pomóc w Twojej karierze sportowej.