Jak zaprojektować zwycięską i opłacalną książkę biznesową eBook Review

Ebook Kavit Haria. Pexels

Dolna linia

Kavit Haria przygotował pomocny poradnik na temat rozwoju działalności związanej z muzyką, która jest dostępna dla początkujących, a jednocześnie daje stare kapelusze do myślenia.

Plusy

Cons

Opis

Przewodnik Review - Jak zaprojektować zwycięską i opłacalną książkę biznesową eBook Review

Odtwarzacz Tabla i konsultant branży muzycznej Najnowszy ebook Kavit Haria Jak zaprojektować zwycięską i rentowną firmę muzyczną to szybki i łatwy przewodnik, który przeniesie Twój muzyczny biznes z wyobraźni w rzeczywistość. Kładąc nacisk na stworzenie strategii, którą on można podjąć, rozwiązuje wspólny problem przemysłu muzycznego - wiele talkie talkie, niewiele walkie walkie. Jeśli myślisz, że jesteś gotowy, aby zrobić pierwszy krok za pomocą swojego pomysłu na biznesty, ten ebook jest zarówno przewodnikiem, jak i sprawdzeniem rzeczywistości. Możesz mieć przed sobą więcej planowania niż na początku, ale odejdziesz z cennym spostrzeżeniem, które pomoże ci oderwać się od tej listy rzeczy do zrobienia.

Jeśli już jesteś znanym "muzułmaninem", jak Haria odnosi się do przedsiębiorców z branży muzycznej, ten ebook jest dobrym przypomnieniem, że sukces często polega na powrocie do podstaw - tworzeniu strategii, która jest nastawiona na podjęcie działań i stworzenie solidnego planu jak dostać się z punktu A do punktu B.

To szybki kurs odświeżający, z którego każdy może skorzystać.

Oczywiście nie zaszkodzi to, że dostaniesz to wszystko za darmo. Aby uzyskać kopię ebooka, kliknij tutaj.