Najlepsze miejsca do nauki Basic HTML Online

Pierwszym krokiem w czyjejś internetowej ścieżce jest poznanie HTML. Warto nawet dowiedzieć się, czy nie masz zamiaru realizować kariery w technologii, ponieważ pokazuje ona, że ​​masz zróżnicowany zestaw umiejętności .

Oto pięć najlepszych miejsc, w których można nauczyć się podstaw HTML w Internecie, dzięki czemu możesz rozpocząć przygodę z kodowaniem.

 • 01 Codecademy

  Zalety: Jeśli kiedykolwiek szukałeś " darmowych kursów HTML ", prawdopodobnie trafiłeś już na tę stronę. Jedna z bardziej popularnych opcji na tej liście, Codecademy to platforma, która uczy HTML w drobnych ukąszeniach. Ekran jest podzielony na dwie strony, z których jedna pokazuje efekty, jakie twoje kodowanie ma na pliku HTML. Wszystko jest zautomatyzowane i oznaczone, więc łatwo jest przejść przez ich program nauczania.

  Wady: Codecademy nie zapewnia certyfikatu na koniec ich kursów, więc najlepiej jest użyć go jako punktu wyjścia, jeśli chcesz rozpocząć karierę. Ponadto, jak podaje SkilledUp, w Codecademy niewiele jest "przykładów zaawansowanych i rzeczywistych". Oznacza to, że znaczna część edukacji w Codecademy jest teoretyczna i głównie do eksploracji koncepcji HTML.

 • 02 Dash Zgromadzenia Ogólnego

  Plusy: Podobnie jak Codecademy, General Assembly oferuje darmowe projekty HTML dla początkujących. Duża różnica między nimi polega na tym, że program HTML GAs jest oparty na celach, a rzeczywiste aplikacje są tuż poza bramą, więc budujesz strony internetowe z rzeczywistymi aplikacjami, a nie po prostu je przeglądasz. Ponadto GA oferuje internetowy kurs HTML z mentoringiem po ukończeniu tych projektów. Kurs kończy się certyfikatem.

  Wady: darmowe projekty HTML GA Dash są wciąż dość prymitywne i są głównie próbą ich płatnych kursów. Nie są również instytucją akredytowaną. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać pomoc federalną, aby wziąć udział w pełnym kursie HTML, jesteś sam w tym zakresie.

 • 03 Lynda.com

  Plusy: Lynda oferuje tysiące kursów na różne tematy, w tym HTML. Na początku oferują kilka bezpłatnych lekcji wideo w formacie HTML, a jeśli zarejestrujesz się na comiesięczne członkostwo, uzyskasz dostęp do wszystkich lekcji wideo oferowanych przez Lyndę. Spośród płatnych opcji nauki HTML, Lynda jest najbardziej zróżnicowaną i jedną z opcji niskiego ryzyka.

  Jeśli chcesz, możesz zarejestrować się w celu uzyskania członkostwa premium, co zapewnia dostęp do plików projektu. Mają też aplikację mobilną, dzięki czemu możesz oglądać filmy klasowe w dowolnym miejscu.

  Wady: Istnieją poziomy członkostwa, które mogą określić, co otrzymasz z kursu: nieco wyższy plan płatności pozwala na pobieranie plików projektu. Ponadto, w przeciwieństwie do Codecademy i GA Dash, twoja praca nie jest automatycznie oznaczana ani oceniana przez system, więc musisz uzyskać dalszą pomoc (np. Dołączając do społeczności kodującej), jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub danych wejściowych.

 • 04 Team Treehouse

  Zalety: Zespół Treehouse jest podobny do Lyndy: zajęcia są filmami i musisz zapłacić za dostęp do większej ilości materiałów. Jednak w przeciwieństwie do Lyndy istnieją interaktywne quizy, przestrzeń robocza online, a treść jest bardziej skoncentrowana na tworzeniu stron internetowych. Również w przeciwieństwie do Lyndy, Treehouse ma forum dla każdego kursu, gdzie studenci mogą zadawać pytania.

  Wady: Kursy nie kończą się żadnymi referencjami poza zdobytym doświadczeniem. Czasami też quizy mogą być zbyt trudne do ukończenia. Ponadto musisz wykonać dodatkową pracę nogą, jeśli chcesz nauczyć się czegoś bardziej zaawansowanego niż to, co ci pokazują. Wcześniejsze

 • 05 W3Schools

  Plusy: W3Schools to otwarta książka. Podobnie jak Codecademy, wszystkie lekcje są dostępne natychmiast, bez żadnych kosztów. A jeśli chcesz uzyskać certyfikat potwierdzający Twoje doświadczenie, to 95 USD za certyfikat HTML. Dostępnych jest kilka interaktywnych działań, a nowe rozdziały są dodawane przez cały czas, aby nadążyć za zmianami w stale rozwijającym się świecie tworzenia stron internetowych.

  Minusy: Podobnie jak Codecademy, W3Schools jest głównie dla początkujących. Niektórzy w społeczności zajmującej się tworzeniem stron internetowych uważają, że zaawansowaną zawartość należy nauczyć się gdzie indziej i zalecić użytkownikom W3Schools wykorzystanie innych zasobów w celu uzupełnienia ich edukacji.

 • Wniosek: HTML ma wiele przypadków użycia

  Rozpoczęcie nauki HTML nie musi być kosztowne ani przerażające. Te pięć witryn zapewnia podstawową wiedzę HTML niezbędną do kontynuowania większych i lepszych projektów lub zajęć. Jeśli zdecydujesz się na naukę bardziej zaawansowanego materiału, powinieneś rozważyć kurs rozwoju / projektowania stron internetowych lub obóz treningowy, aby uzyskać potrzebne ci umiejętności.