Sea-Bee - Navy Builders - Navy Enlisted Ocena (Job) Opisy

Konstruktor (BU)

Sea-Bees są robotnikami budowlanymi w marynarce wojennej. Mężczyźni i kobiety z odsetka BU są częścią Morskiego Siły Budowlanego. Termin "pszczoły morskie" wzrósł od momentu, gdy budowniczowie marynarki wojennej byli częścią Batalionów Budowlanych (CB). Termin " Sea-Bee" pochodzi od akronimu CB dla typu polecenia, które Builders wdrażają za granicą.

Budowniczowie stanowią największy segment Sił Zbrojnych Marynarki Wojennej.

Pracują jako cieśle, tynkarze, dekarze, betoniarki, murarze, malarze, murarze i stolarze. Jednak nie tylko są one wszystkie powyższe, są one również specjalnie przeszkoleni do walki, a także wykonywać podwodne budowy i wykwalifikowanych w nurkowaniu Navy SCUBA.

Do obowiązków wykonywanych przez BU należą:

Środowisko pracy

BU może pracować w różnych warunkach, samodzielnie lub jako członkowie dużego zespołu. Ich wiele różnych obowiązków może być wykonywanych w klimatach od tropikalnych po arktyczne.

Informacja o A-School (Job School)

Gulfport, MS - 75 dni kalendarzowych

Szkoła dla Builder Rate (BU) jest Centrum Szkolenia Budownictwa Naval (NCTC) i znajduje się w Gulport, Mississippi. Szkoła A ma 75 dni. Centrum szkoleniowe SeaBee znajduje się pod administracyjnym dowództwem Centrum Inżynierii Morskich i Budynków (CSFE), które oferuje wsparcie dla wspólnych szkoleń dla Sił Powietrznych i Armii. Wspólne podstawy szkolenia konstrukcyjnego znajdują się w Bazie Sił Powietrznych CSFE Detachment Sheppard w Teksasie oraz w oddziale CSFE Fort Leonard Wood w stanie Missouri.

Po ukończeniu szkoły "A", osoby w tej klasyfikacji mogą spodziewać się przydzielenia do batalionu marynarki wojennej (NMCB) w Port Hueneme, Kalifornia lub Gulfport, MS, lub do Batalionu desantowego amfibii (ACB) w San Diego, Kalifornia lub w Little Creek, VA. NMCB działają na zasadzie rotacji średnio przez siedem miesięcy w porcie macierzystym i siedem miesięcy w rozmieszczonych w zagranicznych lokalizacjach, takich jak Hiszpania, Okinawa, Puerto Rico lub Guam. Seabayi otrzymują dodatkowe specjalistyczne szkolenia w zakresie umiejętności bojowych i budowlanych podczas służby w porcie macierzystym.

Jeśli jesteś pszczołą morską i chcesz rozwinąć swoją karierę w Szkole technik budowy podwodnej, najpierw musisz ukończyć swoją pierwszą trasę jako budowniczy.

Szkoła Podstawowa Technika Budowy Podwodnej znajduje się w Panama City na Florydzie. Szkolenie, do którego uczniowie będą musieli przejść, obejmuje podstawowe zasady nurkowania, a aplikacje są śledzone za pomocą podwodnych technik budowy i rozbiórki. Otrzymasz nowy Kodeks Podatkowy Naval (NEC) z 5932 i możesz awansować w społeczności nurkowej i zostać Master Diver, nawet jako Seabee Underwater Construction Chief Petty Officer.

Zadania związane z pracą morską realizowane są z podwodnymi zespołami konstrukcyjnymi (UCT) zlokalizowanymi w Little Creek w stanie Wirginia i Port Hueneme w Kalifornii. Dzięki tym komendom rozmieścisz się na całym świecie, gdzie budowa Navy i Marine Corp będzie wymagać budowy z bardzo ważnymi projektami podwodnymi.

Wymagania ASVAB Score : AR + MC + AS = 140

Wymóg bezpieczeństwa : Brak

Inne wymagania

Obowiązek zaciągnięcia na 60 miesięcy

Sub-Specialties dostępne dla tej oceny: Navy Enkled Kody Klasyfikacyjne dla BU

Aktualne poziomy obsługiwania dla tej oceny: CREO listing

Uwaga: Możliwości awansów ( awansów ) i rozwoju kariery są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady na poziomie obsady (np. Pracownicy o niskich ratingach mają większe możliwości awansu niż te z ratingów nadrzędnych).

Rotacja morza / brzegu dla tej oceny

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Wiele z powyższych informacji uzyskano dzięki Dowództwu Personelu Marynarki Wojennej