Żarty wojskowe i humor

Dieta Szkolna Armii Rangersów

Dieta szkolna US Army Ranger - 58 dni, aby być szczuplejszym, ciężej!

Ucz się od ludzi, którzy najlepiej znają utratę wagi i sprawność fizyczną. Dowiedz się, jak wypchnąć swoje ciało poza granice głodu. Naucz się marzyć o jedzeniu w każdej chwili. Osiągnij absolutnie najniższy poziom tkanki tłuszczowej, jaki można sobie wyobrazić, a następnie zyskaj to wszystko z powrotem i więcej w pierwszych dwóch tygodniach szkoły dla strażników.

O ile nie służyłeś w pewnych gałęziach i dziedzinach kariery w wojsku, prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o jednym z bardziej skromnych operacji armii.

Z pewnością nie jest on sklasyfikowany, ale z kilkoma wyjątkami (niedawny brak decyzji armii o wydaniu czarnego beretu dla wszystkich jego żołnierzy), niewiele o tym słyszysz.

Jednostka, o której mówię, to nikt inny niż 75. pułk komandosów, zwany inaczej rangą US Army Rangers.

Aby dokładnie zasymulować rozszerzone i rygorystyczne warunki walki, Rangersowie wymyślili Szkołę Rangersów US Army. Tutaj mężczyźni przechodzą rozmaite misje Rangersów, takie jak "zwiad, naloty, zasadzki i ogólne zakłócenia działań wroga" w różnych środowiskach - miejskim, górzystym, pustynnym i dżungli, aby doskonalić swoje umiejętności przywódcze i bojowe.

Podobnie jak program kosmiczny przyniósł wiele "spin off" technologii i korzyści, istnieje jeden wyraźny i powszechny efekt tego szkolenia na wszystkich, którzy spędzają znaczną ilość czasu. Nikt nie opuszcza tłuszczu Ranger School.

Nie wierzę, że to się kiedykolwiek wydarzyło, nigdy nie będzie. Tak więc, po raz pierwszy tutaj, w VDC, przedstawimy wam tę sekretną formułę rządową, która zagwarantuje, że będziecie wyglądać jak Twiggy lub Barney Fife w ciągu zaledwie 58 dni.

Niektóre z US Army Ranger School Diet funkcje:

Wraz z tym pakietem otrzymasz pełny zestaw instrukcji, jak:

Pamiętaj, że ten program gwarantuje, że będziesz chudy!

Nikt nigdy nie opuścił tłuszczu w Szkole Rangersów - Nikt

Dostajesz to wszystko i wiele więcej za jedyne 995 $. Zamów teraz!

Możesz też zamówić w pełni spersonalizowany program szkoleniowy dla żołnierzy armii amerykańskiej. Ty i od 8 do 12 Twoich grubych przyjaciół będziesz mieć 4 Instruktorów Ranger przychodzących do twojego domu przez 58 dni, aby osobiście nadzorować twój program dietetyczny. Będziemy nawet jeść batoniki i wszystko, co masz w domu przed tobą, tylko na złość (tak jak w rzeczywistości).

Ta ekskluzywna usługa jest teraz dostępna dla zaledwie 12 000 $ na osobę * (min. 8 osób)