Firmy, w których Millennials mają wspaniałe możliwości kariery

 • 01 Enterprise Rent-A-Car - Wiele lokalizacji

  Wikimedia

  Enterprise Rent-A-Car to firma, która aktywnie rekrutuje nowych absolwentów uczelni do swojej organizacji poprzez połączenia uczelni, programy stażowe i marketing przyjazny stronom internetowym, skierowany do milenialów, personelu wojskowego i programu specjalnie dla sportowców szkół wyższych. Dzięki promowaniu od wewnątrz polityki i zobowiązaniu do szkolenia i pielęgnowania tych, którzy przychodzą do firmy z umiejętnościami i talentem, ale nie mają szczególnego doświadczenia w branży wynajmu samochodów, Enterprise jest doskonałym miejscem dla młodych dorosłych, aby rozpocząć karierę i rozwijać się z firmą .

  Enterprise jest na dobrej drodze, aby zatrudnić 9500 nowych pracowników w 2017 roku.

 • 02 WPromote - El Segundo, Kalifornia

  Wikimedia

  WPromote to agencja marketingu cyfrowego z siedzibą w południowej Kalifornii, w której nowo wybite absolwenci szkół wyższych i starsi millenialsi mają okazję uczyć się i rozwijać wraz z firmą. Specjalizując się w reklamie internetowej i marketingu, WPromote znajduje się w czołówce tego, co dzieje się w Internecie, podobnie jak tylu milionerów. Uzyskanie stażu w firmie WPromote może i często prowadzi do pracy po ukończeniu studiów. Dzięki wszystkim dzwonkom i gwizdkom wielu nowszych i młodszych firm, w tym pół dnia w piątki i przyjazne dla zwierząt środowisko, WPromote to miejsce, w którym młodzi dorośli mogą się rozwijać.

 • 03 St. Jude Children's Hospital - Memphis, TN

  StJude.org

  Wielu milionerów z pasją robi różnicę w świecie, dlatego Szpital Dziecięcy św. Jude'a jest jednym z najlepszych miejsc do pracy według najnowszych badań.

  "Tysiąclecia zobowiązują się do dokonania zmian, a św. Jude, poprzez swoje badania i opiekę, stanowi jeden z najlepszych wysiłków na rzecz zmiany sposobu, w jaki medycyna jest praktykowana na całym świecie", powiedział James R. Downing, MD, prezydent St. Jude dyrektor generalny.

  Dzięki współpracy i innowacjom millenialsi i młodzi dorośli mogą zobaczyć, jak ich praca zmienia życie dzieci, które są pacjentami w tym znanym na całym świecie szpitalu dziecięcym. Warunki pracy są doskonałe, a polityka promuje zdrowie, rodzinę i działalność kulturalną, w tym ośrodki odnowy biologicznej dla pracowników, płatne urlopy macierzyńskie i letnie koncerty.

 • 04 Agencja Bezpieczeństwa Narodowego - Waszyngton DC

  Wikimedia

  Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) zatrudnia wielu pracowników bezpośrednio z liceum, ustawiając ich na ścieżce kariery, która jest bezpieczna i interesująca.

  "Ogromna większość ludzi, którzy przechwytują pracę Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, którzy tłumaczą i analizują - większość z nich jest świeżo po szkole średniej", powiedział historyk wywiadu Matthew Aid w News NBC. "Istnieją tysiące osób w wieku od 18 do 21 lat, wykonujących niezwykle ważne i tajne prace na całym świecie." - Business Insider

  Z prognozą 1500 nowych miejsc pracy w 2017 roku, NSA to duży i rosnący program rządowy z ciągłą potrzebą nowych talentów. To idealne miejsce dla absolwentów szkół wyższych, a także tych z dyplomem ukończenia szkoły średniej. NSA oferuje wiele okazji do znalezienia i zdobycia sukcesu w karierze.

 • 05 Wzajemne ubezpieczenie Omaha - National

  Getty

  Działalność ubezpieczeniowa jest dochodową i trwającą całe życie karierą, która stale potrzebuje nowych ludzi. Mutual of Omaha to prywatna, wieloliniowa firma oferująca produkty ubezpieczeniowe, bankowe i finansowe dla osób fizycznych, firm i grup w Stanach Zjednoczonych. Gdy milenialsi dojrzewają i dorastają, rozpoczynając małżeństwo i zakładając rodziny, ubezpieczenie staje się czymś, co należy wziąć pod uwagę. Kto lepiej zapewnić informacje i polisy ubezpieczeniowe potrzebne niż inne tysiąclecia? Chociaż ubezpieczenie może nie być tak aktualne jak cyfrowe kariery, oferuje stabilność jako karierę i możliwość pracy dla siebie.

  Każdego roku 1000 pracowników rozpoczynających pracę rozpoczyna pracę w Mutual of Omaha w wielu różnych działach.

 • 06 Pivot Hotels and Resorts - Glendale, CA (siedziba główna)

  Getty

  Pivot Hotels and Resorts to świetne miejsce pracy dla młodych dorosłych, zwłaszcza dla kobiet. Dzięki 63% kobietom kierowniczym Pivot oferuje ambitnym młodym kobietom szansę wejścia na drabinę firmy, wiedząc, że ich płeć nie powstrzyma ich przed osiągnięciem wyższego poziomu. Osiem sześć procent pracowników, od pokojów po najwyższy poziom, z dumą mówi, że pracują w Pivot.

  Jednym z najbardziej unikalnych aspektów Pivot jest "wewnętrzny dziwaczny" profil, który wypełniają wszyscy nowi rekruci. Odpowiadając na pytania zawarte w tej ankiecie, pracownicy Pivot pozwalają swoim przełożonym dostosować trajektorię kariery do ich szczególnych osobowości.

  Luksusowe hotele Pivot znajdują się w 10 miastach w Stanach Zjednoczonych.