Absolwent Marine Corps Honor

Przygotowanie jest kluczem

Jeśli twoim celem jest zostać absolwentem honorowym po ukończeniu US Marine Corps, musisz być dobrze przygotowany na to, co leży przed tobą podczas USMC Boot Camp. Oznacza to, że powinieneś mieć solidne podstawy do biegania, rucking (chodzenie szybko z plecakiem) i wytrzymałość / wytrzymałość mięśni od co najmniej roku podnoszenia ciężarów i gimnastyki. Ukończenie z wyróżnieniem wymaga czegoś więcej niż bycia przygotowanym fizycznie, musisz także wykazać się niezmienną postawą, motywacją, być silnym graczem zespołowym, pomysłowością i oczywiście bardzo silną etyką pracy.

Odrób swoją pracę domową

Czytaj książki o Marine Corps. Każdego roku USMC ma listę czytelniczą, aby jej marines i oficerowie mogli zostać inteligentnymi i skuteczniejszymi członkami korpusu piechoty morskiej. Naucz się budzić wcześnie i bądź zdyscyplinowany odnośnie ćwiczeń rano, więc to nawyk, w którym doskonale się spisujesz, ponieważ pomoże ci to dostosować się do harmonogramu USMC w ciągu dnia.

Osiągnij najwyższe możliwe wyniki

Nie dąż do przestrzegania minimalnych standardów. Bycie najlepszym w czymś oznacza, że ​​powinieneś dążyć do zdobycia jak największej liczby punktów w każdym wydarzeniu fitness, być pierwszym lub co najmniej 5% w biegach, krążkach, torach przeszkód, nawigacji lądowej, a nawet strzelaniu. Ale najważniejsze jest to, że jesteś graczem zespołowym i pomagasz swoim marynarzom rekrutować się z wszelkimi słabościami, które mają - szczególnie jeśli jest to jedna z twoich mocnych stron.

Lead And Follow By Example

Bądź dobrym przykładem dla innych rekrutów, będąc dobrym naśladowcą sierżantów wiertniczych odpowiedzialnych za ciebie i twój pluton.

Szkolą cię, abyś był bojowym wojownikiem, a twoje umiejętności muszą szybko reagować bez myślenia. To wymaga, abyś szybko się uczył i ćwiczył, gdy nie był testowany. Ćwicz także z kolegami z plutonu, gdy masz trochę wolnego.

Historia absolwenta USMC Honor

W rekrutacji Marine rekrutów nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie się na to, co jest doświadczane, chyba że przygotowanie zaczyna się przed treningiem rekrutacyjnym.

Lance Cpl. Dane E. Childs, pluton 2078, firma E, 19-letnia mieszkanka z Springdale, Ark., Przypisuje swój sukces w szkoleniu rekrutacyjnym, aby przygotować się do niego przez cały rok przed wysłaniem do Marine Corps Recruit Depot w San Diego .

"Był przygotowany na szkolenie rekrutów" - powiedział Denton Childs, jego ojciec. "Pracował codziennie, czytał książki i wiedział, czego się spodziewać."

Poza tym, że wiedział, w co się pakuje, Childs wiedział, dlaczego się w to pakuje. Zawsze chciał być najlepszym z najlepszych i dlatego wybrał Korpus Piechoty Morskiej na inne służby, jak twierdzi Denton.

"We wszystkim, co robię, chcę robić co w mojej mocy," powiedział Childs. "Dlatego nie wstąpiłem do marynarki ani do armii".

"Chciał jak największego wyzwania, jakie mógł osiągnąć", powiedział Denton.

Z wyzwaniem, jakim jest trening rekrutów w jego celowości, Childs wiedział, że Korpus Piechoty Morskiej nie będzie łatwy, jak twierdzi Nereida Childs, jego matka. Wypracował, budując się fizycznie i wprowadzając zdrową dietę wysoko na listę priorytetów .

Jego rekruterzy i koledzy poolee w Programie Opóźnionego Wstępu nadali mu nazwę "Turbo" za ilość chrupnięć, które mógł wypompować podczas początkowych testów wytrzymałościowych. Według Childsa, mógł zrobić około 110-120 brzuszków w ciągu dwóch minut w porównaniu do swoich 167 brzuszków.

Pozytywną fizyczną wypłatę ciężkiej pracy Childsa przed i podczas treningu rekrutacyjnego można dostrzec w jego zwiększeniu z 23 pull-upów do 29 pull-upów i spadku jego długości trzech mil od 22 minut do 20 minut.

Childs czuł, że jest słabym pływakiem, ale zastosował swoją postawę "być najlepszym", a skończył jako pływak pierwszej klasy, jeden z zaledwie trzech z jego 54-osobowego plutonu. Childs celował także w strzelaniu z karabinu, zdobywając 237 punktów na 250 kwalifikacji strzelca, mimo że nigdy wcześniej nie strzelał z karabinu.

"Zawsze pracował ciężej niż wszyscy w sporcie" - powiedział jego ojciec. "Robił to trudniej i był lepszy niż wszyscy."

Oprócz tego, że zawsze stara się być najlepszy, Childs zawsze pomagał innym, którzy pozostawali w tyle i utknęli za słabszymi, zgodnie z jego matką.

Pokazano go w treningu rekrutów dzięki jego umiejętności sprawienia, by jego pluton pracował razem, aby wykonać misje.

"Zostałem ustawiony jako przewodnik dla moich podciągnięć, a potem wyrosłem stamtąd" - powiedział. "Nauczyłem się różnych rzeczy i sprawiłem, że rekruci pracują jako zespół."

Childs powiedział, że pokazuje swoje przywództwo poprzez jego postawę i przykład, który ustanawia.

"Wierzę w dawanie 100 procent przez cały czas", powiedział. "Chociaż nie zawsze jest to łatwe".

Jest to ciągły cykl dla nowego Marine, który szuka trudnych wyzwań i uzupełnia je, zanim przejdzie do następnego.

"Daję, dopóki nie będę wiedział, że nie mogę być lepszy ani dać więcej", powiedział Childs.

Childs powiedział, że marzy o życiu w San Diego na plaży ze stabilnością finansową i piękną żoną.

Jego rodzina i dziewczyna odwiedzają go na dzisiejszej lekcji, kiedy po raz ostatni przekracza pokład parady, kończąc szkolenie rekrutacyjne i zdobywając tytuł Marine.