46R - Specjalista ds. Public Affairs Broadcast

Podstawowy opis stanowiska

Specjalistki ds. Audycji radiowych i telewizyjnych zajmują się tworzeniem, filmowaniem, raportowaniem, hostingiem i edycją programów radiowych i telewizyjnych. Specjaliści ds. Emisji publicznych są przede wszystkim odpowiedzialni za uczestnictwo i nadzór nad działaniem wiadomości audio lub wideo dla jednostek wojskowych lub służb radiowych Sił Zbrojnych (AFRTS).

Obowiązki wykonywane przez żołnierzy w tym MOS to:

Przygotowuje skrypty i kopie nowości do programów radiowych i telewizyjnych Sił Zbrojnych i Telewizji Sił Zbrojnych i bierze udział jako gospodarz, spiker, mistrz ceremonii i aktor w audycjach radiowych i telewizyjnych.

Badanie, przygotowywanie i rozpowszechnianie informacji za pośrednictwem wiadomości, produktów radiowych i telewizyjnych. Występuj jako pisarz, reporter, redaktor, kamerzysta, producent i gospodarz programu w produkcji radiowej i telewizyjnej. Wykonać konserwację poziomu operatora na przydzielonym urządzeniu i konserwację przydzielonych pojazdów i generatorów.

Informacje o treningu

Szkolenie zawodowe dla specjalistów ds. Public affairs wymaga 10 tygodni podstawowego szkolenia bojowego i 12 tygodni zaawansowanego szkolenia indywidualnego z instrukcjami na stanowisku pracy.

Część tego czasu spędza się w klasie i częściowo w terenie, gdzie nauczysz się obsługiwać kamerę wideo i programować 30-minutowy pokaz disc jockey. Będziesz także uczestniczyć w wiadomościach telewizyjnych na żywo, w których będziesz pracował jako operator kotwicy, operator pokoju, reżyser i operator filmowy.

Niektóre z umiejętności, których się nauczysz, to:

ASVAB Score Required: 107 w obszarze umiejętności GT

Pozwolenie bezpieczeństwa : wymagane

Siła Wymagania: światło

Wymagany profil fizyczny : 222121

Inne wymagania

Podobne zawody cywilne