Jak zostać sierżantem armii

Sierżanci musztry muszą nauczyć się uczyć nowych żołnierzy

Sierżanci wiertniczy należą do tradycji armii: twardo mówiących, surowych menadżerów, którzy zmieniają rekrutów w żołnierzy. Oni rządzą obozem dla rekrutów żelazną pięścią i wypychają nowych rekrutów do swoich granic.

Więc sensowne jest, że szkolenie jako sierżant jest rygorystycznym procesem. Wierni kandydaci na sierżantów, którzy są czołowymi zawodnikami w swoich drużynach, są wysyłani do Akademii Sierżanta Drążenia, gdzie przechodzą podstawowy trening bojowy (obóz treningowy), aby ponownie nauczyć się wszystkich aspektów treningu.

Sierżant służby wojskowej armii (formalnie znany jako instruktor wiertniczy, DI) stosuje następujące credo:

Jestem sierżantem drążenia

Będę pomagał każdej osobie w jej wysiłkach, aby stać się wysoce zmotywowanym, dobrze zdyscyplinowanym, fizycznie i psychicznie zdolnym Żołnierzem, zdolnym do pokonania każdego wroga na dzisiejszym współczesnym polu bitwy.

Zaszczepię dumę we wszystkim, co pociągam, duma z siebie, w armii iw kraju.

Będę nalegał, aby każdy żołnierz spełniał i utrzymywał wojskowe standardy armii i uprzejmości, zgodne z najwyższymi tradycjami amerykańskiej armii.

Będę prowadził przez przykład, nigdy nie wymagając od Żołnierza, aby próbował jakiegokolwiek zadania, którego sam bym nie zrobił.

Ale najpierw, ostatni i zawsze jestem amerykańskim żołnierzem, który przysięgał bronić konstytucji Stanów Zjednoczonych przed wszystkimi wrogami, zarówno zagranicznymi, jak i domowymi.

Jestem sierżantem drążenia.

Szkolenie, aby zostać sierżantem armii

Zdobycie "musztry sierżanta" zaczyna się od nauki podstawowej walki w tył i w przód. Ze względu na ogromną odpowiedzialność przekazywaną nowym sierżantom musztry kandydaci muszą przejść obszerne kontrole w tle w ramach procesu kwalifikacji sierżanta.

Typowy dzień dla kandydata na sierżanta rozpoczyna się od treningu fizycznego, po którym następuje całodniowy trening akademicki. Każdy temat jest specjalnie ukierunkowany na podstawowe środowisko szkoleniowe. Zajęcia składają się z podstawowych umiejętności strzeleckich, ćwiczeń i ceremonii, nieuzbrojonego treningu bojowego oraz szeregu innych podstawowych szkoleń z zakresu umiejętności wojskowych. Ogólnym celem szkoły jest wyszkolenie każdego kandydata na nauczyciela, umożliwienie mu jasnego i lapidarnego przekazywania tego, czego nauczył się żołnierz.

Sierżanci służby wojskowej jako mentorzy

Wierni kandydaci na sierżantów otrzymują również zajęcia z zakresu radzenia sobie ze stresem i relacji z otoczeniem, aby pomóc im w przyszłej roli mentora. Zajęcia te pomagają uczniom zrozumieć, że każdy nowy rekrut pochodzi z innego środowiska, a niektórzy nie mają doświadczenia wojskowego.

Pewność, że jest sierżantem i mentorem dla innych żołnierzy, zawsze była traktowana z szacunkiem, a wielu szuka pozycji jako odskoczni w karierze wojskowej. Inni wybierają drogę do wyszkolenia szkoły sierżanta, aby mieć osobisty wpływ na jutrzejszych żołnierzy.

Kwalifikacje jako sierżant służby wojskowej

Wnioskodawcy muszą najpierw podjąć i pomyślnie ukończyć kurs podstawowy podoficerowie (NCO) i mieć co najmniej cztery lata ciągłej aktywnej usługi.

Musisz spełnić kryteria dotyczące wzrostu i wagi, a także zdać test sprawności fizycznej Army . Wszyscy rekruci do szkoły dla sierżantów muszą zostać zakwalifikowani do M-16A2 w ciągu sześciu miesięcy od złożenia wniosku o szkołę dla sierżantów.

Ponadto, kandydaci na kandydatów na sierżantów muszą uzyskać wynik 100 punktów w ogólnym segmencie technicznym (GT) testów umiejętności zawodowych (ASVAB) i posiadać rangę sierżanta lub sierżanta pierwszej klasy.