Biorąc prysznic w szkoleniu podstawowym sił powietrznych

Podstawowe szkolenie dla żołnierzy sił powietrznych

Będziesz brać prysznic każdej nocy (w tym pierwszej nocy ) w Air Force Basic Military Training (AFBMT). Przez pierwsze kilka tygodni twój prysznic będzie bardzo krótki (około dwóch minut). Nauczysz się szybko myć i nie tracić czasu.

Zabawna historia (i tak dla mnie zabawna). Przed podstawowym szkoleniem, moje bliźniaczki musiałyby minąć dwie godziny, aby przygotować się do wyjazdu. Zazwyczaj wstawali dwie godziny, zanim musieli wychodzić do szkoły każdego ranka.

Gdybyśmy podróżowali drogą, zawsze musiałem obudzić ich w motelu na pełne dwie godziny, zanim znów chciałem wyruszyć w drogę.

Christina jako pierwsza wróciła do domu na pierwszym urlopie (wakacje) po szkole podstawowej i szkole technicznej. Następnego ranka chciałem zabrać ją na śniadanie. Obudziła się (o własnych siłach) o 06:00 (6:00 rano) i była gotowa do pracy 30 minut później. Kiedy Jeanie wróciła do domu trzy tygodnie później, to było to samo. Nigdy nie myślałem, że zobaczę dzień, w którym mogliby przygotować się do tego dnia w mniej niż 30 minut.

(PS Ich łóżka były również robione zanim wyszliśmy za drzwi - coś, o czym nigdy bym nie pomyślał, że zobaczę).

Słowo o prysznicach, ponieważ idea tego "braku prywatności" sprawia kłopot wielu młodym ludziom. Zaskoczyło mnie to, ponieważ - w czasie, gdy chodziłem na szkolenie podstawowe - prysznice grupowe nie były wielkim problemem, ponieważ robiliśmy to przez cały czas w szatni w szkole średniej, podążając za PE lub sportem.

Najwyraźniej nie jest to prawdą w wielu dzisiejszych szkołach średnich.

W podstawowym szkoleniu sił powietrznych nie ma prywatności dla prysznica. Prysznic to jeden duży pokój z kilkoma głowicami prysznicowymi. Wszyscy razem padają. Nie przejmuj się tym jednak. Większość rekrutów, z którymi rozmawiałem, martwi się tym * przed * podstawowym treningiem, ale wszyscy mówią mi * po * podstawowym treningu, że okazało się, że nie jest to taka wielka sprawa.

Przez pierwsze kilka tygodni, gdy ktoś krzyczy, nawet pod prysznicem, nie martwisz się niczym innym, jak tylko skończysz prysznic tak szybko, jak możesz. Po pierwszych kilku tygodniach, gdy masz więcej czasu i mniej krzyczysz, to już nie jest wielka sprawa.

Chcesz wiedzieć więcej na temat szkolenia podstawowego sił powietrznych?