Jak zostać rekruterem 79R armii USA

Zostań rekruterem US Army

Myślisz, że możesz czerpać przyjemność z roli rekrutera US Army, ale co dokładnie wiąże się z tą pracą? Jak możesz się przygotować i ubiegać o to?

Co to jest rekruter US Army?

W armii USA rekruter NCO jest częścią korpusu adiutanta generała. Jego obowiązki opisywane są jako "Rekrutuje wykwalifikowany personel do wstępu do wojska zgodnie z obowiązującymi przepisami, nadzoruje rekrutację i rekrutację działań wspierających."

Rekruterzy mogą mieć poziom umiejętności 3, 4 lub 5. Osoby pracujące na poziomie umiejętności 3 są "na ziemi", pracując bezpośrednio z młodymi ludźmi, którzy są zainteresowani karierą armii. Na wyższych poziomach rekruterzy armii opracowują plany rekrutacji, zarządzają programami i przygotowują prezentacje.

Jaki jest proces zostania rekruterem?

Według amerykańskiej armii większość rekrutujących znajduje się na trzyletnim specjalnym przydziale obowiązków. Po zakończeniu obowiązków związanych z rekrutacją zostają ponownie przydzieleni do pracy w specjalnym MOS (Military Occupational Specialty) . Odpowiedni żołnierze w randze sierżanta przez sierżanta pierwszej klasy mogą zgłosić się na ochotnika do rekrutacji, jeśli nie ma innych kwalifikacji.

Żołnierze, którzy zgłaszają się do rekrutacji, mają możliwość wyboru priorytetu zadań w ramach programu motywacyjnego na zlecenie.

Armia może również mimowolnie wybrać odpowiednich żołnierzy do tego trzyletniego zadania specjalnego. Jest to znane jako "rekrutujący wybrany przez DA". Proces selekcji rozpoczyna się od menedżerów przydziału w Dowództwie Personelu, którzy przeglądają zapisy personelu żołnierzy ze wszystkich MOS w armii (zadania). Najlepsi żołnierze w każdym zawodzie są nominowani do rekrutacji. Nominacje są następnie wysyłane na pole, gdzie każdy bezpośredni komendant nominowanego musi sprawdzić, czy żołnierz spełnia wysokie standardy niezbędne do zostania rekruterem armii . Jest podobny program do wyboru sierżantów drążenia . Średnio około 1000 podoficerów (NCO) rocznie jest mimowolnie wybieranych do rekrutacji.

Istnieje jednak kilka podoficerów, którzy są "stałymi rekruterami". Po 24 udanych miesiącach specjalnej rekrutacji, podoficer może zgłosić się na ochotnika do ponownego szkolenia w MOS 79R, Recruiter.

Kwalifikacje i informacje szkoleniowe

Kurs Rekrutacji Armii (ARC): 6 tygodni, 4 dni, w Fort Jackson , SC

Wymagany wynik ASVAB : 110 w obszarze umiejętności GT odstąpić do 100 z wynikiem 100 w umiejętności ST.

Pozwolenie bezpieczeństwa : brak

Siła Wymagania: Brak ustanowiony

Wymagany profil fizyczny: 132221

Inne wymagania

Inne kwalifikacje : Formalne szkolenie (pomyślne ukończenie odpowiedniego kursu MOS 79R prowadzone pod auspicjami Szkoły Rekrutacji i Retencji) jest obowiązkowe.