Staże dla owadów

Istnieje wiele opcji stażu dla osób zainteresowanych pracą z owadami jako entomologami , pszczelarzy , kuratorami muzeów lub innymi pokrewnymi ścieżkami kariery. Oto próbka możliwości odbycia stażu, które są dostępne w tej dziedzinie:

Praktyki

Audubon Institute oferuje staże entomologiczne w swoim Audubon Butterfly Garden i Insectarium w Nowym Orleanie w Luizjanie. Stażyści pracują w domu motyli, asystują przy hodowli, udzielają wycieczek i realizują projekt badawczy.

Jest to bezpłatna możliwość odbycia stażu, a stażyści muszą zobowiązać się do pracy co najmniej 16 godzin tygodniowo.

The Butterfly Pavilion (w Kolorado) oferuje staż zookeeper entomologii podczas sesji wiosennych, letnich lub jesiennych. Stażyści pracują od 1 do 3 dni w tygodniu (około 6 do 24 godzin tygodniowo). Obowiązki obejmują opiekę nad zwierzętami i hodowlą, sprzątanie i konserwację wystaw, zapewnienie przestrzegania przepisów USDA, edukację społeczeństwa i ukończenie niezależnego projektu. Wnioskodawcy muszą być studentami lub absolwentami posiadającymi dyplom z biologii, edukacji lub pokrewnej dziedziny. Jest to nieodpłatna okazja, ale można udzielić kredytu akademickiego.

Muzeum Historii Naturalnej w Cleveland (w stanie Ohio) oferuje Program Praktyk Badawczych Kirtlandia, który koncentruje się na systematyce insektów. Te 8-tygodniowe staże są opłacane, a stażyści otrzymują 7,95 USD za godzinę plus do 200 USD, aby sfinansować projekt badawczy, który zostanie przedstawiony na zakończenie tego doświadczenia.

Większość projektów wymaga zarówno pracy w terenie, jak i pracy w laboratorium. Wnioski należy składać na początku marca.

The Cockrell Butterfly Center, część Muzeum Historii Naturalnej w Houston, oferuje płatny letni staż, który jest finansowany przez Garden Club of Houston. Letni staż trwa od 10 do 12 tygodni. Praktykanci zapoznają się z identyfikacją motyli, rozmnażaniem, zwalczaniem szkodników i utrzymaniem siedlisk (głównie praca ogrodnicza).

Przeprowadzają także publiczne przemówienia i prowadzą programy informacyjne dla dzieci i dorosłych. Ta możliwość stażu oferuje stypendium w wysokości około 4500 $

Paradise Meadows Orchard i Bee Farm oferuje staż pszczół na Hawajach, który koncentruje się na zarządzaniu tropikalnym pasiekami. Stażyści muszą być gotowi pracować od 5 do 6 dni w tygodniu przez co najmniej sześć miesięcy. Obowiązki mogą obejmować budowę i naprawę uli, zwalczanie szkodników, zbieranie i butelkowanie miodu, dzielenie uli i monitorowanie stanu ula. Staż jest bezpłatny, ale Paradise Meadow zapewnia bezpłatne zakwaterowanie (w tym telewizja satelitarna / internet), częściowe wyżywienie, transport do iz pracy oraz garnitur pszczeli.

Reiman Gardens, część Iowa State University, oferuje staż entomologiczny, który trwa od połowy maja do początku sierpnia. Stażyści pomagają kustoszowi Butterfly Wing w utrzymaniu kolonii, przetwarzaniu wysyłek chrysalis, pozyskiwaniu tropikalnych i rodzimych gatunków motyli oraz dostarczaniu informacji odwiedzającym. Stażyści pracują również w środowisku laboratoryjnym objętym regulacjami USDA. Wnioskodawcy muszą być zapisani jako studenci na uniwersytecie lub w college'u. Jest to płatna możliwość odbycia stażu, z opłatą w wysokości 8 USD za godzinę.

Narodowe Muzeum Historii Naturalnej Smithsonian Institution oferuje kilka staży związanych z entomologią, w tym opcje w zakresie wyceny próbek owadów, obrazowania, technik molekularnych, przygotowania i identyfikacji oraz wiele innych.

Stażyści mogą być zaangażowani w wykonywanie zdjęć cyfrowych, identyfikowanie okazów, przygotowywanie i etykietowanie okazów oraz wprowadzanie informacji do baz danych. Staże są niepłatne, a zobowiązania czasowe są różne.

Walt Disney World oferuje program Entomology Disney Professional Internship w Epcot Center na Florydzie. Stażyści pracują w szklarniach rolnych, które są częścią wystawy Living with the Land. Uczestniczą w wiodących wycieczkach, utrzymują kolonie owadów, pomagają w monitorowaniu szkodników oraz uczestniczą w zajęciach i szkoleniach. Wnioskodawcy muszą być studentami lub nowymi absolwentami specjalizującymi się w dziedzinie entomologii. Praktyki są opłacane przez sześć miesięcy. Można również zapewnić pomoc mieszkaniową lub pomoc w przeniesieniu.

Dodatkowo powiązane staże można znaleźć na naszej stronie z wykazem stażów w zoo .

Niektóre uczelnie i uniwersytety oferują również możliwości odbywania staży w entomologii, które są ograniczone wyłącznie do ich zapisanych studentów. Opcje te mogą obejmować staże w lokalnych firmach, międzynarodowe staże i uniwersyteckie stanowiska badawcze.