Comcast Kariera i informacje o zatrudnieniu

Comcast NBCUniversal to międzynarodowa firma medialno-technologiczna z siedzibą w USA, z biurami, pracownikami i szansami na całym świecie. Tworzą doświadczenia dla społeczeństwa i napędzają innowacje poprzez programowanie telewizyjne, filmy, rozrywkę, sport i wiadomości, parki tematyczne, usługi internetowe i telewizyjne, komunikację i zarządzanie domem.

Firma jest zdecydowana wykorzystać moc mediów i technologii, aby rozwiązać niektóre z najważniejszych problemów narodu.

Comcast stara się informować, wzmacniać, inspirować i wzmacniać społeczności, którym służą. Dzięki inwestycjom społecznościowym, różnorodności i integracji, uczciwości i trosce o środowisko, menedżerowie Comcast i pracownicy Comcast starają się zdobyć szacunek i zaufanie swoich klientów.

Comcast NBCUniversal uważa, że ​​zróżnicowana siła robocza sprzyja innowacjom i jest nie tylko właściwą praktyką, ale także najlepszym sposobem na prowadzenie działalności. Zyskały one doskonały wynik w rankingu Corporate Equality Index kampanii praw człowieka w ciągu ostatnich czterech lat i zostały uznane za najlepsze miejsce do pracy na rzecz równości LBGT.

Comcast Praca i kariera

Strona internetowa kariery Comcast oferuje informacje na temat różnorodnych możliwości dostępnych w ich rodzinnych firmach. Dzięki biurom w Stanach Zjednoczonych Comcast i NBCUniversal zatrudniają ponad 137 000 pracowników w swoim kreatywnym środowisku pracy. Konkurencyjne płace i atrakcyjne świadczenia są oferowane na podstawie poziomu poświęcenia, wykształcenia i umiejętności.

Znajdziesz informacje o zatrudnieniu na stronie internetowej kariery Comcast, w tym ofert pracy w korporacji Comcast i innych firm Comcast, takich jak NBCUniversal, Universal Studios, Comcast-Spectacor i Comcast Ventures. Zgłoszenia kandydatów online i zgłoszenia CV są dostępne.

Ubieganie się o stanowisko Comcast

Szeroka gama możliwości kariery w Comcast pozwala dopasować swoje zainteresowania, umiejętności i doświadczenie do odpowiedniej roli.

Istnieją setki pozycji dostępnych w zakresie technologii, obsługi klienta, sprzedaży, przywództwa, zasobów ludzkich, finansów, marketingu i wielu innych. Co więcej, firma zatrudnia pracowników na wszystkich poziomach kariery, od staży i stanowisk na poziomie podstawowym po kierownictwo wykonawcze. Postępując zgodnie z zakładką Zespoły i lokalizacje na stronie głównej kariery, możesz przeglądać według lokalizacji lub zespołu. Niezależnie od tego, czy szukasz pełnoetatowej czy niepełnoetatowej pracy, Comcast ma dla ciebie pracę.

Jeśli menedżer ds. Rekrutacji uważa, że ​​możesz być odpowiedni na to stanowisko, następnym krokiem będzie prawdopodobnie rozmowa telefoniczna lub wideokonferencja. Jeśli pracodawca uważa, że ​​nadajesz się do tej roli, odbędzie się osobiste spotkanie. W przypadku zatrudnienia kandydat jest poddawany badaniu przesiewowemu przed rozpoczęciem zatrudnienia oraz testowi drugoplanowemu. Strona często zadawanych pytań zawiera więcej informacji na temat procesu aplikacji.

Rejestracja kandydata

Pierwszym krokiem do ubiegania się o stanowisko jest utworzenie konta użytkownika z Comcast. Stamtąd wypełnisz swój profil kandydata, który obejmuje twoje dane kontaktowe, historię zatrudnienia, cele zawodowe, wykształcenie itp. Prześlemy również twoje CV i list motywacyjny na tę stronę. Dodatkową zaletą konta jest możliwość przeglądania migawki zleceń, które złożyłeś i poszukiwania pracy, w oparciu o twoje umiejętności, zainteresowania i doświadczenie.

Comcast Możliwości Wojskowych i Weteranów

Comcast współpracuje z amerykańską Fundacją Izby Handlowej w programie "Zatrudnianie naszych bohaterów". Angażują się w zatrudnianie weteranów, rezerwistów i małżonków lub krajowych partnerów aktywnego personelu wojskowego. Ponadto Comcast oferuje usługi, narzędzia i informacje, aby pomóc osobom i rodzinom w przejściu ze służby wojskowej w życie cywilne.

Comcast Kariera Wydarzenia

Udział w jednym z wydarzeń karierowych Comcast, otwartych domach i targach pracy to świetny sposób, aby dowiedzieć się o lokalnych ofertach pracy, spotkać się z pracownikami i zrobić dobre wrażenie. Wydarzenia są wymienione według kodu pocztowego i daty.

Korzyści Comcast

Comcast oferuje bogaty pakiet świadczeń zdrowotnych, w tym medyczne, dentystyczne i wizji, elastyczne konta wydatków, osobistych konsultantów zdrowia i korzyści w postaci kamienia milowego.

Zachęcają do rozwoju zawodowego i rozwoju poprzez naukę i programy rozwojowe. Oferują także oszczędności 401 (k), bezpłatne cyfrowe i internetowe oraz zdyskontowaną usługę telefoniczną w obszarach obsługiwanych.

Różnorodność i integracja

Poprzez swoje programy Comcast poczynił znaczne postępy, aby osiągnąć różnorodną i sprzyjającą włączeniu społecznemu kulturę miejsca pracy, która jest "w sercu tego, co robimy". Dzięki staraniom o zatrudnienie ludzi praktycznie na każdym tle i okolicznościach, osiągnęli 61% całkowitej różnorodności. . Grupy zasobów pracowniczych Comcast (ERG) służą do rozwijania kariery swoich pracowników, uczestniczenia w usługach społeczności i tworzenia integracyjnej kultury miejsca pracy. Ich osiem ERG to organizacje dobrowolne i prowadzone przez pracowników, które przyczyniają się do zwiększenia świadomości pracowników i szacunku dla wszystkich. Ich ERG wzrosła do 118 rozdziałów z ponad 20 000 członków.