Fantasy Sports, Real Job Opportunities

Silny rozwój przemysłu, prowadzący do tworzenia nowych miejsc pracy

Eksplozja udziału w sportach fantasy dodała różne możliwości kariery sportowej.

Sporty fantasy pozwalają fanom rywalizować ze sobą w oparciu o wynik rzeczywistych wydarzeń sportowych. Zazwyczaj fani dołączają do ligi, w której przygotowują zawodników ze sportu, takich jak baseball lub piłka nożna. Sukces ich zespołu opiera się na sukcesie zawodników w ich fantastycznym składzie w rzeczywistych wydarzeniach sportowych.

Ligi piłkarskie fantasy używają zawodników National Football League. Ligi baseballu korzystają z graczy w głównych ligach. Istnieją również ligi fantasy w hokeju, koszykówce i sportach indywidualnych, takich jak wyścigi samochodowe i golf. Każdy sport ma wersję fantasy dla swoich fanów lub ktoś pracuje nad nią.

Dobrą wiadomością jest to, że ta eksplozja stworzyła możliwości zatrudnienia.

Praca w Fantasy Sports

Zazwyczaj zajęcia sportowe związane z fantazją obejmują zakładanie strony internetowej lub pracę na stronie internetowej oferującej sporty fantasy. Niektórzy z liderów sportów fantasy to ESPN.com, CBSSports.com, SportingNews.com i Rotoworld.com, żeby wymienić tylko kilka.

Ponadto wiele różnych profesjonalnych witryn sportowych, takich jak NFL.com, oferuje informacje i ligi fantasy.

Wiele z tych stron oferuje darmowe usługi ligowe, które obejmują gromadzenie statystyk i śledzenie klasyfikacji. Witryny te zazwyczaj oferują również bardziej rozbudowane usługi statystyczne dla lig, które płacą roczną opłatę.

Miejsca pracy wymagane przez te witryny to pisarze, redaktorzy, programiści i projektanci stron internetowych.

Ponieważ gracze fantasy chcą najnowszych informacji na temat konkretnych graczy i trendów, na stronach tych zazwyczaj zatrudniani są pisarze, którzy są ekspertami od jednego lub więcej sportów fantasy. Twórcy ci będą oferować szkicowe wskazówki przed sezonem, informować graczy o zmianach w planach i potencjalnych zmianach w prawdziwych wersjach sportów, a także doradzać, aby odnieść sukces po stronie fantasy.

Redaktorzy witryny sprawdzają dokładność informacji statystycznych, które docierają każdego dnia, sprawdzają fakty, piszą nagłówki witryn i wybierają zdjęcia dla witryny.

Programiści i projektanci witryn opracują pomysły, aby skutecznie ładować potrzebne informacje statystyczne do witryny w atrakcyjny sposób. Witryny poświęcone fantastyce przeszły długą drogę w ostatnich latach, zazwyczaj oferując punktację w czasie rzeczywistym, punktację dostosowaną do każdej ligi i różne opcje planowania i zespołu. Uczestnicy spodziewają się najwyższej jakości prezentacji i dokładnych statystyk.

Inne prace fantasy

Ponieważ fantasy baseball i piłka nożna stały się tak popularne, zazwyczaj pojawiają się magazyny z podglądem przeznaczone dla graczy fantasy.

Te magazyny wymagają pisarzy, redaktorów i fotografów. Wiele z tych publikacji, takich jak Sporting News, ma również stronę internetową. Mogą oni wezwać personel do dostarczenia treści do podglądu wydruku.

ESPN ma kilku ekspertów od sportów fantasy, którzy przeprowadzają analizy w różnych telewizyjnych, radiowych, drukowanych i internetowych punktach sprzedaży.

Przygotowanie

Jeśli jesteś zainteresowany pisaniem lub edytowaniem strony fantasy, powinieneś przygotować się do bycia pisarzem sportowym . Rekordowa analiza fantazji lub faktyczny udział w sporcie zaangażowanym jako gracz, trener lub skaut może również otworzyć drzwi.

Jeśli już piszesz o sporcie, wiele z tych stron oferuje możliwości pisania na zasadzie wolontariatu lub w niepełnym wymiarze godzin. Może to dobrze współgrać z pracą w pełnym wymiarze godzin, a jednocześnie umożliwiać zdobycie doświadczenia i pochwalić się doświadczeniem na drodze do zdobycia najwyższej pozycji.

Strony te oferują również staże w różnych pozycjach.

Daily Fantasy Boom

Istnieją również możliwości kariery w dynamicznie rozwijającym się przemyśle fantasy. W chwili pisania tego tekstu branża jest pod obserwacją uważana za firmę hazardową. Będzie to historia, którą warto obserwować, jako że sektor fantazji kwitnie lub więdnie w oparciu o jego legalność.

+++

Ta historia została zaktualizowana przez Richa Campbell