Profil firmy: National Football League

Praca z Ligą i Zespołami Indywidualnymi

Jeśli interesujesz się karierą NFL, możesz je znaleźć; oni są tam. Wielu ludzi, którzy nigdy nie grali w piłkę (i wielu z nich na różnych poziomach) może być zakwalifikowanych do pracy w National Football League i nawet o tym nie wiedzieć. Podobnie, jeśli celem osobistym jest praca w NFL, ale nie masz dzisiaj odpowiednich kwalifikacji, nie można wykluczyć, że nadal możesz osiągnąć ten cel.

Wiele zależy od tego, jakie są Twoje specyficzne zainteresowania i zainteresowania oraz od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz - i od tego, w której części branży chciałbyś wziąć udział. Oto przegląd działalności NFL.

Przegląd

National Football League z siedzibą w Nowym Jorku obsługuje 32 kluby członkowskie w różnych sprawach biznesowych, marketingowych, prawnych i operacyjnych. Liga jest własnością jej 32 franszyz i Roger Goodell służy jako komisarz NFL. (Aby zobaczyć, jak rozpoczęła się kariera Goodell, przeczytaj ten artykuł na temat listu motywacyjnego wysłanego do ligi).

Większość przychodów ligi generowane jest przez lukratywne kontrakty telewizyjne, umowy sponsorskie i sprzedaż biletów. Liga ma własny kanał telewizyjny, dokumentuje swoje gry w filmie i zawiera kanał i popularną stronę internetową. Oprócz popularności w Stanach Zjednoczonych, NFL pracuje również nad poprawą swojego zasięgu międzynarodowego poprzez regularne gry sezonowe i wystawowe rozgrywane poza Stanami Zjednoczonymi.

Oferty pracy

Ze względu na współpracę ligi z partnerami telewizyjnymi istnieje wiele możliwości związanych z mediami w pracy NFL. Niektóre z tych możliwości medialnych obejmują miejsca pracy w mediach cyfrowych na NFL.com, prace produkcyjne z NFL Films, pozycje produkcyjne NFL Network i stanowiska z Całkowity dostęp NFL.

NFL zatrudnia również osoby do pracy w dziale marketingu, w tym w marketingu międzynarodowym.

Ma również swoich prawników, księgowych, dział IT i zasoby ludzkie. Istnieją pozycje do pracy z programami dla graczy i organizacjami charytatywnymi NFL.

Liga utrzymuje listę zadań, które można przeszukiwać. W tej samej witrynie dostępna jest również funkcja, która umożliwia wklejenie CV i sprawdzenie, które zadania w lidze są potencjalnym dopasowaniem w oparciu o twoje doświadczenia.

Praktyki

Jeśli chcesz uzyskać stopę w drzwiach, NFL oferuje staże i podstawowe pozycje.

W młodym programie rotacyjnym ligi, uczestnicy mają możliwość pracy w różnych obszarach tego programu stażu, który może trwać od sześciu miesięcy do jednego roku. Stanowiska te koncentrują się na komunikacji i sprawach publicznych, wydarzeniach, finansach, operacjach piłkarskich, urzędowaniu, marketingu międzynarodowym, marketingu i sprzedaży oraz relacjach z mediami.

NFL oferuje również program praktyk letnich, w którym stażyści pracują w określonych programach, będąc jednocześnie narażeni na wiele aspektów działalności sportowej. Obszary zainteresowania obejmują wiele takich samych dziedzin jak młodszy program rotacyjny.

Liga oferuje także możliwość odbycia stażu w NFL Films, która zapewnia treści dla NFL Network i NFL.com.

Pozycje zespołu

Zespoły zazwyczaj zatrudniają na wiele stanowisk, które są wymienione w lidze, ale mają dodatkowe stanowiska związane z coachingiem i rolą front office. W ramach rywalizacji w NFL zespoły również polegają na skautach i koordynatorach wideo.

Zespoły dysponują również stanowiskami operacyjnymi, aby nadzorować ich stadion i obiekty treningowe. Zespoły mają superintendentów, którzy utrzymują trening i pola gry. Zazwyczaj mają wydział podróży.

Najlepszym sposobem na zidentyfikowanie tych pozycji w teamworkonline.com, który utrzymuje te aukcje, oprócz opcji praktyk dla każdego zespołu.