Army Job: MOS 25V Combat Documentation / Production Specialist

Ci żołnierze fotografują i rejestrują operacje armii

US Army / Flikr / CC BY 2.0

Specjaliści w dziedzinie walki / dokumentacji produkcji to fotografowie armii, którzy przechwytują obrazy i filmy wideo, aby opowiedzieć historię operacji wojennych i innych.

Żołnierze w tym zawodzie, który jest wojskową specjalnością zawodową (MOS) 25V, pomagają stworzyć oficjalny zapis misji i operacji armii, nawet w sytuacjach, gdy zdjęcia, które robią, nie są aż tak piękne.

Powiązanie lub doświadczenie w kręceniu zdjęć i filmów nie jest wymagane dla tego MOS-a, ale z pewnością jest pomocne.

Jest też prawdopodobne, że ludzie z takim rodzajem tła będą skłonni do tego rodzaju pracy w armii.

Obowiązki MOS 25V

Żołnierze wykonują wideo, audio i zdjęcia za pomocą sprzętu elektronicznego i filmowego. Obejmuje to aparaty fotograficzne, skanery fotograficzne, oprogramowanie do projektowania graficznego oraz programy do archiwizacji i edycji.

Media, które produkują żołnierze, są używane do treningu armii i operacji, spraw publicznych, wspólnych operacji i misji w studiu wśród innych gałęzi wojska.

Ta praca jest częścią Korpusu Sygnałów Armii, który nadzoruje i zarządza komunikacją dla pewnych funkcji Departamentu Obrony. Są fotografami, specjalistami IT, instalatorami kabli, specjalistami od telewizji satelitarnej i mikrofalowej oraz specjalistami od telekomunikacji.

Szkolenie dla MOS 25V

Specjaliści ds. Dokumentacji walki / produkcji poświęcają zwykle dziesięć tygodni na podstawowe szkolenie bojowe (znane również jako obóz treningowy lub po prostu "podstawowy") i 12 tygodni w zaawansowanym szkoleniu indywidualnym (AIT) w Fort Meade w stanie Maryland.

Jeśli zgłosisz się do tego MOS, będziesz przeszkolony w zakresie używania filmów, nagrań dźwiękowych i innych urządzeń dźwiękowych oraz nauki skryptów i efektów specjalnych. Poznasz teorię i zastosowanie podstaw fotograficznych oraz takie rzeczy jak napisy, chemia, optyka, materiały uczulające, źródła światła, eksponowanie, przetwarzanie i drukowanie czarno-białych negatywów.

Szkolenie obejmuje także naukę obsługi kamery wideo DVC PRO, różnorodnych systemów edycji, studiów dźwiękowych, sprzętu oświetleniowego, zasad kadrowania i kompozycji, umieszczania kamer, edycji audio i wideo, wizualizacji, opowiadania historii i praktycznej znajomości dźwięku i aplikacje wideo do obsługi telewizji i studia.

Kwalifikacje jako specjalista ds. Produkcji dokumentacji bojowej

Aby kwalifikować się do tej pracy w armii, będziesz potrzebował co najmniej 93 w segmencie elektroniki (EL) w testach baterii zawodowych ASVAB (Armed Services Arpt Services Aptitude Battery) i 91 w dziale technicznym (ST).

Do tej pracy nie jest wymagane posiadanie pozwolenia Departamentu Obrony na bezpieczeństwo, ale musisz mieć normalną widoczność kolorów (więc nie ślepy na kolory ), a będziesz testowany, aby upewnić się, że postrzeganie głębi spełnia obuoczne standardy wizji Armii dla dobrej pracy.

Podobne zawody cywilne do MOS 25V

Wiele osób, które zaciągają się do tej pracy, ma wcześniejsze doświadczenie lub zainteresowanie fotografią i / lub filmami. Ale nawet jeśli tego nie zrobisz, będziesz kwalifikował się do wykonywania pracy w telewizji, wideo lub filmowych dziedzinach i można znaleźć wiele prac w fotografii lub radiu.